Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

majusa
24. aug 2009

ahojte,

my sme boli od štvrtka u svokrovcov, nič proti nikomu, ale som rada, že sme doma 😀

... ak môžme, tiež sa pridáme na stretko - u nás to bude zasa len taká rýchlovka, kým sa mala nezačne nudiť ako naposledy 😀 . Cez víkend sa pretlačili horné 2 zuby, tak sme si zasa užili. Len mám pocit, že teraz má zasa spodné ďasienka naliate, tak neviem, či nebudeme ťahať štafetu ☹

arusska
25. aug 2009

jarka tak my sa teda na piatok hlasime, si uz pisem do kalendara - bo tento tyzden sa bohovsky nudiiiim ....

arusska
25. aug 2009

mame bohovske maxi cernice tak prinesieme so sebouuu - mnaaam

bezaz
25. aug 2009

gabi, mozeme si prist nazbierat {teda ak ich mate nejako nazvys}? minule mi peto o nich basnil, ze by si dal 😉

chruminka
25. aug 2009

dobre ranko,tak ja tiez mozem v piatok 😉

angua27
25. aug 2009

my by sme tiež v piatok mohli. jarka, bude nás celáááááá kopa. 😀

janne6969
25. aug 2009

Tak mne svokrovci napokon nepridu, tak pridem ja 😉 Co uz, aspon nemusia ist domov 😀

tilly
25. aug 2009

jani a kde idete stavať?

janne6969
25. aug 2009

V Plaveckom Stvrtku. Mozem niekedy prist pozriet ten Vas domcek zvnutra? Lebo mne sa paci, tak musim muza presvedcit aj hmatatejnejsim dokazom, teda ze som ho videla a je super 😀

tilly
25. aug 2009

jaaaj, tak daleko? ale ty si tusim odtial, ze? jasne, niekedy sa prid pozriet, ale to budem asi musiet upratat trosku 😀

a v piatok dávate aký druh stretka? vecer alebo rano? som nejako mimo

janne6969
25. aug 2009

Vobec nemusis upratovat. Ved ja chcem vidiet len to riesenie 😀
Ani ja neviem ake stretko bude v piatok 😅

chruminka
25. aug 2009

myslim ze stretko je u jarky rano 🙂

tilly
25. aug 2009

jaaaj, tuším kombinácia hrozno a minerálka nebola zrovna ideálna 😅 tuším letím domov

arusska
25. aug 2009

bezi kludne, lebo ja uz toho mam polku mraznicky zamrazene, zbierame kazdy treti den a mam toho vzdy za obrovskuuuu misu, tak kludne pridi niekedy ked budes mat cas...

chruminka
25. aug 2009

baby uz mame kocik doma 😵 ,Dodo ho akurat zacal skladat a ja vybalujem jednotlive casti a veci co su k tomu a vytesujem sa ako male detsko na vianoce a mozno este viac,vsetko je take krasne 🙂 , dostali sme aj k tomu par darcekov take somarinky ale potesia 😉

janne6969
25. aug 2009

Super chrumi 🙂 Aj ja som sa tesila, ked nam prisiel kocik 🙂 Uz len ta napln do neho 😀

angua27
25. aug 2009

počúvajte baby, my tu organizujeme piatkové stretko u Jarky a tá sa už tuším druhý deň neozvala. 😎 je všetko ok u vás, Jarka?

janetka
26. aug 2009

chrumi: si viem predstavit, ako sa tesis.... aj ja som stale kocikovala po izbe.... s dekou.. 😉

stretko u nas plati...... 😉 o 9.00

bezaz
26. aug 2009

jari a co mame doniest?
chrumi a kde su fotky?????
gabi ak zajtra nikam nepojdeme, by som poobede dobehla, ak mozem.. alebo potom v piatok, ked pojdeme od jarky

arusska
26. aug 2009

zuzi dnes poobede asi nebudeme doma, este presne neviem, a ked pojdeme od Jarky tak kludne, ved prinesiem aj tam a potom si kludne mozes nazbierat, ak by dovtedy nedozreli tak ti dam sacik z mraznicky - hoci to nieje ono, ale dnes, zajtra neozbieram a v piatok toho bude zasa plna misa 🙂

arusska
26. aug 2009

jarka tesim sa ze si to zorganizovala, konecne vas uz po dlhom case uvidim 🙂

bezaz
26. aug 2009

jej gabi, si zlatik, dakujem.. donesiem v piatok vratit nocnik, museli sme kupit iny, ninke vadila ta "chrbtova" opierka

janetka
26. aug 2009

my mame tiez cernice..ale pomalicky dozrievaju, kazdy den 5-8 cernic...chcemz nich upiect kolac na piatok, ale asi to budem musiet este s nejakym ovocim skombinovat....

chruminka
26. aug 2009

dobre rano ,
zuzi neboj aj fotky budu vsak som vcera fotila ako diva,len sme to este nestihli zmensit,lebo sme boli vecer taky unaveni 😝 a hladni vsak sme tu do 20:00 sachovali s tym kocikom a po vecery sme este vsetko kontrolovali,koli reklamacke ze keby daco,ale vsetko je ok nic nie je poskodene alebo nefunkcne.....takze faro uz mame 😀 (baby ono to je fakt ako bager uz len ta lopata ci co to je na bagrovanie mu chyba 😅 )

janetka
26. aug 2009

chrumi: zvyknes si, ja ked som sla prvykrat s bambinom na prechadzku, tak som myslela, ze mi ruky odpadnu po 500 m....

janne6969
26. aug 2009

Ahojte.
Ja som nemala problem, mne len otazel ked som ho mala vytiahnut domov 😅

tilly
26. aug 2009

chrumi, čakám na fotky 😉 a náplň do neho nech ešte aspoň dva mesiace vydrží tam kde je 😉

inak budúci týždeň by sme mohli aj u nás dať v piatok stretko, domčo už bude v škôlke (huraaaa), tak sa vám budem môcť venovať 😉
tento piatok budem mať asi starého doma 😝 zajtra ideme spolu do BA 😝

tilly
26. aug 2009

malé mesto, 4 donáškové služby a aj tak som na pizzu čakala 45 min...

janne6969
26. aug 2009

Tilly ja som si pre nu isla sama 😀

tilly
26. aug 2009

to je istota... ale mám tu decká v bazéne, tie by sa mi tu aj utopili zatiaľ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre