Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
24. nov 2009

inak, nechápem, čo všetko dokáže detský mozog zachytiť a zapamätať si...

včera bol nejaký zostrih z euroligy, či ako sa to volá, champions ligue, dávali tam futbalové kluby, kto s kým, kde kedy a ako bude hrať, ukazovali futbalistov a to moje decko ich skoro strašne veľa poznalo a aj štadióny, na ktorých hrajú, nechápala som... dano sa s ním občas o tom rozpráva a on to hlce a všetko si pamätá... tak isto, keď idú vláčiky v telke, tak presne pozná lokomotívy po mene, značky áut a pod... a to s tými autami, to sme boli raz pozerať auto a v tom bazáre bolo veľa áut a aby si dano mohol pozrieť auto, tak som malého zobrala a ukazovala mu autá a hovorila značky a odvtedy to vie, fakt stačilo raz... nechápem, keby som sa ja takto vedela učiť... hmmm
vlastne, on ešte ani poriadne nevedel rozprávať a rozoznával peugeoty všade, vždy keď videl toho leva na znaku, tak kričal pižo pižo (akože peugeot), lebo dedo mal peugeot...

a dano hovoril, že boli vo viedni v predajni motoriek, keď sme boli na korfu, tak tam nám pri hoteli ponúkali výlety loďkou a vždy tam bol taký chlapec s motorkou a mal tam taký špeci výfuk, volá sa to, že akrapovič, či tak nejako, no a malý teraz v tom obchode s motorkami zbadal taký výfuk, teda nápis na ňom a hneď vedel, o čo ide, začal tam v tom obchode vykrikovať, že to je akrapovič výfuk... ten predavač tam bol úplne hotový...

chruminka
24. nov 2009

ahojte,co bolo rano za pocasie?Lebo teraz svieti slnko a je 10,5 stup.
My sme totis len o 10:15h vstavali 😅
baby kedy idete s detskami von?Lebo ja teraz neviem ci mam ist teraz o 12:00h alebo az potom o 15:00h

bezaz
24. nov 2009

asdi ja som chcela ist von, ale mala bola mrkotna, atk som ju dala spat doma, nech si nezvyka chrniet v kociari..
mozeme ist potom spolu, aj ked ti s kociarom asi moc nepomozem, mam co robit s opicou {myslim dvihat}.. jedna rana ma dost taha 😝

tilly
24. nov 2009

aďko zaspal vo vnútri, idem si urobiť obed, on sa zobudí a tak po dvanástej vybehneme na prechádzku a potom o tretej znova...

dajte vedieť, keby ste išli, aj keby ste išli po tej tretej, išla by som tiež, aspoň by som vytiahla aj domča zo škôlky...

chruminka
24. nov 2009

zuzi ja to dako zvladnem zniest dole,hadam sa ty po operacii nebudes namahat!
Kedy sa potom chystate von?Ja teraz ranajkujem a baby tiez uz zalomili.
citam ze tilly uz isla kolecko 🙂

chruminka
24. nov 2009

ok tak my pojdeme o 15:00h ,aj tak mam este daku robotu kym spia a dako sa neviem zorientovat ked takto dlho spim 😨

tilly
24. nov 2009

tak sa vidíme okolo tej 15stej?
my sa budíme, ale idem si urobiť jesť, najesť sa, urobíme kolečko tuto po okolí, potom budeme hajať a potom môžme ísť znova von o tej tretej... prídem tam k vám, aj tak si asi pôjdem domča vyzdvihnúť...

jarka, nepridáš sa s maťkom?

bezaz
24. nov 2009

my pojdeme von urco skor, do 15 by ma tu mlada zozrala a treba vyuzit, ze je pekne, co ak sa zasa pokazi pocko? 😅 treba mi ist do lidla, tak dame turu cez samko 😉

chruminka
24. nov 2009

zuzi my to skor nestihame 😒 kedze okolo 13:30-14:00h papame a nam to vysuchtanie von potom este trva

bezaz
24. nov 2009

adi jasne, ved ja uvidim, dokedy mi bude opica chrniet, potom sa naobedujeme a ficime.. 😉

janetka
24. nov 2009

tilly: ja by som sla s vami, len dnes beriem aj tomaska zo skolky, takze s tromi detmi nepojdem peso, matko mi uz tiez moc neobsedi v kociku... teraz s nim isiel stevo na prechadzku, tak si idem lahnut na chvilku...

chruminka
24. nov 2009

Tak som sa chvalila ze deti spia 😠 Alexia sa rozhodla ze bude kukuckovat,ale jasne ze na rukach tak som ju chvilku ponosila,ale ked nie a nie spat tak ma napadlo ze ich vysavac uspava tak som prebehla cely byt a ona teraz spinka 😀 a ja mam povysavane 😵

tilly
24. nov 2009

hej, stretla som steva 😉 sa mas, ze si mozes pospat, teraz je ti dobre, ked je doma, cooo 😀

chrumi, to su dve muchy jednou ranou 😀

my sme boli chvilku vonku, teplo je, ale fuka, ale taky teply vetrik, takze my pojdeme von okolo takej tretej, teraz krpec spi... idem nieco porobit, lebo o chvilu je hore a zas nic neurobim, potom dojde dano domov a bude pindat

chruminka
24. nov 2009

tak mi sa ideme chystat von lebo nam to vsetko trva trosku dlhsie 😉

janetka
24. nov 2009

ak by ste dokocikovali do mliecna, tak mi cinknite

tilly
24. nov 2009

fuuuh, my sme teda inak utekali domov... a doteraz jačal ☹ , teraz zaspal

chruminka
24. nov 2009

tilly maly pocul,ze chces zhodit 😀
,baby spali este tristvrte hodinu doma v kociku ja som stihla aspon umyt riad

janne6969
24. nov 2009

Juj to bolo super, ked este Viki tak spinkala. Teraz spi tak hodinku denne a

janne6969
24. nov 2009

Prave mi nohou stlacila ENTER a odoslala nedopisanu spravu 😉
Takze spi hodinku denne a tak toho uz tolko nestiham. Ale nastastie skoro vobec neplace, takze varim aj ked je hore. Pekne sa v kuchyni hrajka 😉
Je to pokladik 🙂

tilly
24. nov 2009

teraz sa zas zobudil a 20 min. jačal, ani cecok nechcel, ani nosenie nezaberalo... hrúza, čo mu jeee??? 😔

chruminka
24. nov 2009

tilly neboli ho brusko aj my sme to mali hlavne vecer a v noci 😒

tilly
24. nov 2009

nemyslím, že je to bruško, nepučí sa a nemá ho tvrdé...

erika1983
25. nov 2009

ahojte tak vidim ze kazdy ste vonku vvyuzivate krasne pocasie
akurat mi volali zo skolky mala si pichla vesiakom do oka tak som dost nervozna vravie ze nic vazne len trosku to ma cervené, no uvidim vecer a ked by to bolo zle tak s nou zbehnem k doktorke.

erika1983
25. nov 2009

a este jedna vec uz mam zmenený aj profil 🙂
bola som vcera aj u lekara urobil mi vsetky potrebne vysetrenia vsetko OK, o 2 tyzdne mu mam volat ze co a ako 😀 co sa podarilo

tilly
25. nov 2009

erika, tak nech sa ti to snž rýchlo zmení na ..tt 😉

my sme boli dnes v robote, s malým sa mama prechádzala... ale na nervy po4hodinach roboty sa mi pokazil pc!!! všetko mi zmizlo, otraaaaaas 😠

erika1983
25. nov 2009

no tilly ty uz rychlo makas, a ozaj diki za peniazky nasla som ich na stole. 🙂
ale dnes tu je strasne mrtvo

tilly
25. nov 2009

hej, bolo treba niečo súrne dokončiť a chceli sme aj kalendare porobiť, ale tie nám nevyšli...

clovis
25. nov 2009

ahojte! som z dedinky blizko samorina a chcela by som pre moju dcerku vybrat dobreho pediatra/pediatricku, ale nikoho nepoznam ani nemam referencie. vedeli by ste poradit? vdaka 🙂

tilly
25. nov 2009

my chodíme do BA

clovis
25. nov 2009

takte asi o nikom nevies. ani si nepocula od nejakych mamiciek?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre