Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
4. jan 2008

Bre ranko.
Na stretko by som sa rada pridala aj ja 🙂

erika1983
4. jan 2008

no ja by som navrhla aj tak vecer povedzme buduci piatok si ist sadnut niekde do mesta 😀 😀 😀
deticky by sme nechali muzik nech sa aj oni angazuju 😀

janne6969
4. jan 2008

no ja este nemam co nechat muzovi, ale ten piatok by to hadam slo. Aj ked iste pre mna by bol lepsi stvrtok.

erika1983
4. jan 2008

mozme aj vo stvrtok nech aj ine baby nieco navrhnu 😉 🙂

krokodiil
4. jan 2008

GRATULUJEM JANETKE A MARTINKOVI!!!!

Teeeda, dlho som tu nebola, lebo ved ticho po plesine tu a teraz sa nestacim cudovat 🙂 . Asi budem nakukat 😉 .
Idem citat, kurnik 16 stran...

erika1983
4. jan 2008

ahoj krokodiil aj ty si zo samka ,????

tilly
4. jan 2008

krokodíl, je tu od nás z mliečna 😉 tu sa to hýbe viac ako na babetku

arus, to náš pes sa má, jeho venčí a občas aj kŕmi a prichýli u seba suseda, ona je na dôchodku, vnúčatká nemá, dcéry v BA, muž v robote, tak sa strará o záhradku a pekne poctivo každé doobedie venčí nášho maxa, potom si ho zoberie k sebe a dá mu nejakú tú dobrôtku 😀 je strašne zlatá a maxo ju má strašne rád, minule sme došli naraz domov, susedovci a my a maxo prišiel nie nás privítať, ale letel z brány za susedmi 😀

a inak ho občas ešte taká mladá baba (13) venčí, ona chce takého psa, tak musí rodičom ukázať, že sa vie postarať 😉

erika1983
4. jan 2008

to ako vidim ste vsetky skoro z mliecna 😕
tilly ty sa mas tolka pomoc tak sa nemozes stazovat
a vy mate akeho psika ??

tilly
4. jan 2008

my si pochvaľujeme 😉 je to super, lebo keď ideme niekedy na víkend k našim, alebo na dovču, tak sa nemusíme báť, čo bude so psom, je o neho lepšie postarané, ako keby sme boli doma 😀

je to zlatý retriever

aruska
autor
5. jan 2008

tilly ze mozu aj nasu vencit 😀 😀 😀 😀 😀

amkjnýýááu xxcffc vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvfcccccccccccccccccccccccccccccccccbxrcfcgvzttttttgbnnol

bezaz
5. jan 2008

aruska? 😉

tilly
5. jan 2008

aruska 😀 malý píše s tebou? 😀 😀
noo, mohli by venčiť aj vašu, ale až keď bude trošku kludnejšia, sa mi zdá taká divoká, aj náš bol taký, len on je už starší pánko, aj keď aj on vie poriadne potiahnuť 😀

aruska
autor
5. jan 2008

tilly 😀 😀 diva nie je len je este pojasena zajacica 😀 😀
koncom januara ideme na vystavu do Trencina tak som zvedava, dufam ze ma nezahanbi ako v Nitre kde si lahla a ani za svet do kruhu 😀 😀 😀 ale aspon CAC si vysluzila - HERECKA jedna.
Tilly ozaj potom mi PLS vsetky otazky na štatka odlozte... 😎
kua ale sa mi nechce do toho Europskeho som furt na otazke 4, a je ich iba 21 - tak ja neviem - hovno tomu rozumiem len sa do toho pozeram ako idiot a furt nic nemam v hlave

krokodiil
5. jan 2008

Tilly, ved pozeram...povodne som nakukla, ked si mi povedala o Janetke, aby som gratulovala, viem ze vy skor tu kecate a nestacim sa divit 🙂 🙂 🙂 . Nestiham dve fora a na bbtku poznam viac bab ako tu, ale "na Samorin" budem tusim chodit sem k kvam 😉 .
A tusim sa to tu profiluje dost pravnicky...akoby mi doma nestacilo.... 🙄 .

aruska
autor
5. jan 2008

krokodil vitame ta 😀 a sme poctene ze sa pridavas k nasim kruhom
Som uz na ot. 11 😀 joj ale som postupila, ale uz si nepamatam co bolo v ot. 2 😀 😀 😀
Manžel sa siel lyzovat do Rakuska a maleho ma svokra v BA tak som dnes planovala ze doobedu sa naucim a poobede si spravim pre seba ale hovby furt tlacim do hlavy. 😎 😀 😀

bezaz
5. jan 2008

aruska tak gratulujem.. ja mam diplomku na strane 45, tak snad s obsahom a titulnou stanou sa mi to pekne poposuva do tej 60tky, ale musim este nieco podopisovat 😝 pekne ma to nebavi 🙄

krokodiil
6. jan 2008

Dakujem 🙂 .
Bezaz, nemozes tam nasekat nejake grafy a tabulky?

bezaz
6. jan 2008

karokodil no moc sa mi tam nehodia.. mam 48 stran textu tak snad aj s titulnou stranou, tym abstraktom a neviem cim mi to bude stacit 😝

tilly
6. jan 2008

aruska, krokodilkin manžel je právnik 😉

o učení mi ani nehovorte, v utorok mám správko a ešte nič ale vôbec nič neviem, tuším to zabalím, ale zas mám dve skúšky a tri štátnice do konca 😖 😠

bezaz
6. jan 2008

tilly mi nehovor.. som si blahovo myslela, ze tu diplomku dam dnes dokopy.. je na nej este tolko roboty, ze budem rada, ked to odovzdam na cas 😝

aruska
autor
6. jan 2008

tilly a mas hmotu alebo proces skusku?
ja som dnes nic nenatlacila do hlavy, zajtra davam maleho mame tak to snad dotiahnem 😀 ale vcera som zvladla po ot. 15 z 21 tak by som to mohla dotiahnut

bezaz
7. jan 2008

no dnes je vsade na chodbach tolko studakov, co cakaju na skusku, budem na vas baby mysliet, nech to dobre dopadne.. kto potrebuje postrazit dieta pocas skusky, kludne sa zastavte 😉

tilly
7. jan 2008

krokodíííl, to čo máte s trávou? vás miluje nejaký krtko alebo čo? 😲

aruska mám hmotu, proces je do pohody, ale táto hmota, des bes...

bezaz, dva krát mi nehovor 😀 ale už máme našťastie škôlku 😉 neviem, či by si si s mojim zlobrom poradila 😀

zajtra to bude strašnééééééé 😢 môžem ešte raz prerušiť?

tilly
7. jan 2008

ozaj baby, ste tu niektoré aj pôvodné šamorínčanky? ktorú škôlku by ste odporučili?
budem vyberať z troch:
školská (tá je mi najnesympatickejšia)
gazdovský rad
veterná

tilly
7. jan 2008

hurrrrrrrrrrrááááááááááááááááááááááááááá, pridali termín na správko 😀

no, idem sa mučiť, idem to skúsiť aj zajtra, bola som len raz, tak či ma vyrazia na druhý krát, alebo na tretí, je to jedno 😀 😀 😅

bezaz
7. jan 2008

tilly aj vedla nas pri cintorine je skolka.. to je asi ta veterna..
mas maleho zlobra? ja som si poradila uz s kde kym, nenadarmo mam pedagogicku 😉

aruska
autor
7. jan 2008

tilly ja som samorincanka, a moja mamina bola ucitelka v MS a potom riaditelka
URCITE NEVYBERAJ SKOLSKU je tam riaditelka Feketeova a vraj je dobra svina, strasne vela rodicov odtial bralo deti a ona sa este aj vyhrazala,
ODPORUCAM GAZDOVSKY RAD aj Veternu, vrelo... aj mamina tam pozna ucitelky a vraj naj naj naj je gazdovky rad 😉

aruska
autor
7. jan 2008

krokodil vy ste ti v radovej zastavbe?? Alebo keri?? prepac ale ja tu nepoznam nikoho okrem nasich blizkych susedov 😅
tilly kua ti zavidim - ja som mala radsej hmotu ako proces 😎 😀 😀 😀

bezaz
7. jan 2008

aruska ja teda mam radsej proces, je to aspon akcne a zo zivota, hmota su len strasne poucky a definicie 😒

janne6969
7. jan 2008

Aspon viem ktore skolka nie. A to som sa tesila ze to budem mat oproti domu. ale radsej odslapem na Gazdovsky.
Bez kde ty na to chodis? Zevraj zlobra 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre