Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
25. jan 2008

ahoj dobru a drzime palceky aby zabuval
😀 😔

aruska
autor
27. jan 2008

Tilly, erika to doplietla - to Jakubko Janetkyn opravoval a olejoval motorku, vy ste mali len priviazaneho Maxa 😅

aruska
autor
27. jan 2008

kokooooooos to co je za pocasie??? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
som bola s malym na kolecko a skoro nas odfuklo 😖 😕 😕

janetka
27. jan 2008

aruska: my nemame motorku na dvore, ale v garazi... si si ista tym, ktory je nas dom? 😀
my sme dnes zavreti doma, ale cakame navstevu.. tak sa tesim

tilly
27. jan 2008

ahojte, my sme boli u našich, vrátili za z thajska, tak sme si boli pre darčeky 😀 ale nie

otrasnééé počko, dúfam, že nevypadne elektrika ako vždy, lebo ma porazíííí, musím sa učiť, absolúbne nič neviem, prečítala som 89 strán zo 490... 😢 tak som celá nervná a všetko mi lezie na nervy a som straaašne unavená z tohto debilného počasia

janetka, zajtra na deviatu musia byť chalani v škôlke, ponáhľame sa do BA, takže 8.50 buďte pripravení 😉

erika1983
27. jan 2008

no ahojte tak mi sme dnes mali navstevu, tak som taka utahana

dufam ze na stretku to tak doriesime ze ktory je koho dom, a kto opravoval motorku 😀 😀 😀

baby a kde vam chodia deticky do skolky ???

tilly neboj to dobehnes ved to je 401 stran 😀 😀 😀

tilly
27. jan 2008

nebol to taký ružový bungalov? a ružová motorka?

janetka
27. jan 2008

erika: nechodia do skolky, len to tak nazyvame.. chodia k opatrovatelke...
tilly: kedy mas skusku? zajtra?? a co doniesli z thajska, "braceka" ? 😉 ci noveho uja? 😉
jakubko zajtra nepojde, nejak sa mi ho tam nechce dat... zatial to zvladam a tym, ze chodime von dopoludnia, tak mi to tak ubehne... a doma je velmi poslusny, tak nemam nejaky stres... urcite tam obcas pojde, ale to ked si budem chciet vydychnut alebo nieco si vybavit, zatial zvladam

janetka
27. jan 2008

aruska: noo.. lebo my nebyvame vedla tilly, ale na druhom konci ulice, zlty poschodovy dom

janetka
27. jan 2008

erika: donesiem uzemny plan a nad fernetom to rozoberieme.... aj my sme mali navstevu, prave odisli, ale mali sa celkom pekne zahrali, matko bol dobrucky, tak sme aj pokecali...

tilly
27. jan 2008

OK, takže tam môže domčo začať spávať?

skúšku mám v utorok, ak ju nespravím, tak si školu predlžujem o rok, ale určite nemám šancu, vôbec som sa neučila, ja na to nemám energiu, o všetku ma oberá ten človek, som na dne... ja chcem úplne skončiť s robotou... vôbec ma to nebaví takto, všetko sa mi strašne komplikuje, úplne by som s tým chcela seknúť, len to mi asi tatko nedovolí, sa zajtra pohádame ako psy, tak mám už teraz depresiu...

idem sa pohrať chvilku s domčom, uspať ho a potom sa zas zahrabem na PC, takže sa zas nebudem učiť 😖

janetka
27. jan 2008

no, ak to zavisi na nas, tak ho tam nechajte kludne spavat... ja by som to obcasne poriesila taxikom, ak by som ho tam obcas dala.
ale aj minule si neverila, ze ju urobis a urobila si...mozno budes mat stastie...
a co ten debo stale otravuje?????????

janetka
27. jan 2008

tilly: pomohlo by ti dalsie babo... sup sup... by sme chodili spolu plavat s malymi detmi, cvicit, prechadzkovat, a nemusela by si chodit do prace.. co ty na to?

tilly
27. jan 2008

janetka, to by som brala, ale moje telo asi nie, keďže nemám ovu, tak budem ťažko tehu 😢

tilly
27. jan 2008

to čo jeeeee, mám pocit, že mi strechu unesie... už nech to prestane, to je hrozné tento vietor

a svoje šťastie pri skúškach som už vyčerpala, takže si tú školu fakt predĺžim o rok, alebo sa na to rovno vyse....

bezaz
27. jan 2008

tilly neboj, priprav sa tak, ako som ti pisala 😉
nam ide vyrazit okna 😲 asi sa budem bat, sama doma 🙄

tilly
27. jan 2008

aj ja sa bojím, ale zdá sa mi, že to trošku utíchlo, a prečo si sama doma?

bezaz
28. jan 2008

tilly manza isiel na sluzobku do ameriky, tak mam tyzden fraj..
ten vietor bol strasny, normalne nam az piskal cez okna 😝

aruska
autor
28. jan 2008

No hafo Aruska bola vcera taka lemra, kua ma nasrala, lahla a nechcela sa predviest v kruhu - tak bude mat drezuru - cvicak kazdu nedelu moja zlata - som bola z nej sklamana jak delo - dostali sme V2, Reserve CAC, takze aspon nieco. Proste rozhodca bol z nej namakko ale nemoze ju dat vyhrat ked sa nevie predviest. Straaasne sa mu lubila ze je rodena pre sampionku len musi posluchat tak som bola sklamana z nej. A taka bola krasna vykupana, vycesana, nacochrana .................... 😒 😒 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

bezaz
28. jan 2008

aruska tak to nesrdi... to mala asi z toho pocasia, chuda 😉

tilly
28. jan 2008

aruska, ona je taká tvrdohlavá, že 😀 ale to je dobré umiestnenie, čo si pamätám, keď lietala kamoška po výstavách, tak V2 je super 😉 to znamená, že je výborná druhá, nie? a CAC je super, buď na ňu hrdá 😉

baby, kto to hľadal pozemok v mliečne? o jednom viem, len je za strašné ceny v realitke, tak idem vyhľadať majiteľa, ale bude voľný, až keď môj starý povie, že na to nemáme 😀

bezaz
28. jan 2008

tilly vy chcete este jeden dom? 😲

erika1983
28. jan 2008

ahojte babenky

dnes je krasne pocka tak ako vidim cele poobedie budeme vonku

tilly ja som hladala pozemok v mliecne ale za hrozne peniaze necem, pockam si na nieco lacnejsie 😅

janetka dobre dones ten uzemny plan a dame to na poriadok
😀 😀 😀

tilly
28. jan 2008

erika, možno by sme polku z 10árov predali 😉 ale uvidíme ako to vypáli, cena by bola celkom OK na šamorín, cca. 2600 Sk/m2, ale ešte je to len v takom štádiu, že sen 😀 a keď budeš čakať, tak bude len drahšie 😲

bez, muž by sa tým chcel živiť, taxíkovanie ho strašne vyčerpáva...

erika1983
28. jan 2008

tilly tvoj muz je taxikar???

erika1983
28. jan 2008

a nema nahodou ciernu octavku????
lebo take auto som videla v mliecne pred domom

tilly
28. jan 2008

ááááááno, to sme my 😀

erika1983
28. jan 2008

tak aspon nieco tak vqs viem kde byvate este janetka a bude to ok

tilly
28. jan 2008

janetka býva na rohu 😀 ale na tom vzdialenejšom od nás, nie ten ostrokikirík (parádny výraz) zelený bungalow, ale ešte za ním, na druhom rohu 😀 😀 😀 no môžem sa pridať k hotentotom s tým mojim vyjadrovaním 😀

no letím vybavovať,paaaa

janetka
28. jan 2008

aruska: tak uspech ste zozali... to havino preto tak reagoval, aby na buduce mohol dokazat, ze je este lepsi 😉
Erika: krasne pocko je vonku a nam na dvore cely cas svieti slniecko,t ak sme boli setky susedy u nas a deti sa hojdali, len tilly chybala, ta stale maka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre