Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
25. apr 2009

Chrumi takze pekne rastiete. Super. To uz su celkom velke deti,ne?
Nasa mala je v poslednom case uz chudatko dost nervozna, lebo jej zacina byt trochu pritesno. Uz ma 40 cm, tak sa ani nedivim. Ale uz to tych poslednym par tyzdnov nejako vydrzime.
Strasne som rada, ze uz nemusim chodit do roboty. Nikdy by som neverila, ze mi bude doma tak dobre. A ze mi praca nebude vobec chybat 😀

janetka
25. apr 2009

chrumi: pekne, super... dvoch nezbednikov... ja som tiez chcela prve dvojicky, ze sup naraz... :o)
A o par tyzdnov ti bude lepsie, uz si budes len uzivat...
ja idem vypekat kolace a chleby, nakolko mame na ulici dnes grilovacku, tak aby som nedosla s prazdnou.. 😉
janne: musime dat niekedy stretko aj s bez v meste na zmrzke....

janne6969
25. apr 2009

Veru, mali by sme. Ked uz je ta cukraren tak blizko.
Ja som dnes slamena vdova. Muzo isliel robit sofera na svadbu. Nastastie zo vcerajsej buracky nezostali velmi viditelne stopy na aute, tak s nim mohol ist.

chruminka
25. apr 2009

mnam mnam mnam dala by som si daco dobre domace 😝 ,ale snad aj mne sa daco ujde ideme totis gratulovat ksnatu k 4 rockom ,tak hadam bude aj daco dobre.
Na tu zmrzku by som sla aj ja,ale vy asi planujete dake doobedie,ale nevadi vsak ja zasa planujem uz od juna ostat doma,takze potom bude aj zmrzka 😀 ,jej a mozem aj s jankou uz kocikovat 🙂
Jani uz to vydrz vsak to mas za par,potom ti porozpravam ako sa tam tlacili moji dvaja nezbednici.Tvoja mala moze byt rada ze je tam sama 😀

jarka a chlapci posluchaju?

janne6969
25. apr 2009

Veru, moze byt rada, ze je tam sama. A vobec si to nevazi 😀 Aj ked na druhej strane by som chcela mat dvojicky. Chrumi takze uz len maj v praci? To znie super 😀

bezaz
26. apr 2009

cicuse caveste
o tych brusnych tancoch, je to v piatky od 18 do 20, cenu ale neviem, letak visi pri kulturaku z boku 😉

janne6969
26. apr 2009

Idem kuknut ku kulturaku.

tilly
27. apr 2009

chrumi, takže bude chlapček a dievčatko? 😀 dievčatko vystrája a chlapec chrní? 😀 😀 😀 😀 😀

mne už bolo celkom dobre, ale od soboty je mi úplne na .... vôbec nefungujem, včera večer to bolo úplne zlé, dnes som si hodila cocculine, inak by som sa ani do roboty nedostala...

jani, aká búračka? 😲

a kedy dáme tú zmrzku? resp. stretko?

arusska
27. apr 2009

tilly kedy budes mat UZ aby si vedela co to bude??? Ja sa uz zacinam OP4 ucit, lebo nam tak narvali terminy ze sa z toho zblaznim inak 6 mam Kriminalistiku a 8 Kriminologiu - som nebola ani na jednej prednaske a ani neviem o com to je tak uvidim ako to zvladnem 🙂

janne6969
27. apr 2009

Ahojte.
tilly nabural nam motorkar do zaparkovaneho auta, takze nam sa nic nestalo.
Veru, ked sa zasa trochu zlepsi pocasie, tak by sme mohli dat tu zmrzku. Lebo ja nemam uz teple veci, do ktorych by som sa zmestila, tak budem chodit von, len ked bude teplo 😀

tilly
27. apr 2009

kriminalistika u fedorovičovej je ťažká pohoda, mali sme písomku, bolo nás tam straaašne veľa, ona si sadla a pozerala, hlavne, že sme mali všetci tie isté otázky, takže sa dalo krásne opisovať... jedna z mála pohodových skúšok...

uzv na pohlavie bude najskôr po 20tt, skôr to asi nie je vidieť, teraz som mala uzv na downa, čo tam merajú šiju a tie blbiny, vraj je všetko OK, ale brali mi krv, tri ampulky, na ten tripple test, takže ešte v 16 tt a potom ešte raz pôjdem na krv...

jani, to je strašné, to čo robil, to v šamoríne na parkovisku?

janne6969
27. apr 2009

Juj ake mile. Spominam na tie testy.
Tilly nie v samorine, ale pri robote. Zvykne parkovat vnutri na parkovisku, ale bolo tam plno, tak zostal stat vonku a takto to dopadlo. Ale nastastie nieje to az take zle. Aj ten motorkar prezil, takze v pohode.

janetka
27. apr 2009

baby, tak stvrtok zmrzka v pripade dobreho pocasia o 9.30?

janne6969
27. apr 2009

Jej ja som za 😀 Aj ked 9:30? No neva...

arusska
27. apr 2009

no este ze sa to pocko vylepsilo - tilly dik vydychlo sa mi z toho ze to bude pohodicka, este aj Foldes z pracka nam vypustil 9ot takze som celkom rada.

inak aj od nas vela ludi tento rok nespravilo trest statnice, som zvedava ako dopanem ja 😀

bezaz
27. apr 2009

juuu tak snad sa do stvrtka nic nestane a pridame sa aj my, sice zmrzku nebudeme jest, ale prideme 😵

janne6969
28. apr 2009

Ja som zabudla. Vo stvrtok musim ist pre tatko na osmu do Bratislavy. Takze ja asi nepridem ☹

janetka
28. apr 2009

janne, ved kvoli tebe ideme 😀

bezaz
28. apr 2009

jani nemohla by si mi vo stvrtok pokocikovat malu na hodku? pridu svokrovci a potrebujem upratat 😀

arusska
28. apr 2009

no dnes budeme mat kraaaasny den 🙂

arusska
28. apr 2009

beziii mala ti ako rastie - boze ze uz 5mesiacov 3tyznde - to snad ani neni pravda ako to leti ved teraz si bola len tehu

janetka
28. apr 2009

tak odlozme stvrtok, ja mam aj kubka doma, nic mu neni cely den a vecer pred spanim ma 38, ja to nechapem... ani sopel, ani kasel, ani unaveny

bezaz
28. apr 2009

gabi no neskutocne, sak buduci tyzden ze pol roka 😲 vobec sa mi nechce do prikrmov 😝

janne6969
28. apr 2009

Ved si uz zaskolena, tak veselo do toho.
Zuzi rada, ale ja tu vo stvrtok nebudem. Vyzdvihnem si rano rodica a idem smer Zahorie 😀 Za mojou cicuchou 😀

erika1983
28. apr 2009

ahojte tak prajem krásny slneční dník
ja v robote klasika sa mi nechce ale co uz, ja som tiež doma od štvrtku poobedia tak sa už teším, gabi kedy zbehneme niekam???
bez ako somárik????

bezaz
28. apr 2009

Erika zastavim sa dnes u teba v robote.. 😉 kolko to bolo penazi?

tilly
28. apr 2009

bez, to teda verím, mne sa tiež nechcelo do príkrmov a aj sme tak dopadli, strašne dlho nechel nič jesť, až teraz celkom dobre papá, ale aj to musí mať náladu, napr. predvčerom nezjedol celý deň skoro nič...

inak drtím správko, našťastie mám dosť spracovaných otázok, čo som si robila ešte na skúšku, tak aspoň niečo... ale je toho strašne veľa a totálny mišung 😝

bezaz
28. apr 2009

miska aj to mas aktualizovane? lebo ja mam nejake exkluzivne vypracovane otazky, len mam boja, ze kym pojdem na jesen na statnicu, tak ti nasi somari v parlamente spravia tolko novelizacii, ze bude aktualna akurat tak tretina 😝

arusska
28. apr 2009

jezis baby vy mate spravko???? kokos tak to by som nechcela - kokos Zloch ma 2x vyhodil - inak som taka stastna ze spravko mam za sebou, lebo keby som mala ze obcan, trest aj spravko tak si hodim maslu 🙄

angua27
28. apr 2009

čaute krásky,
tak vidím, že sa dohaduje stretko aj cez deň. my sa pridávame, ak budeme v Šamku, tak určo prídeme, keď hodíte termín. 😀

erika, prepáč, že som dnes neprišla. zastavím sa doobeda. 😉

bez, teda, Ninka je už pomaly dospeláčka. a verím, že sa Ti do príkrmov nechce. ani mne sa nechcelo, ale malému zachutilo. až kým nešli zuby, odvtedy papá otrasne. už nech sú všetky vonku, ma s toho ide niekedy poraziť. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre