Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
17. júl 2009

domco sa o tretej zobudil 😀 už sme boli v aréne 😀

janne6969
17. júl 2009

Ja som tiez pospala. Dnes mam dobre babenko. Spinka a neplace. Len trosku.
Volal mi muzo, ze pride neskor, tak moj plan, ze pojdeme este podvecer na prechadzku stroskotal ☹ Ale nesvietia nam svetla na audiske, ci co a musi to spravit 😒

chruminka
17. júl 2009

ja som si dnes nepospala 😀 ,akurat co som si trosku nohy vylozila po obede...teraz som doumyvala riad dala trosku doporiadku kuchynu a teraz som si spravila Caro ku kolaciku aspon na polhodku si sadnem a potom idem uvarit ten kel na vceru
jani vsak pokocikujete spolu cez vikend 😉

janne6969
17. júl 2009

Planujem uz ist na bicykel a muzo na korculiach, lebo na nove kolieska 🙂 Tok mozno v sobotu to zrealizujeme 😉
Ja som tiez prave dopila Caro a idem pozriet dieta. Uz bude za chvilku stavat.

janetka
17. júl 2009

my sme teraz prisli domov...od susedov, kokso...jakubko ma dnes totalne zapredal... ani domov spat nechcel ist, strasne plakal ale fakt strasne, ze nechce ist domov.... a ked som zavolala z BA, ze ideme uz pre neho, tak plac, ze nechce ist este ... 😲

janne6969
18. júl 2009

Coho sa clovek nedocka od tych deti 😅
Pekny vikend. Idem k rodicom a v pondelok sa vratim 😀

tilly
18. júl 2009

jari, jakub bol včera v krčme najlepšie dieťa, všetci tam behali, jačali, matúško im schovával popolník a oni ho hľadali, len kubko sedel pri renátke, jedol rybu a pozeral sa na ostatných a vždy keď ten popolník našli, strašne sa tešil 😀

a tomáško nešiel spať sem k susedom? lebo som ho počula večer, domčo spal už o pol desiatej

janetka
18. júl 2009

tilly: hej, tomasko siel k samkovcom 😉 vcera bola zamena deti 😉 zobral si pyzamko, kefku a siel a aj tam zaspal 😉

tilly
18. júl 2009

a co noveho v skalici? ako bolo?

janetka
18. júl 2009

a klasicky navstevne.... na otocku.. kubko nam zas odisiel k tej bratovej frajerke na vlaciky, tam bol dve hodiny.... a my sme pokecali, najeldi sa a sli domov.. potom sme skoncili este vecer v samorine v podkove na jokai

janetka
19. júl 2009

tilly: tatko je uz opat v nemocke 😠

janetka
19. júl 2009

vobec neviem co na dnes vymysliet..... kam ist s detmi ..

tilly
20. júl 2009

včera ste dokedy ťahali? boli ste u gabiky?

arusska
20. júl 2009

no dnes je take idealne pocko pre mna, sa tak tesim ze je aspon chvilku takto este dva tyzdne by som vydrzala 😀 😀 😀 😀 😀

janetka
20. júl 2009

tilly: asi do jedenastej 🙂
dnes mi to nejak uslo...

tilly
20. júl 2009

čo ti ušlo? doobedie?

ja som bola teraz vonku, normálne príjemne je, takéto počko by som tiež brala 😀

janetka
20. júl 2009

hej dopoludnie som myslela 😀

tilly
20. júl 2009

kurnik šopaaaa, sa mi vyhodil herpes 😢 ja to teda nemávam, kurvajs prečo práve teraz

arusska
20. júl 2009

no dnes bolo uzasne, taketo pocko by som brala, zajtra ideme do BA tak sa trosku aj tesikam a v stredu kooooonecne na pedikuru 😀

tilly
21. júl 2009

aru, všetko naj dannymu k meninkám 😉
dnes otvárajú cukrošku u nás 😀

bezaz
21. júl 2009

jej gabika, odovzdaj danyboyovi gratulaciu k meninam 😉

angua27
21. júl 2009

ahojte,

gabi, Danymu veľkú gratuláciu posielame s Maťkom. 😀

janne6969
21. júl 2009

Ahojte.
Aj ja prajem Danymu vsetko naj a vela vela darcekov. 😀
Dnes je tak krasne 😵

erika1983
21. júl 2009

ahojte tak mne sa vobec nic nechce , ale už vydržím nejak tých 7 dní

tilly
21. júl 2009

erika, ideš na dovču?

tilly
21. júl 2009

taaak som sa teraz vytočilaaa... debilný bastard zas zdrhol (to som ho včera chválila, aký je už dobrý, že nezdrhá), starému niekto volal, že je v šamoríne tam, kde predávajú kebaby, ja v robote v BA, starý v kvetoslavove a on mi volá, aby som pre bastarda išla ja!!! tak ja mám teraz všetko nechať tak a utekať z BA, pritom on je 5 km od toho, seriem ja na celého bastarda 😠

bastard - maxo - pes
starý - mm 😀 😅

janetka
21. júl 2009

tilly: ja som zas nasrata na postu v samorine, objednala som kubkovi next prechodnu bundu, zaplatila a ta kocka ju poslala prvou triedou minuly utorok, ale nie doporucene.. a doteraz tu neni, a druha mi posielala hnojivo na orchideje za 4 eur, ktore som tiez vyplatila a nist... vraj tu robil nejaky postar - muz, ktoreho uz prepustili a zas tu je ina zenska... a mne kto vrati tie zasielky, ktore on nedorucil????? 😨 😠

kde predavaju v samorine kebaby????? jaj tam pri TB?

erika1983
21. júl 2009

ano ideme na dovolenku uz sa tesim .
tilly 😅

angua27
21. júl 2009

janet, skús si stopnúť tú novú poštárku a odvolaj sa na mňa. je to moja sesternica. 😀 a vysvetli jej situáciu, nech sa na pošte popýta, čo a ako. 😎

tilly, dlabala by som na to tiež.

arusska
21. júl 2009

tilly 😀 😀 😀 😀 a ten vas bastard kade zdrha???

on je taky uprchlik???? 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre