Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
7. apr 2010

Alebo pivko? 😀

chruminka
7. apr 2010

caute,ja ale mozem az v piatok 😉

janne6969
7. apr 2010

No ja idem asi v piatok uz prec, ale mozno pojdem az poobede pre muza a potom dalej k nasim. Tak dajme piatok. Ved uz je skoro stvrtok, tak do piatku chvilka 😉

janne6969
7. apr 2010

Zasa som sama doma. Uz ma to aj nebavi. Strašna nuda............

bezaz
7. apr 2010

samorin zemrel 😀

arusska
8. apr 2010

nezemrel, samorin sa uciiii 🙂

janne6969
8. apr 2010

KANADAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.................... mam ju schvalenuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bezaz
8. apr 2010

jaj gabi, nezavidim.. ozaj takto pred 2 rokmi som mala obcana a v noci ma hospitalizovali s tehu nauzeou 😀 no jo, bejvavalo
jani neveriiiiiiim, parada 😵 co mi donesies??? 😀 😀 😀

janne6969
8. apr 2010

A co by si chcela? 😉

janetka
8. apr 2010

janne: kedy, na kolko a s kym? len tak?

janne6969
8. apr 2010

Na cely oktober 😉 Idem len ja s malou k sesternici do Oakvillu. Len musim dovtedy mesacne usetrit 100 euro. Takze zacinam setriaci rezim 😀
Zuzi este, ze sme vcera stihli ten Aupark 😀

janetka
8. apr 2010

janne: to aj ja som zacala 100 EUR, potom 60 a tento mesiac budem rada, ked dam 30 EUR 😀

janetka
8. apr 2010

erika: vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam 😉

bezaz
8. apr 2010

baby vy mate z coho setrit??? jake fesandy 😅 ja mam este stary rodicak 164 a to je vsjo

janetka
8. apr 2010

bez: ved aj ja, z toho si platim mobil, a co mi tam prijde este z mimibazaru co predam, ale teraz jaksi uz dlhsie nic nemam, a z toho usetrim, ale to je jedno, lebo aj tak pytam od muza.... len pre dobry pocit, ze to niekde odkladam a potom to vitazoslavne vytiahnen

tilly
8. apr 2010

fiha, vy setrite? ja by som teda tiez mohla zahajit setriaci rezim, len mne sa to nedaaa 😀

janne6969
8. apr 2010

Musi sa to dat, lebo je kopec rodin, ktore vedia vyzit s ovela menej peniazmi na mesiac ako mame k dispozicii my. Tak skusim to 😉 Aspon mam motivaciu 😉

tilly
8. apr 2010

co zajtra ten obed?

bezaz
8. apr 2010

jarka tebe sa dari aspon predavat, mne zatial nic, aj tie pohare idu len slabucko 😒
jani no dala si mi chrobaka do hlavy, len ja som taka maniacka na nakupy 😝
ozaj, kto sa prida zajtra do MC? a potom na obed?

tilly
8. apr 2010

oblecko sa nedari ani mne predavat...

chruminka
8. apr 2010

jaaaj zajtra obed,uz som aj zabudla,by som isla aj ja,ako vzdy v pizerke o 11:00h?
Zuzi my sa tak skoro nevieme vysuchtat,aspon zatial nie takze my az tak na ten obed.

janne6969
8. apr 2010

No ja som dnes dala 2 inzeraty a jedno uz mam predane 😉
Uvidim, kedy rano dietko otvori ocka a to MC by sme dali. Len musim ist uz na obed do BA, lebo mam nakupny zoznam do Ikea 😉

chruminka
8. apr 2010

vy ste ake akcne uz aj ja by som mala zacat predavat,tych par veci co sme pokupovali a co su nam male,ale dako sa k tomu neviem dostat,pofotit to....

janne6969
8. apr 2010

No ja nechcem vela predat, ale zasa si hovorim, ze kdovie, kedy a ci vobec budeme mat druhe babo 😅 A potom tak ako sme kupili pre Viki, tak kupime aj pre druhe... Tak uvidim, kolko predam..

bezaz
8. apr 2010

pocuj jani a potom z ikea ides kam? ze by sme sa zasa nachomejtli.. chcem ist malej pozriet to sedenie 😅

janne6969
8. apr 2010

No k nasim predsa 😉 Len idem asi aj s mamou.

janne6969
9. apr 2010

No baby ja MC nnestiham. Teraz som sa napapala a idem pobalit, nech viem este ist na postu a von.
Tak pekny vikend 😀

bezaz
9. apr 2010

tak nikto do MC? a co aspon ten obed, nech viem, ci mam varit????? 😅 😅 😅

chruminka
9. apr 2010

baby mi sme vychystane na ten obed!!Nemam ani navarene!

tilly
9. apr 2010

jasne, ideme na obed, asi len my tri, ale ved to neva, nie? myslite, ze sa uz da sediet v pizzerke aj vonku??? mne teraz adko zaspal v kociku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre