Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
15. feb 2008

no bez to ti nezavidim ale ty si sikulka ty to zvladnes a ako ste na tom zo snazilkovanim este nic???
😀 😀 😀

janne6969
15. feb 2008

Ahojte. Som tu dlho nebola. Ked ja by som aj mala cas, ale mne sa velmi nechce.

erika1983
15. feb 2008

ajoj janne nebud leniva mne by sa aj celo ale mne sa zase neda lebo sa musim starat o malu 😅

aruska
autor
15. feb 2008

bez, ja po skuskach minimalne dva mesiace ani noviny nechcem vidiet neto este knihy 😀 😀 😀 😀 ta to statnice ani nevime ako zvladnem propri Danym 😅 😔 😔

janne6969
15. feb 2008

Dnes som v praci este nic nespravila. Som uplne mrtva. Nastastie tu dnes nikdo nieje, tak len vegetim. Vytlacila som si mapu Pariza na asi 11 stranach, tak som si to tu vystrihovala a lepila. Jedinna kreativna cinnost za cely den.

tilly
15. feb 2008

ahojte

baby, nechce sa ísť zajtra niekto pohrať s dieťaťom do toho eurolandu do istropolisu? uvažujem, že tam zajtra zbehnem s krpcom

bezaz
15. feb 2008

erika zatial bohuzial nic.. 😝 snazime sa poctivo, tak som zvedava, kedy sa dostavi vysledok

chruminka
15. feb 2008

ahojte odkedy mi nemci v robote zablokovali kona tak sem ani nemam cas mrknut....
ja by som isla dakedy s vami kocikovat ale ked som stale len v robote....
😖

Lubka to je super nahoda s tou Henou ze?

Erika uz ste zdravucke? ja som bola minuly tyzden chora.....

erika1983
15. feb 2008

ahoj chruminka no mala je uz nastastie zdrava ale ja este nie ale uz to je lepsie inac aj ja som rodila s lubkou a henou 😀 😀 😀

chruminka
15. feb 2008

Erika tak sa skoro uzdrav 🙂
som nevedela ze aj ty Hena mi len tak nahodou spomenula Lubku.....ale vsak jasne teba nemohla na tych fotkach zo stretka vidiet 😵 vsak si sa nefotila tu fotografka.... 😎

erika1983
17. feb 2008

ajojte tak dnes mame krasne pocasi len skoda ze nemozme ist von lebo sme chory tak sa pozerame len z okna.

uz sme sa akurat naobedovali som robila dobru rezancovu polievku, vepro, knedlo, zeli a este som aj napiekla dobry tvarohovy kolacik a este mi zostal tvaroh tak som naplnila aj jednu strudlu no to budu kila na vyse 😝 ale nevadi pojdeme na squash z gabikou a zhodime to, naozaj gabi tento tyzden by sme mohli ist aj cez tyzden aj cez vikend co ty na to???? 😅

tilly
17. feb 2008

erika, to len krásne vyzerá... je strašnááá zimaaaaa

inak ozaj, na tom squashi sa dobre spotíte? ja by som aj išla, ale keď som videla to, čo tam chodí, tak neviem, lebo trapas nad trapas by som tam ja urobila, hrala som to len raz a aj to bol des 😀

aruska
autor
17. feb 2008

tilly no ja sa spotim - teda s dvoma superkami 😀 😀 ,

erika neviem ako, lebo v pondelok idem s Curry (kamoska) a potom uz nemozem len v sobotu doobedu by sme mohli aj s Lubi a brachovou frajerkou tak to by sme brali oba kurty co ty na to???? 😉

tilly
18. feb 2008

to je super, ale ja dám asi prednosť klasike, aerobicu, tenisu a rýchlej chôdzi 😀

krokodiil
18. feb 2008

Janetka, poslala som ti cislo na tu, co chodi ku mne.

Inak otrasne zima je 😠 .A taka som NASTVANA! Nejaky kocur nam oznackoval rohozku, mozem ju vyhodit 🙄

janetka
18. feb 2008

krokodiil: super, dakujem, prave som sa pytala v IP, ze ci ju poznas.. takze jej zavolam, ma byt pekne pocasicko tento tyzden... a ako jej platis? od hodiny? ci od celkovej dohody na sume?

tilly
18. feb 2008

janetka, upratovačka? aj ja chcem umyť okná 😀

krokodiil
18. feb 2008

Platim jej od 100/h.

krokodiil
18. feb 2008

Nie od100, ale 100 od hodiny 😅

krokodiil
18. feb 2008

Este jedna question, cez koho mate kablovku tu v mliecne? A cez kabel, alebo cez tu antenu?

bezaz
18. feb 2008

ahojte babule, ako sa mavate?
pre studujuce, dnes som uspesne obhajila diplomovku, tak hura ucit sa na statnice.. 😝

tilly
18. feb 2008

krokodíl, my máme digi tv

beziiii, gratulujeeeem, šikulka

janetka
18. feb 2008

krokodiil: my mame normalny satelit, a cesku kartu v nom
bezaz: super, blahozelam.. .uz "len" statnice a mas to za sebou 😉

janne6969
19. feb 2008

Ahojte Samorincanky. Ktora z Vas ma dnes chut ist sa nejako hybat? Cvicit, pripadne hrat nejaky ten tenis?

bezaz
19. feb 2008

baby dik 🙂
jani ja uz mozem chodit hravat tenis, uz mam aj raketu 😀

janne6969
19. feb 2008

Ja raketu nemam, ale hadam sa da pozicat. Tak ideme dnes?

janne6969
19. feb 2008

Teda ak Ti bude lepsie, samozrejme.... 😕

erika1983
19. feb 2008

ajojte

bez gratulujem

janne a kde hrat tenis???

janne6969
19. feb 2008

Erika no to ja neviem. Neda sa v Samorine?

krokodiil
19. feb 2008

janetka a kto vam servisuje satelit? mne totiz funguje poriadne, len ked je pekne..a vtedy nepotrebujem telku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre