Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
30. jún 2009

a nenoste nic, dame kavu a keksiky mam.... mineralku mam, nic viac nam netreba 😉

bezaz
30. jún 2009

ok, tak ja cakam na pracku a mozem ist. adi prezvonim ta ok?

chruminka
30. jún 2009

zuzi ok prezvon budem cakat aj tak sa nudim 😖 a nic sa mi nechce

erika1983
30. jún 2009

ahojte
no vidim ze zase krasne predpoludnie tak dufam ze o rok uz budem aj ja s vami predpoludnim kavickovat. 😀
strasne sa mi nechce byt v robote ☹

tilly
30. jún 2009

erika, chystáš sa na materskú? 😀 tak sa ponáhľaj, lebo jarka chce ísť za rok a pol do práce 😀

my v noci letíme, tak držte palce, lebo teraz spadlo lietadlo, v noci vybuchol nejaký vlak v taliansku, samé katastrofy...

som vás videla na dvore, ako dobre vám je 😉

domča sme ešte nechali u babky, poobede sa pobalíme, večer vyrazíme k našim a naši nás hodia na letisko a potom nás v sobotu v noci vyzdvihnú...
odnesiem im aj kočík s autosedačkou, nech to nemám doma, lebo teraz stále kočíkujem po garáži 😅 😀

tilly
30. jún 2009

OK, baby, tak ideme, buducu sobotu paaaa 😀

janetka
2. júl 2009

haloo prazdniny?

bezaz
2. júl 2009

jarka jasnacka 😀

erika1983
2. júl 2009

no nejak to tu vymiera
kde ste vsetky
neviete nieco o janke uz chcem vidiet malu aspon foto 🙂

erika1983
2. júl 2009

jejej nasla som Jankinu Vikinku 🙂 ma ju v albume
este raz gratulujem ku krasavicke vlasatej .

chruminka
3. júl 2009

caute ,Samorin to tu dako flaka 😀
Jani pozerala som fotku mala je krasna,cierna,krasne vlasky to budu copiky 😉 ,este raz gratulujeme a vela zdravicka

janne6969
3. júl 2009

Ahojte zienky. Tak sa konecne hlasim po dlhej prestavke. Cica haja, tak mam chvilku cas. Ale musim ju pochvalit, lebo je to poslusne babo. Uz aj na prechadzky chodime 😀 Sa z nej vytesujem 😀

erika1983
3. júl 2009

no vitaj
a kedy mi ju prides ukazat v ramci prechadzky sa zastav u mna v robote som strasne zvedava 🙂

janetka
3. júl 2009

janne: jejda super.... a kojite sa ?

angua27
3. júl 2009

jani, vitaj späť. 😉

chrumi, neskočíme doobeda na kafčo? okolo 9 by si mal prísť Peter pre malého, tak by sme mohli vybehnúť. 😎

chruminka
4. júl 2009

kika jej ty si uz doma! jasne sa tesim,ja musim ist aj tak po chlebik .... zavolam ti okolo 9:15h

majusa
5. júl 2009

ahojte,

hlásim sa aj ja po dlhej dobe, ale ja bez nového dieťaťa. Jani, gratulujem k dcérke. Možno sa aj niekedy stretneme pri kočíkovaní. Ja chodím teda každý deň, lebo naša bubuška je normálne nekľudná, ak náhodou nejdeme von a po obedňajšom papaní len jačí, kým ju nedám do kočíka a nejdeme von ....

... zajtra ideme na očkovanie, tak držte palčeky. Ozaj, máme od štvrtka prvý zúbok a dnes sa malá prvýkrát sama pretočila na bruško. K tomu presne dnes 5 mesiacov, tak oslavujeme a oslavujeme 😀

bezaz
6. júl 2009

majusa aj my ideme dnes do poradne a na druhy prevenar, tak sa mozno uvidime 😉

arusska
6. júl 2009

bry den, my sme tu teda davno neboli, kedy dame stretko u nas na dvore, co hovorite tak stvrtok alebo piatok???

janetka
6. júl 2009

arus: my mozme tento tyzden kedykolvek 😉

janne6969
6. júl 2009

Ahojte. Konecne mam minutku casu. Malinka spinka 😉
Mozeme prist vo stvrtok alebo v piatok na chvilku pozriet a ukazat sa 😉

bezaz
6. júl 2009

nam pride dnes vecer svokra, tak jedine, ze by chcela ist k svagrovcom do BA pozriet, no nemozem ju nechat samu doma 😉

janetka
6. júl 2009

bez: ale coby nie, aspon si oddychne 😉
janne: potesime nase ocka....pohladom na mrnusika, dojdi

majusa
6. júl 2009

ahojte,

tak očkovanie máme za sebou, zatiaľ teplota 37,1 po odčítaní, tak dúfam, že to tak aj vydrží. Bez, asi sme sa tam nestreli, alebo áno???? 😅 Nevidela som tam nikoho ako si ty? Alebo ešte je možné, že nechodíme k tej istej lekárke 😉 . Ale dnes tam bolo tiež také malinké bábo - bože, to už nie je ani pravda, že taká malinká niekedy bola. A to má ešte len 5 mesiacov.

chruminka
7. júl 2009

ahojte ak sa pojde ku Gabike vo stvrtok tak sa rada pridam 😉 ,v piatok ideme na 3D do BA

majusa veru bezi to velmi rychlo a najviac je to vidiet na detickach.

beznadejna
7. júl 2009

chruminka nesla si vcera nahodou po chodniku vedla tatrabanky? 😀 nebola som si ista ci si to ty lebo som nikoho odtialto este nevidela len s fotiek
idete na dobu ladovu?
my ideme zajtra tiez na 3D

chruminka
7. júl 2009

beznadejna isla som tade az dva razy doobeda 😀
ale my ideme na 3D ultrazvuk 😉 ,nie do kina....to bude pre nas krajsi program ideme sa pozriet na babetka 😵

janne6969
7. júl 2009

Ahojte.
chrumi ja som myslela ze ultrazvuk 3D 😉 Veru dvojicky su uz velke. Aj my sme tusim boli v 23tt. Alebo nie? Ja si to uz nepamatam.
Idem nieco popracovat, kym dietko spinka 😉

janetka
7. júl 2009

beznadejna: ty si aky spion, ty vsetkcyh uz skoro poznas.. a teba nikto 😎
arus: tak stvrtok moze byt?

chruminka
7. júl 2009

jani ja budem akurat zacinat 24tt a v gin-five mi povedali,ze pri dvojkach robia 3D UTZ okolo 24tt tak som zvedava co uvidime 😀 , mala poslucha?

jarka ako je doma s oboma chalosmi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre