Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
22. júl 2008

miska neber to tak tragicky... ale asi je nieco vo vzduchu, lebo aj my mame taku krizu, ze az 😅

erika1983
22. júl 2008

no tak ja sa pripajam ku tym ktore maju krizu, aj mi s mojim starym mame krizu od soboty janci spi v obyvke, tak mi sme asi na tom najhorsie, takto zle to este nebolo, citim sa hrozne ☹ ☹ ☹
uz aj v noci som revala v posteli no hroza, dufam ze to nebude trvat dlho lebo sa asi zblaznim 😲

bezaz
22. júl 2008

erika tak my nie sme "az" tak daleko, ale uz som prvykrat v zivote spravila to, ze som zaflekovala auto na mieste a povedala muzovi, nech si vystupi z auta 😅 a revem skoro kazdy den.. no jooo, krasne tehu casy 🙄

janne6969
22. júl 2008

Boze baby to je strasne. Aj my sa sice hadame, ale len tak asi minutu. Viac ma to nebavi. Dnes sme zasa boli na vysetreni, tak je chudacik moj taky smutnucky. Ani hadat sa s nim neda.

bianka30
22. júl 2008

ahojte aj ja som zo samorina... ale neviem ani prd po madarsky, byvam tam teraz...pockat ... v auguste zacinam 5 rok...

angua27
22. júl 2008

babuľky, hlavy hore. všetko bude dobre. pozrite na mňa, ja som sa až odsťahovala, také to bolo zlé. ale odkedy sme doma tak sa to každým dňom zlepšuje. nedá sa povedať, že by bolo už dobre, ale stále menej po sebe štekáme a snažíme sa. možno sú len nejaké škvrny na slnku, či čo. tak si spravte romantický večer s vašimi mangelmi a pomojkajte im trošku ego. bude to ok. 😉

erika1983
22. júl 2008

vitaj bianka a kde byvas??
angua ego by mi mal pomojkat moj muz nie ja jemu ja som mu uz mojkala dost teraz je uz on na rade, ale ja som sa do vcera snazila ale on len hladal na com sa vieme pohadat, tak som to uz vzdala
bez a ty ser na chlapa neznervoznuj sa ved mysli na babo

bezaz
22. júl 2008

jani a co je robinovi? nema dobre to koleno?
bianka a kde byvate?
erika ale niekedy sa to neda, v kuse je nervozny, stale sa mu cosi nepaci, nevyhovuje.. 😝

bianka30
22. júl 2008

ahojte,... no kde sa da v samorine byvat.. predsa gazdovsky rad..hehehe jedna z mala ulic cez cely samorin, ale nie, byvame presne oproti tescu ( och to je ale velkomesto) v 8 poschodovom baraku...

janne6969
22. júl 2008

Zuzi ty mas takeho isteho muza ako ja. Ale ja ho uz nepocuvam, ked frfle. Potom zacnem frflat ja a to zasa on nepocuva mna. Aspon sa nehadame. Vcera robil nieco na aute a prisiel az o deviatej. Lenze to som ja uz zaspala pri telke a kedze som isla domov golfom, jeho kluce od domu som mala ja. Cize sa nevedel dostat dovnutra a ja som nepocula,ze zvoni. Tak to si mala pocut, ako kypel, ked som sa na nejake desiate zvonenie zobudila a pustila ho dnu. Chudacik malicky 😠

bezaz
22. júl 2008

jani to ako keby som videla peta cez kopirak 😅 inak budeme potrebovat nejaku ziarovku do passata, tak ta budem zase otravovat 😨

janne6969
22. júl 2008

Zuzi kludne 😉

tilly
22. júl 2008

erika, to môj frfloš spí v obyvke už od majstrovstiev sveta v hokeji, čiže od mája...
bez, u nás to začalo v tehu všetko... som bola ako vyblvané lečo a môj starý to neznesie, keď niekto nie je na 1000%... on je strašný egoista, jedináčik, ktorý žil len s matkou, čo som čakala 😝

bianca vitaj, myslím, že väčšina z nás tu po maďarsky nevie...

angua, čiže je to lepšie? super, ale občas sa zastav, dúfam, že keď budeme robiť nejaké väčšie stretko zas, tak dofrčíš aj z BA 😉

beznadejna
22. júl 2008

ahojte
teda ako vás tak čítam nezávidim vám ale to snad ku každému vzťahu alebo manželstvu patrí
ja sa nemožem sťažovat ten moj je úplne super počká kým sa vyrozprávam a je to 😀
ale asi sme od vás všetkých málo spolu 😵
my sme mali ten problém že ja neviem nič po madarsky a ked sa rodíčia mojho priatela a on začali bavit tak len po madarský čiže ja som tam sedala ako piate kolo u voza a pritom dobre vedia že neviem nič po madarsky a ked už sme pri tom tak aj oni po slovenský vedia 😠
preto zhánam nejaký slovník madarčiny ale len nejake základy no nemožem zohnať bola som tu v phanta rei a tam my dala taký velký až no ja by som potrebovala len taký nejaký pre deti 😀

janne6969
22. júl 2008

beznadejna ja som na tom podobne. Moji svokrovci sa sice s muzom rozpravaju po slovensky, ale uz s ostatnou rodinou po madarsky. Ale ja sa madarcinu na rozdiel od teba ucit ani neplanujem. radsej sa naucim francuzsky. To je moje take predsavzatie do nedohladnej buducnosti.

angua27
22. júl 2008

beznadejna, kuk: http://www.martinus.sk/?uItem=29746
http://www.martinus.sk/?uItem=17074
http://www.martinus.sk/?uItem=13738
http://www.martinus.sk/?uItem=47971
možno Ti ti pomôže. a podľa mňa je to dosť plytké, keď sa pred Tebou rozprávajú maďarsky.

tilly, u nás to tiež začalo ešte pred tehu, počas tehu bolo všetko ok. sa o mňa staral a bola som ako vo vatičke. a jasko, že prídem, keď budete robiť stretko.

erika1983
22. júl 2008

no to je naozaj hruza ked sa pred tebou bavia v inom jazyku v takom ktoremu nerozumies, hajzlici 😝
ty sa bav zas pred nimi po anglicky 😀
bianka to budes mat blizko na stretka 😀 , lebo sa totiz stretavame v baste

bianka30
22. júl 2008

jeeeej super a povedz ze kedy a pridem ...uz teraz sa tesim

janne6969
22. júl 2008

Bianka z nejakej diskusie ta uz poznam, len neviem z akej.

bianka30
22. júl 2008

jane moze byt ze z GFcentrum alebo Grafy BZ.... tiez som ta tam uz videla...

janne6969
22. júl 2008

Ano GF centrum. jej super, ze si ma uviedla do obrazu. Vdaka.

janetka
22. júl 2008

baby, vy ste toho teda popisali dneska.. nestiham citat.. ja som tiez nasrata 😉 teraz ide na 5 dni splav a uz mi hodil dalsi mail, ze v septembri na 4 dni do chorvatska na jachtu, to su take pozvanie od firiem pre zakaznikov, takze bez manzeliek, bez deti... nenasralo by vas to??? Sak ja si tu mozem dovolenkovat na terase, nie? 🙄

janetka
22. júl 2008

bianka: vitaj, mne sa zas na fotkach zda, ze poznam tvojho manzela z videnia, nepracuje v TMO?

bezaz
22. júl 2008

jarka tak pekne, tiez by ma to nasrdilo

aruska1
22. júl 2008

jezis baby tolko ste sa rozpisali ze som to ledva precitala 😀 som teraz babovku dopiekla muzickovi 😵 cely tyzden ma dovolenku tak pomaly ale isto nieco porobime, oddychujeme a venujeme sa malemu - joj ci som rada ze je doma...

janetka co mate noveho?? kedy dame kafco???

janetka
22. júl 2008

arus: tento tyzden tu mam rodicov, tak to stale nieco podnikame,ale buduci tyzden mozme... uz aj u nas kludne na dvore, travicka by mala postupne zarastat....
bez: ty mas kedy tu dovcu? ze by si aj ty dobehla...? teda "vy" 😉

bezaz
23. júl 2008

hojte, tak miska uz cestuje 😀
jari buduci tyzden mozem 😉

aruska1
23. júl 2008

janetka oka, tak buduci tyzden, lebo teraz mam cely tyzden doma muza tak chceme nejake veci porobit a venovat sa malemu spolu

kuaaaa to co je za pocasie 😖 😖 😖

bezaz
23. júl 2008

gabika to je peklo 😝
tak next week asi v utorok, v stredu idem na glukozovy test a potom prilietak kamoska z ameriky 😵

janetka
23. júl 2008

ok, tak predbezne buduci utorok...u nas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre