Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
23. apr 2008

Veru, uz finisuju tie nevolnosti. Ti to hovorim ako z vlastnej skusenosti 😉 Ale si myslim.

bezaz
23. apr 2008

tilly ze od piateho mesiaca! to je este dalekooooo
jani no niekomu byva zle az do konca tehu eeeee

erika1983
23. apr 2008

ahojte babenky ja som sa konecne dostala ku pocitacu
bez drzime palceky aby ta to uz konecne preslo a aby si si uz zacala uzivat tehu
jarka to pozvanie na terasu beriem 😀 aspon zase vypadnem z domu
ja ked som rodila malu tak som mala 24 preco tilly ty si mala kolko ked vravis ze si bola najmladsia?
gabi do toho Senca kedy deme ja mam poslednu dobu tulave topanky neviem co to ma byt, stale by som niekam isla ale nemam s kym, kedy dame kavicku baby???

tilly
23. apr 2008

bez, neboj, bude dobre, tiež som umierala do cca. 19 tt a potom bolo dobre, čo by sme pre tých svojich harantov neurobili, že? 😀

teraz mám depky vždy, keď ho mám dať od seba preč, teraz je v škôlke a mne srdce puká vždy, keď si na neho spomeniem... taaak by som ho chcela mať pri sebe, keď som videla tie jeho smutné očká, keď som ho tam ráno nechávala ☹ 😢 vypleštil na mňa tie modré okále, pusinku trošku odul, ale neplakal 😀 vraj sa učia nejakú básničku na deň matiek, tak som zvedavá 😀

ja mám takú chuť na fernet, kurnik šopa, asi si dám večer doma do nosa ako stará alkoholička, inak asi skončím na prednej hore alebo v BB na protialkoholickom, veď stále len pijeme... ale mám takú chuť na ten fernet, brrr 😀

erika, tiež som mala 24 keď sa domčo narodil, takže si asi mladšia 😀

janne6969
23. apr 2008

Aj ja mam chut na fernet. Ani si to nemala hovorit. Ale necham si ju zajst. V praci predsa nemozem pit.
Idem teraz s kolegynkou na obed. To je ta, co je na materskej a chilku pred porodom. Tak idem jej zavidiet.

bezaz
23. apr 2008

baby ja som nepila ani nepamatam.. ale take dobre pifko by som si dala
tilly tak zajtra idem risknut ten trest, drz palce

tilly
23. apr 2008

tak držím palce, kamoška bola risknúť takto trest pred mesiacom a vyšlo jej to, za 3, ale má to, tak to riskni, budem na teba myslieť, možno, keď sa im tam povraciaš, tak ti to dajú 😀

janne, nezáviď, o chvilku budeš tiež na materskej pred pôrodom 😉
ja si idem dať asi predpísať na pol roka, rok HAK kvôli tomu môjmu PCO... uvidíme, či to pomôže

v prievoze strašne fúka, brrr, normálne mi je zima 😝

som chcela ísť s malým poobede s kočíkom do mesta, ale keď takto fúka aj v šamoríne, tak sa mi asi nebude chcieť, ale ten fernet si musím ísť kúpiť, umriem bez neho 😀

za 20 min. končím, idem si pre toho môjho malinkého okatého, celý deň myslím na tie jeho modré okále 😖 aj tak som dnes nič neurobila, nemám do čoho "pichnúť", musím sa trošku rozhýbať, ale do septembra času dosť,to už budem musieť začať riadne makať, teraz len tak oddychovo 😀
ale ak vyjde tých 111 nových pozemkov v šamoríne, tak sa namakám 😝

bezaz
23. apr 2008

tilly hej? a jake pozemky a za kolko? sak my taki duchom bohati 🙂
ten trest zalezi od komisie, vraj gazarekova a menzerova davaju riadne do tela

tilly
23. apr 2008

hmmm menzerová vie byť nepríjemná, gazareková bola celkom milá, ale na štátniciach neviem... neboj, zvládneš to 😉 pozemky budú do 3000

no, letíííím...

janetka
23. apr 2008

tilly: co do mesta, s domcom na bicykliku k susedom do potravin 😉 ja rozmyslam co dnes budem pit v tom bastione,ale asik vinko...boze to su uvahy 😉
a co Ta to dnes tak chytilo s domcom?!

janne6969
23. apr 2008

Tilly materinska laska 😉
Baby to tehotenstvo je take krasne 😵 Kolegynka len tak kvitne.
Ja si vecer tiez dam. Aj ked fernet nemame, ale nejake dobra vinecko sa najde.

bezaz
23. apr 2008

jani tak som zvedava, kedy aj ja zacnem kvitnut.. zatial "kvitnu" len pupaky na tvari a na chrbte

janne6969
23. apr 2008

Aj to s tym chodi.
Ale kvety ako kvety 🙂
Nam vcera konecne pokosili pred domom. Len ma nastvali, ze prisli az o osmej vecer a ze si za to este aj peniaze pytali, lebo to sa vraj neplati z fondu oprav. To sa moze len v Samorine stat 😠

aruska1
23. apr 2008

no maly je hotovy - mame horucky 40,9 stupnov, sople a kasleme
dnes pred spanim aj vracal a reve ako najaty - dufam ze to nebude nic vazna.
Aj ked nam dokina dala aj antibiotika mame ich zacat brat ak za tri dni ak nezaberu klasicke lieky. Tak sme teraz nemasny neslany.
Inak mam na vas dve pravnicky jednu totok ulohu:

V spoločnosti Magneto, s.r.o. sú piati spoločníci, jeden z nich chce založiť svoj obchodný podiel, druhý z nich chce svoj obchodný podiel previesť l VZ dňa 12.2.2008 schváli prevod obchodného podielu na spoločníka, ktorý chce založiť svoj obchodný podiel a následne VZ schváli aj založenie obchodného podielu tohto spoločníka na tom istom zasadnutí
lDňa 29.2.2008 sa podpíše záložná zmluva
lZáložný veriteľ podá dňa 5.3.2008 návrh na zápis založenia obchodného podielu do obchodného registra
lKonateľ spoločnosti podáva návrh na zmenu zápisu dňa 8.3.2008
lVyšší súdny úradník odmietne registráciu záložného práva vykonať, dôvodom odmietnutia je založenie obchodného podielu, ktorého výška nie je v obchodnom registri zapísaná

VYPRACUJTE NÁMIETKY PROTI ODMIETNUTIU VYKONANIA ZÁPISU
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bezaz
23. apr 2008

aruska co tu na mna ides s obchodom, ked ja sa teraz neorientujem ani v tom blbom treste 😅
dufam, ze maly bude ok..
kuknem sa ti na ten case zajtra, musim si otvorit ObZ.. len mi nejde do hlavy ako je mozne ze v registri nie je zapisana vyska podielu toho spolocnika

janne6969
24. apr 2008

Dobre ranko. boze to je ale case.
Zuzi ma napadlo. Ked pojdes k doki, tak mi zazvon, ta pustin na parkovisko tu pod budovou, aby si nemusela parkovat pri skole.

aruska1
24. apr 2008

bezi dik uz som to nejako spravila, no snad to bude oka 😀

tilly
24. apr 2008

bezi, držííííííííím palce, myslím na teba 😉

táááák sa trápime s tými plienkami 😠 ja už neviem, čo s ním, on to nechce pochopiť, že plienky nemôže mať do 15stich 😠

bezaz
24. apr 2008

jani fakt? to by si bola super, budem ako VIP 😀
no baby, tak aspon trest mame doma, vychytila som kolesara, vraj celkovo tento tyzden su miernejsi a co si budeme hovorit na treste vseobecne su miernejsi v porovnani s ostatnymi povinnymi
tilly mozno to pochopi, az ked sa mu zacnu ine deti smiat, ze chodi este s plienkou.. ale som si vsimla, ze dnes vseobecne deti ovela dlhsie nosia plienky, to bude asi tou pohodlnostou jednorazoviek

janne6969
24. apr 2008

Zuzik gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀
Ste mooooooc sikovny.

erika1983
25. apr 2008

bez gratulujeme vidis ze sa to podarilo
dnes je zase krasne, zasa budeme cely den vonku 😀 , cez vikend cestujeme k rodicom uz sa tesim ideme na zabavu budeme trsat a pit, jest no jednoducho parda 😀 nasi budu varovat a ja si oddychnem lebo sme taky umrncany idu nam zuby a nie jeden alebo dva ale hned sest takze fasa
baby kedy dame to stretko mohli by sme uz buduci tyzden niekedy
mohli by sme v stredu co vy na to???

janne6969
25. apr 2008

Dobry napad. Suhlasim so stredou. Aj ked lepsi by bol utorok.

lenadka
25. apr 2008

bezaz-gratulujééém! 😀 😀 😀 vidim ze aruska dava domace ulohy 😀

tilly, aj moja ma na spanie stale plienky 😅 ...na obed dostava bavlnene!!!! ze nech citi zvyka si, tak 2 dni /pondelok a vcera/v tomto tyzdni bola sucha, noc je mokra zakazdym /vtedy na jednorazovky/...zaujimave ze cez den sa nepocika ide sama 😕 je to mala potvora usata, ona dobre vie co robi, pusta schvalne, ale vcera nam asi radost chcela urobit, lebo dobehla ze uz to vie ze sa nesmie pocikat do plienky...kukam na nu plienka chyba, pyzamko suche...a nasla som ju hore pri WC-ku vysmarenu suchu a stolcek pri zachode...tak vstala a isla sa vycikat 🙂
inak ked sa pocika do tej bavlnenej na 50% je mokre aj pyzamo a postelna plachta. Tak potom periem ako blazon 😝

tilly
25. apr 2008

bezi, gratulujem 😉

janetka, nepreháňame to??? 😀

inak, dnes sme mali super obedík s janetkou, grilované mäsko a šalátik

janetka
25. apr 2008

tilly: super to bolo, decka sa vyblaznili, a ja som sa prezrala ako ... prasa 😲 ale uz mi vytravilo 😀 dano cubrnel ako sme si poradili s grilovanim , co? a dosiel akurat vhod.... 😉
bezaz: blahozelam... aspon budes nastartovana dalej fungovat

ideme teraz do BA na nakupy a vymenit kubkov bicykel, vraj ohrozuje zdravie deti... a napisali mi zo soiky, ze ak mi nevratia peniaze, tak im mam poslat kopiu dokladu a pojdu tam na kontrol 😀 tak ideme teraz zamachrovat...

janetka
25. apr 2008

baby, ja v stredu nemozem a ani v utorok, cestujeme prec....

tilly
25. apr 2008

janetka, ako ste dopadli?

aruska1
25. apr 2008

caute ak vam nechcu "bezplienkovat" tak ich poslite mne, ja im budem tolko hucat do hlavy ze pojdu domov rovno na zachod.

Dany uz od decembra serblikuje, takze cely den sme v suchej plienke.... 😀 😀 😀 😀 😀

janetka
25. apr 2008

tilly: no tak nakoniec my uz vraj mame opravenu spravnu verziu.... takze sme nevymenili ☹
aruska: tak uz ti mozem poslat matka??? radi by sme sa zbavili plienok cim skor

tilly
25. apr 2008

aruš, tak to ti hodím domča, on je taaak brutálne lenivý... má to po maminke, dnes sa tak krásne vykakal, aj cikal aj všetko, ale do všetkého ho musím nútiť a najnovšie nechápem, prečo, keď ide kakať, tak mi povie, že sa ide schovať...

janetka, aj tak dobre, nie? hlavne, že máte bezpečný bike 😉 kubkovi kúpite väčší, veď aj maťko ho využije a ako ťa poznám, tak na mmb vyhrabeš nejaký úúúplne najsamsuper za babku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre