Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
31. okt 2008

Dobre ranko. Ja ja prajem krasny piatok 😀

aruska1
31. okt 2008

ahojte, vcera porodila moja kamoska v 7mesiaci (cisarsky) mala Lara ma len 780g a 33cm tak som zvedava, vraj je v ohrozeni zivota ale dycha sama ☹ ☹

bezi na treste hmotu som mala Mencerovu a teraz na procese Kurilova, alebo Kurilovska alebo tak nejak.

janne6969
31. okt 2008

Aruska budem malinkej Lare drzat palceky 😉

kira0039
31. okt 2008

aruska...to je smutne, dufajme, ze vsetko dobre dopadne...

bezaz
31. okt 2008

gabi juj taka malinka, dufam, ze budu ok
chrumi no vidis, aj mne sa vyhrazali a teraz ma ditko hlavicku kdesi v polovici brucha, nechapem, ako sa moze tak vytiahnut hore
gabi kurilovska to je gazarekova, sa rozviedla, tak sa vratila k priezvisku za slobodna.. aj ja som ju mala na procese.. no ona je tvrdsi oriesok 😅

tilly
31. okt 2008

to sa malej asi dlhšie zle vodilo, keď bola taká malinká, v siedmom mesiaci sa už zvyknú rodiť väčšie deti... držím moc moc palce, aby všetko dobre dopadlo...

gazarekova je neprijemna 😝 ale mencerova je nechutná

inak so skriňou som nakoniec dopadla tak, že pôjdem do hosťovskej kúpiť skriňu do rakúskej ikei (ten istý výrobok o 90E lacnejší, za to mám super topánky...) a do detskej si počkám na svojho skriniara, on robí veľmi dobre, len nemá čas, tak si počkám, zadám mu to teraz a uvidíme, kedy to urobí, kokso, ja nechápem, ako sme sa my pomestili do trojizbového bytu...

aruska1
1. nov 2008

no to ste ma nepotesili ja som myslela ze ta Kurilovska je v pohode - ona tak posobi aj na prednaskach ako keby sme boli male deti. No neviem asi sa necham prekvapit 🙄 🙄 🙄

DO PRKINKA dufam ze dnes nebude prsat cakame toho robosa co ma prist tehlicky davat tak nech len skusi prsat - inak sila schvalnosti ze ked neni majster alebo nemoze tak je cely tyzden krasne ale akonahle sa ma robit u nas tak pocasie ze DOVI (viem ze uz lepsie nebude ale neceeeeeeem ZIMU) ☹ 😀 😀 😀

tilly
1. nov 2008

aru, prišiel? veď bolo pekne, mohol robiť, a až do cca. štvrtka by malo byť pekne...

chruminka
2. nov 2008

hallo hallo samorin kde ste kto?

angua27
2. nov 2008

ahoj aďka. ako si sa dnes mala? ja som normálne slabšiu opicu mala. to je ten môj nezvyk alkoholu po skoro dvoch rokoch. 😀 ale našťastie mama si užila malého a ja som oddychovala. super bolo včera. dík za pekný večer. 😉

janetka
2. nov 2008

teeda baby, vy ste boli zurkovat ??

angua27
2. nov 2008

janet bola som u chruminky poobede na kávičku a tak nejak sme si dohodli aj stretko večer. 😀

janetka
3. nov 2008

angua_ super, boli ste v tej podkove?

aruska1
3. nov 2008

dobre ranko, no tilly boli ale len sobotu a som myslela ze viac stihnu spravit, ved oblozili len jeden rok (ani ten uplne cely) a nad jednymi dverami. No a to maju prist az vo stvrtok poobede, piatok poobede a sobotu. Tak neviem kedy to budeme mat hotove. Ale nastastie dnes na vecer ma prist lesenie a zajtra zacina ten co nam bude robit farbu - no dufam ze sa to uz pohne 🙄
inak stvrtok piatok mam skolu od 8:50 do 19:30 no drbne ma

janne6969
3. nov 2008

Dobre ranko Samorin.
Aj ja chcem stretko. Cely tyzden budem doma, tak by sme nieco mohli zorganzovat? 😀

tilly
3. nov 2008

teda, to je sila, vo štvrtok akurát má začať pršať... 😠 už mám tých robošov dosť... my ideme zajtra robiť základy...

janne ako sa cítiš? ozaj, prečo už nezmeníš snž v pase?

a bez ako???

angua27
3. nov 2008

janetka, nie boli sme v Safari.

aruska, dúfam, že sa pochlapia a stihnú to čo najskôr spraviť.

janne, kľudne môžeme dať stretko. dni mám síce plné, ale večery zatiaľ voľné, takže okrem štvrtka, kedykoľvek. 😉

tilly
3. nov 2008

ozaj jani a kedy máš tp?

janne6969
3. nov 2008

Zmenom to, len som sa k tomu este nedostala 😅 Tp? Tak to netusim. Niekedy v juni. 😅
Tak mozeme vybehnut v stredu?

tilly
3. nov 2008

janne, zlaté, správny prístup 😉 a nepríjemné tehupríznaky? či máš len tie príjemné?

janne6969
3. nov 2008

Ja nemam ziadne 🙂 Teda ziadne nevydrzatelne 😉 Citim sa inako, ale na to si budem musiet zvyknut 😉

kira0039
3. nov 2008

janne, tak to ti zavidim! prve mesiace mi okrem NEUSTALEHO zvracania nebolo nic 🤐 .
FAKT STRASNEEE ! a potom? v podstate, zo dna na den ma to preslo..odvtedy (zaklopem) neprezivam ziadne tazkosti, plne si uzivame posledne tyzdne tehotenstva (krasa) a vdaka bohu som ani moc nepribrala, vsetko mi islo na brusko (zatial).ba dokonca, do nejakeho 28 tyzdna som takmer vobec nepriberala ! cize moje tehotenstvo (druhy a treti trimester) je len a len radost 😉 .

angua27
3. nov 2008

janne, jasko, v stredu je super.

a je perfektné, že sa cítiš dobre. jasné, že je to iný pocit, ale taký príjemný však. ach jo, tíško závidím.
mne tento mesiac pár dní meškala mrcha a už som začínala byť nervózna. na jednej strane radosť, na druhej však veľkééééé ťažkosti. ale našťastie, či bohužiaľ to nemusím riešiť, mrcha dorazila. 😎

annus
3. nov 2008

ahojte baby, dávno som tu nebola...
pred troma týždňamy sa mi narodila dcérka, je krásna a zdravá...

janne6969
3. nov 2008

Tak to gratulujem. Mne je obcas trochu tazko, ale nic neznesitelne. A vlastne som viac hladna. ovela viac, lebo predtym som hladna nebyvala vobec 😉

annus
3. nov 2008

janne, to znamená, že čakáš babo? Super!!! Gratulujem 😀

janne6969
3. nov 2008

Dakujem annus. Aj ja gratulujem k Lilianke 😀

janetka
3. nov 2008

angua: 😉 ... hmhm.. mas noveho boyfrienda?
annus: blahozelaaame

tilly: co povyrazime si v stredu? 😉

angua27
3. nov 2008

annus, gratulujem. hoď fotky malej do albumu, keď budeš mať chvíľku čas, aby sme sa pokochali. 😉 ako si inak na seba zvykáte? všetko ok?

janet, noooo, mám, ale nenazývala by som to boyfriend. 😀

tilly, janetka prídite, pokecáme zase trošku. dávno sme sa nevideli, bolo by to fajn. 🙂

tilly
3. nov 2008

annus, gratulujem 😉

baby, čo je s bez?

angua, supeeeeeeeeeeeer 😉 paráda 😵

janetka, nefiem, v utorok a vo štvrtok pôjdem cvičiť a v stredu na žúrku, no neviem, neviem, či mi to doma prejde... asi ho budem musieť nasrať, aby ma vyhodil zas, nech vypadnem a potom mu to nebude vadiť, keď odídem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre