Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
16. jan 2008

janetka, nechceš nový kočík? 😀

janetka
16. jan 2008

tilly: kocik??? hod link.... 😉 ak to bude dobry kseft, hehe. Majitelka miniskolky mi neberie telefooon 😲
krokodiil: jasne, ze sa stretneme, my budeme urcite stale vonku, aj dnes sme o dusu kocikovali s kubkom... aj okolo vasho sme sli... 😉
erika: no mozme, ale este si asi s kprcami obomi netrufnem ist teraz do mesta, az bude teplejsie, ale ak by sme sa dohodli na stretko v "dzedzine", tak kedykolvek 😉

chruminka
16. jan 2008

Caute Samorincanky 😉
konecne som sa sem dostala,od noveho roka mi to tu blblo ☹ a nemohla som sa sem prihlasit.

Janetka gratulujem. maly je zdravucky?

janetka
16. jan 2008

chruminka: dakujem .. hej, vsetko je ok... tak sa tesime

chruminka
16. jan 2008

Super, tesim sa.
A Kubko to ako zvlada neziarli?

tilly
16. jan 2008

janetka, to je taká plesnivá krava (neviem, prečo mi toto slovné spojenie prišlo pod prsty, nechrápem 😀 )
ako to, že ti nezdvíha? ☹
jej napíš sms, že pán D... jej povedal, čo bude nasledovať, ak nebude zdvíhať telefóny... alebo zavolaj na pevnú linku do BA miniškôlky
a ten kočík ma už prešiel, nebolo to nič moc...

chruminka, ahoj, blblo to tu každému a ešte blbnúť bude, lebo musia opraviť nejaký server, či čo

chruminka
16. jan 2008

aha len mi to bolo luto ,lebo prvy tyzden som sa v praci nudila 😎

mali ste tu super temicky a ja nie a nie prihlasit sa 🙄 . nech to skoro opravia......

Takze ta mini skolka nie je dobra? to je ta s tym kamerovym sistemom?

tilly
16. jan 2008

ha ha ha, že kamerový systém, zabudni...
majiteľka si navymýšlala, naslubovala a prd splnila, nezaplatila nájom, ani výplaty a jedlo, čo mala reklamy, že bude na báze bio bolo vozené z veneta, alebo dali deckám PÁRKY 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

janetka neprídete sa pohrať? alebo prídeme my otraovať?

chruminka
16. jan 2008

aha tak to je fakt super 😖
Lebo ja uvazujem o takom niecom ako sukromne jasle,len som este nenabrala odvahu aj ked prave v Samorine sa to pyta ako sol......

janne6969
16. jan 2008

Ahojte Samorincanky.
Neslo sa mi pripojit, tak som tu az teraz.
Janetka gratulujem aj ja.

chruminka
16. jan 2008

ahoj Janne ani mne to neslo

tilly
16. jan 2008

chruminka a máš zdravotnú školu? lebo na to, aby si mohla otvoriť jasle, alebo škôlku musíš mať kooopec vecí povybavovaných, ale ak do toho pôjdeš, rátaj s mojou podporou 😉

chruminka
16. jan 2008

Tak prave to som nejako potrebovala zistit aku skolu potrebujem.
Nevies mi poradit staci zdravotna alebo pedagogicka nadstavba?
Lebo napr. v nemecku alebo rakusku staci len 3 mesacny kurz neviem presne aky ale je tam prva pomoc....
Mat vlastne jasle alebo skolku je moj sen uz od detstva to tu este ani nikto nechyroval ze daco take existuje 😵

tilly
16. jan 2008

ja myslím, že tam treba zdravotnú školu, my sme volali so ženou zo živnostenského a tá povedala, že tam musí byť maturita zo zdravotky... ale mám jednu kamošku, čo má maturitu zo zdravotej školy, môže byť zodpovedný zástupca 😉

chruminka
16. jan 2008

To by bolo fajn,lebo ja si myslim ze ak niekto ma vstah k detom tak na to skolu mat nemusi 🙂
No este uvidim.

janetka
16. jan 2008

tilly: dojdu k nam okolo piatej zuzka s martinom a luckou mrknut maleho, a dojde pozriet naaake tehotenske veci, ja uz ich nechcem ani videt 😎 tak my sa uz asik nikam nedostaneme.. sme boli vonku hned ako sme sa vratili z operativy, dokonca sme urobili velke kolecko... ale kludne cinkni, taska Ta tu caka 😀 plna darcekov 😀
chruminka: tak ale uz aj teraz je neskoro, sup sup.. nechuz su tu sukromne jaslicky, ved nemame kam deti dat... 😉 Jakubko neziarli, zatial je celkom ok, prve dni mal take, ze chod prec za matkom...ale teraz je to ok, ziadne schvalnosti, skorej sa vytesuje, ked sme vsetci spolu, a nikomu nechce dovolit tlacit kocik, len on sam

tilly
16. jan 2008

janetka, jaj, domčo tu furt hučí, že chce ísť za jakubkom, tak mu hovorím, že jakubko spinka 😀

chcem ísť ešte do obchodu, tak potom cinknem, keď pôjdem späť

chruminka
16. jan 2008

je tu este niekto ? 😕

erika1983
16. jan 2008

ajojte tak dakujem za rady aspon viem ze mini skolka nie 🙂

ze parky,pre rocne babo, akurat mi tieto veci vravela dnes aruska 😒 😠 no aj skolka bvy sa asi zisla lebo nie je kde dat deti

janetka kedy chodite na prechadzky??? lebo ja chodim okolo 13-13.30 tak zajtra ak nic nemas tak mozme ist ja by som dobehla aj do mliecna
😅 pozrieme aspon drobca 😀

tilly
16. jan 2008

erika, potom ti odporučím dobrú opatrovateľku 😉

janetka, dovolala si sa jej? 😀

erika1983
16. jan 2008

tilly mozes mi dat nejake kontakty skusim zavolat 😀 😀 😀

tilly
16. jan 2008

erika, domčo teraz chodí k jednej 😉 ale ona to chce trošku zmeniť, tak ak to chceš až od septembra, tak to máš ešte dosť času

erika1983
16. jan 2008

len aby lebo vsetko je obsadene a vsetci su obsadeny
a co chce zmenit???

tilly
16. jan 2008

ona doštuduje (študuje pedagogiku, končiť má v máji) a chce si otvoriť normálne jasle, ale také ako majú byť aj s podporou mesta

erika1983
16. jan 2008

a kolko beru taketo opatrovatelky tu v samorine???
mozes aj IP

tilly
16. jan 2008

táto stovku na hodinu, alebo 5ku na mesiac, ale dá sa s ňou dohodnúť...

erika1983
16. jan 2008

a ty teraz beries aj ten rodicovsky prispevok ???
lebo ja som volala vcera do socialky , ze ked sa vratim na stare miesto tak mi ho zoberu ale ak odydem k novemu tak mi ju nechaju, to je hovadina , nie??

tilly
16. jan 2008

to je strašná blbosť... príspevok ti zostáva ak nemáš dieťa v štátnom zariadení

erika1983
16. jan 2008

ty si sa tiez vratila do byvalej roboty ???

erika1983
16. jan 2008

a este sa spytam aj taku opatrovatelku poznas, co chodi len vecer lebo ja by som potrebovala aj na noc ked by sme mali nejaky firemne akcie, vies teraz ja nemozem chodit a muz ich ma plno a ja kysnem doma 😝 😀

chcem sa ist bavit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre