Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
13. aug 2009

balambi, jasne 😉 že sa vôbec pýtaš... tak kto príde?

janetka
13. aug 2009

tilly: my 😀

tilly
13. aug 2009

poslúchajú? 😉

ja dúfam, že aj keď tam budeme mať staršie deti, že to bude v poho, ale mohli by sme im zobrať nejaké hračky, posadíme ich k vedľajšiemu stolu, nech sa tam hrajú, nie?

achojka
13. aug 2009

Aj ja sa pridam, teda ak mozem. 😀

janetka
13. aug 2009

jasne, dojdite...aspon sa pospoznavame 😉

majusa
13. aug 2009

tak aj my dojdeme, ak si to slečna do rána nerozmyslí. Sedávate vonku, či vo vnútri?

janetka
14. aug 2009

majusa: sedavame vnutri...aby nam deti nezdrhali 😉

janetka
14. aug 2009

inak aj nas matko chodi spinkavat okolo pol jedenastej, jedenastej, ale ked mam nieco naplanovane a nepresahuje to nejak velmi casovo, tak ja prisposobujem deti programu...... nie program detom... raz za cas ... myslim aj na seba 😉

Kika: urcite by ste to zvladli, dojdite..ved matko tam bude mat vela deti...tak sa vyhraju

janne6969
14. aug 2009

Dobre ranko.
Tak pekne stretko prajem 😉 Ja este nakrmim dietko a vyrazam na cesty. Muzo isiel rano na motorke do prace a strasne zmokol 😀 Som sa mu smiala 😀 😀 😀 😀 😀

erika1983
14. aug 2009

ahojte
tak ja sa mozno tiez pridam, ale mam tu prazdninujuceho synovca, ktory vie len po madarsky ak vám to nebude vadit ze nancho kecam po madarsky 😀
mi sa dnes chystame dole k nasim a budeme tam cely vikend, nasi si chcu nechat malu, ale neviem sa rozhodnut ci ano alebo nei.

balambi
14. aug 2009

Ahojte, tak ja sa na dnes ospravedlňujem... ☹ musím ísť sestričke pomáhať s prípravami na pretek...som sa na Vás tešila ☹ tak želám dobrú zábavu a snáď nabudúce...

tilly
14. aug 2009

takže o jedenástej, dúfam, že stíhame 😅 ešte chcem vliezť do sprchy a umyť si vlasy, ale asi to vzdám, lebo do jedenástej sa mi asi vlasy neusušia...

chruminka
14. aug 2009

tilly vsak si ich vyfenuj a potom stihas 😀

bezaz
14. aug 2009

caveste, my asi nedojdeme, kedze peto ma tu dofcu a vymysla, ze este pred odchodom k nasim pojdeme do BA 😅

tilly
14. aug 2009

bez, dojdite 😉

chrumi, nechcem si ich fénovať, ničí ich to, aj tak vyzerajú strašne, ako ošťatá slama 😝

tilly
14. aug 2009

tak vlasy umyté, domčo nespal, takže vyrážame skôr, aby sa vyspal v aute, držte palce, nech to dobre dopadne 😉

janetka
14. aug 2009

tilly: tak stastnu cestu.. a uzite si to

chruminka
14. aug 2009

baby kde kde sa daju kupit podprsenky na kojenie?
V avione viete o nejakom takom obchode kde by take daco mohli mat?

majusa
14. aug 2009

chrumi, ja som kupovala v poluse v popoluške, ale tam boli drahé. Také isté, ale za oveľa menej peňazí som kúpila tu v Šamoríne u nás v baráku. Je to predajňa šiat a spodného prádla pri parkovisku oproti Tatra banke. Skús, ja som bola spokojná

chruminka
15. aug 2009

majusa dakujem viem kde myslis...mam to kusok 😉

tilly
15. aug 2009

ja som zistila, že všetky kojacie podprdy su mi male, čiže ešte taku jednu, dve si budem musieť tiež dokúpiť, videla som aj v tchibe v avione za 8 eur

včera sme boli v tom prátri, došli sme o druhej v noci domov, fuj, som úplne hotová, ale totálne nadšená, ten práter je úžasný, síce by tam človek vedel nechať brutálne veľa peňazí, ale stojí to za to... a mám nový prírastok do vozového parku 😀
inak sme boli v donauzentre a NIČ sme nekúpili, výpredaje už skončili, takže za tie isté ceny to nakúpim aj u nás a budem sa hrať na bojovníčku proti kríze a nakúpim v BA 😀

beznadejna
15. aug 2009

ahojte
to je dnes pekne pocasie
neboli ste niektora nahodou v kormorane_?
konala sa tam svadba no nadhera vonku v parku postavene altanky vedla stolicky,
no krasne ako vo filme
ked sa raz budem vydavat tak nejak si to predstavujem 😀

beznadejna
15. aug 2009

sa vsetky tulate ked je vonku tak pekne co 😀
my sme sa boli najest v tom samaria centre kde sa stretavate v tej pizerke
no hrozne tak cely den si robim chutky ze si dam vysmazany syr
prideme tam a casnicka na mna pozera a este sa aj opyta ze co je to vysmazany syr? 😀
pozeram ci to mysli vazne tak som jej povedala nech necha tak a objednala som si cestoviny
za taku cenu si teda viem predstavit aj lepsiu porciu
a to nehovorim ze sme si s priatelom objednali strik a totalne teply
tak to uz som mala dost
aj som sa postavila ze jej to vratim ale priatel ma stopol 😠
asi sme tam teda boli posledny krat
teda jejdine ak sa tam zas budete stretavat a mne sa uz konecne aj zadari prist a spoznat vas 🙂

angua27
16. aug 2009

ahojte krásky,
tak ja som nakoniec na tej chate bola až do dnes. v sobotu doobeda som volala s našimi a tý že idú domov a otec mi sám navrhol, nech ostanem ešte u kamošky a že oni sa postarajú o malého. takže som si užila víkend naplno. včera motokáry, volejbal v bazéne, speedminton, guláš, super parťoška, proste paráááádička. aj živjo mi zaspievali. 😀 😀 😀 a po obede som sa ponáhľala za malým, lebo mi už veľmi chýbal.

chrumi, ja som kupovala podprdy v maternity wear, skús ma-ma.sk. bola som spokojná. 😉 zajtra máme voľno, čo keby sme spolu vybehli na prechádzku? ráno sa Ti ozvem. 😎

erika1983
17. aug 2009

ahojte
tak ja som bez malej zostala u babky, poriadne s placom som odchadzala
ja som podprdy kupovala v tescu a bola som spokojna
aj my sme mali rusny vikend sobota, nedela zurky som sa zase nevyspala.

janetka
17. aug 2009

erika: klobuk dole... aj ked to dieta sa tesi, len my to nevieme prezit..ako zvlada?

erika1983
17. aug 2009

ze vraj to zvlada v pohode teraz isla akurat k bratovi tam aj bude spat, no uvidime ako to bude dalej

tilly
17. aug 2009

no, pozeram, že ste mali všetky super víkend 😀

bez, začnem ťa inenzívne otravovať s tým občanom 😅 mám na to 6 týždňov, takže myslím, že pri mojom slabučkom mozočku + tehudemencii už nestíííham

babulka123
17. aug 2009

chruminka.. ja som kupovala v samorine v tom malom domceku co je pri ceste ked ides na bytove druzstvo... ak nevies kde tak zavolaj a pojdeme kuknut spolu..

ozaj mne ostali 3 x uuuuuplne nove 90C, len su mi male kosiky... zle som skusala.. tak ak by ti boli dobre mozem ti ich predat.. ja som ich totiz vyprala a uz mi ich nechceli zobrat spat..

tilly
17. aug 2009

jej, babulka, minule som na teba myslela, ze ako sa mate 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre