Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
9. apr 2010

inak, aj mna osmahlo... sranda ako rychlo... 😀

erika1983
10. apr 2010

Ahojte tak ja sa hlasim po dlhej dobe, nijak nič nestiham
jarka dakujem
to štrenie ani u mna nejak nefunguje ☹

tilly
10. apr 2010

u mna vobec nefunguje, vzdy si spomeniem, ze este nieco chcem... teraz chcem novy ntb a digikameru 😅

tilly
10. apr 2010

na gympli byva zumba, nepojdeme niekedy? predsalen tam su vacsie priestory...

arusska
11. apr 2010

tak ako sa mate? Ja uz zacinam stresovat, v piatok na mna myslite 🙂 teda uz mam z toho hlavu ako globus, ale musim povedat ze takych 75percent viem - takze nejaka uspesnost by aj mohla byt 😀 😀 😀
inak o setreni mi velmo nehovorte -aspon ze mi priznali nezamestnanecke okolo 300evri mesacne tak sa vytesujem 😀 😀

angua27
11. apr 2010

ahojte,
gabi myslím na Teba a v piatok budem veľmi silno. určite to zvládneš. 😉
miška, zumba znie zaujímavo. ale tieto druhy športu mám zakázané. 😒 a čo ten brušný tanec, čo tu bol spomínaný, chodíte tam niekto?

erika1983
11. apr 2010

no ahojte tak ja som trosku rozbita, vcera som oslavila tu moju 18 - ku 🙂 bolo super do 5 v kormorane dobre tam hrali
este ze moj muz isiel s malou na plavaren aj s dankovcami este dve hodky a spim
Gabi neboj myslime na teba

arusska
12. apr 2010

erika, angua - mysliet niekedy nestaci 😀 😀 😀 - ale ja to nejako zvladnem. Sa odtial nepohnem kym mi to nezapisu 😀 😀

tilly
12. apr 2010

aru, drzim palce... tam vacsinou nestaci ani vediet... tak nech maju dobru, rozdavacnu naladu, lebo oni hajzli su schopni vyrazit vsetkych

bezaz
12. apr 2010

gabi neboj, obcan je vraj teraz najlepsi 😀
baby nedojdete niekto na kavu? sak ten moj zlobr sa nudi, ani von sa neda ist 😝

janetka
12. apr 2010

bez: my by sme aj dobehli, ale ja som nejaka prechladnuta, teda zatial citimlen take otrtulenie a chytene dutiny, tak nebudem riskovat... aby ninka ochorela...
aj do mc som dnes rano chcela ist, ale potom som to zamietla radsej

janne6969
12. apr 2010

Baby to je ale den dnes.... Katastrofa pocko. Ale Viki aspon spi 😵 Dnes už tretí krát.
Aru budeme držať palce 😉

bezaz
12. apr 2010

jani, ja som si dnes dala hodku s mladou, ma boli cely den hlava 😒
a boli sme sa prejst, mlada v manduci, sa aspon tak da chodit s dazdnikom

janne6969
12. apr 2010

No ja som tiez bola v obchode. Plastenka na kocik a isli sme 😀
Sned to zajtra bude lepsie 😉

erika1983
12. apr 2010

no moje setrenie
tankovanie50 EUR
frederika botasky 30 EUR
tesco 20 EUR a to som nic nekupila

janne6969
12. apr 2010

No ale aj ja tankujem a kupujem jedlo. Skor som mala na mysli to, ze si nebudem kupovat stale nejake sprostosti ako su laky na nechty, ktore nikdy nepouzijem, alebo oblecenie, ktore si nikdy neobleciem 😅

chruminka
12. apr 2010

caute baby tak mi sme boli vcera v tom avione a Ikea a dnes sme boli este u nasich tak nam rychlejsie presiel cas,inac hrozne pocasko do stredy ma byt este kosa a od stvrtka sa ma oteplit a aj slniecko bude.

k tomu setreniu ja som tiez dost setrny clovek,ale pri detoch to fakt nejako nejde,boli sme v tom H&M a C&A no nic moc tam nebolo ale aj tak som tam oplieskala cez 70€ a to sme kupili detom len take drobnosti,letne gate na traky,tiekove bodycka,take tie opalovacky ze tiger 😅 a bundicky na taketo chladnejsie pocasie zevraj tulene,vsak vyzeraju trosku tak nejak nie ? 😕 😀
a chcela som este dake tenke capice na snurky,ale nic tam nebolo,ale fakt kebyze mam komplet vsetko kupovat dvojmo tak asi chodim zobrat.Normalne som mala potom u nasich vycitky ze sme tolko oplieskali prachov,ale zasa ked to potrebuju tak co mam robit?!

tilly
13. apr 2010

ak ste si v lavom stlpci nenasli sukromnu skupinu, pisnite mi, dam vas tam

arusska
15. apr 2010

co tilly?

zajtra takto sa mi bude z kecky dymit tak mi drzte palce.... 😀

sniezik52
15. apr 2010

ahojte kočky viete mi poradiť nejakú dobrú obvodnú doktorku?my sme tu nový tak neviem kto je aký.Mne hovorili že sa oplatí k Horvátovej alebo tej mladej Motúzovej.Dajte prosím tip kto má aké skúsenosti.

bezaz
15. apr 2010

sniezik neporadim, ja mam obvodacku este doma v bojniciach 😅

facovka
23. jún 2010

babule,budeme sa stahovat do samorina,odporucate nejaku detsku dr. kvalitnu??ak ano kde ordinuje??ma v ordinacii pristroj na CRP??dakujem 😉

babulka123
23. jún 2010

fac. ja chodim k Dolezalovej a som max . spokojna, je mila prijemna, poradi vzdy ked nieco potrebujem.. velmi zlata..
ale ci ma CRP to netusim lebo vsetky choroby si mala len ty a oli.. chuda..
my ved vies zatial ako tak ok..

klara_klara
16. aug 2010

ahojte neviete mi odporucit dobreho lekara pre dospelych, zubara a pediatra v Samorine. Dakujem

kalman
16. aug 2010

@klara_klara - Ahoj detské lekárky sú v šamoríne dve, ja chodím k Huberovej - dá sa , ale Doležalovú chvália viac tak si musíš vybrať sama. 😕
Zubárka je tam Lysá chodila som knej je ok 🙂
Pre dospelích neviem ☹
Dúfam že som ti aspoň trochu pomohla

bezaz
17. aug 2010

@kalman pediatricky su v samorine 3 😉

@klara_klara este je aj adamcova.. bohuzial ani jedna z nich nie je nic moc, aspon podla skusenosti mojich aj ostatnych, proste normalny priemer, vsetky su zo starej skoly, nejake novum od nich necakaj.. k dolezalovej sa myslim uz ani nedostanes 😅 ostatnych neviem doporucit

klara_klara
17. aug 2010

@kalman dakujem

klara_klara
17. aug 2010

@bezaz dakujem skusim sa este poinformovat ak nebudu dobre referencie zostane v BA u lekarov 😉

chruminka
17. aug 2010

baby ked uz tu riesite zubarov,ja tiez chodim k dr.Lysej a je ok,zatial som nemala nic vazne klop klop klop,potom sa uvidi.
Ale ja by som potrebovala ist k zubarke s detmi,neviem ci to este plati ale bol taky zakon ze do roka alebo teda v roku musi ist dieta na prvu zubnu prehliedku inac sa bude vsetko hradit,tak ako je to aj u dospelych.
Plati to este?
je tu v Samku daka detska zubarky?Daka normalna?
@bezaz ty si bola s malou dakde u zubarky?

bezaz
17. aug 2010

@chruminka my chodime do senca aj s malou, ta povinna prehliadka je az od 1 roka 😉
@klara_klara nie je za co 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre