Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
21. júl 2009

hehe fakt...kika? uz som ju stretla.... ona dosla odniekal od ziliny? ci co? to mi hovoril ten veduci posty...velmi zlata bola, len chuda vyflusnuta, ze jej volal ten veduci.... a doniesla mi vsetky zasielky, ze ten pan to nedorucoval, tak jej vsetko pozostavalo

chruminka
21. júl 2009

danymu tiez vsetko najlepsie k meninkam 🙂

arusska
22. júl 2009

dakujeme vsetkym za gratulacie 🙂 janetka mame novy duplo traktor s vleckou tak mozete prist niekedy s Kubkom skontrolovat 😀 😀 😀 😀

janne6969
22. júl 2009

Dobre ranko.
Prajem vsetkym pekny slnecny den 😀

beznadejna
22. júl 2009

dobre ranko
no k tym postarom sa uz radsej nevyjadrujem
nam minuly mesiac meskali seky ktore uz mali byt zaplatene 😎
chrumika vcera som ta zase videla 😀 len som sa ponahlala

chruminka
22. júl 2009

beznadejna kludne ma dakedy oslov a zastav ja chodim po Samku ako slepa 😀

inac dnes je uz zasa hic 😝

beznadejna
22. júl 2009

chruminka jasne nabuduce ta uz oslavim 😀
a naco ze budes mat dvojicky dobre vyzeras
to ani nepriberas len do bruska?
isla si aj s nejakou mamickou s kocarikom
bola to niektora odialto?
inac som si vsimla ze v samku je dost mamiciek co maju dvojicky 🙂

tilly
22. júl 2009

mne nedošiel časopis a keď som sa ho na to pýtala, tak bol drzý a stále chcel vedieť, aký časopis, čo ho to má čo zaujímať, no nie???

aru, má takú dieru v plote vzadu, ale už je priviazaný... bol na polícii včera 😀

janetka, teda ten tvoj muž je dobrý, že ti išiel natankovať keď odchádzal... to ten môj by mi nechal auto s nulovým dojazdom (pričom by mi tú nádrž vyjazdil on)... a ešte by mi vynadal, že kvákam, keby som sa ozvala...

chruminka
22. júl 2009

beznadejna nie,to bola suseda ,aj dnes sme vybehli trosku na kavicku a kupila som si hned aj saty ze 12,20€ no nekup to ! 😀

tilly
22. júl 2009

kde si si kúpila šaty? ja včera sandálky za 50 € 😅 mm o nich nevie 😅

angua27
22. júl 2009

jarka, pozdravuj jahodku. práve písala, že je do piatka u Teba, ale ja akosi nestíham. dnes do večera lietam a zajtra až do piatku ideme na chatu ku kamošovcovm. tak dúfam, že nabudúce. 😀

chruminka
22. júl 2009

tilly uplne nahodou v tom obchode Ermo co tam teraz zvonku prerabaju fasadu a ty si kde kupila sandale?

angua tak si uzi a oddychni

tilly
22. júl 2009

v auparku v humanicu, tusim sa zajtra skocim do toho erma kuk, lebo teraz sa v inom ako v satach neda zit...

tilly
22. júl 2009

inak, to čo bolo za komáre včera, normálne nálety..

janetka
22. júl 2009

ste sa rozpisali dneska...aru:prideme mrk, kubko sa isto potesi... 😉 inak macicka sa ma super, vsekto je ok
angua: no skoda, prave som ti chcela vecer volat....
tilly: vcera ste ficali som pocula... ja som vcera bola out...

janne6969
22. júl 2009

Ahojte.
Aj ja som tam bola dnes pozret, v tom Erme, ale nic 😕
Zato v sportovom pri Tatra banke som si kupila tricko 😀 Ked uz zacnem pomaly cvicit, tak nech mam v com 😀

beznadejna
22. júl 2009

aj ja by som rada cvicit chodila ale samej sa mi nejako nechce teda neviem sa prinutit 😠
a v samorine sa civci co viem tak okolo tej 7 a to sa mi teda vobec nehce uz o takom case
😝
janne ak zacnes cvicit rada sa pripojim ak smiem 😀

janne6969
22. júl 2009

No ja zacnem najskor tak za mesiac. Uvidim, po dohode s lekarkou 😀 Mne to okolo siedmej vyhovuje najlepsie, lbo to uz mam doma muza a mozem mu nechat drobca 😀

angua27
22. júl 2009

babuľky, tak som bola dnes u dokiho s tým mojím chrbtom. mám preťažené spodné stavce. veľa oddychovať (som sa dobre zasmiala, pri dieťati 😀 😀 😀 ), dal mi nejaké lieky, mám ísť na RTG a o týždeň na kontrolu. našťastie nemám cvaknutý nerv, to by bolo horšie. no a čaká ma dlhodobejšia rehabilitácia a odporučil aj pravidelné masáže a šport - najlepšie plávanie. ale to asi moc nehrozí. ale tie masáže, by som si dala povedať. neviete o nejakej dobrej masérke, či masérovi tu v Šamku? nechcem ísť k niekomu neoverenému. 😉

bezaz
22. júl 2009

kika ja som chodila k jednej babe, co mi doporucila erika.. robi doma, kusok od nas pri samarija centre
baby tak som bola v avione na tie vypredaje.. v nexte absolutne nic, akoze uzasne zlavy, ze po zlave stali veci okolo 15-17 eur, co stali za to 😝

tilly
22. júl 2009

ja som bola v next v auparku a tiež vôbec nič... v mothercare mali nenormálne veci, ale keďže neviem, čo čakám, tak sa nedalo nič kúpiť, lebo nič nebolo unisex?

angua27
22. júl 2009

bez, dík. možeš mi, prosím poslať na ňu kontakt, asi SMS na mobil. Dík. 😉

bezaz
23. júl 2009

miska v MC maju aspon volaco? v avione mali v tom predrazenom detskom obchode, co netusim ako sa vola, dobre zlavy, som kupila naadherne saty pre ninku na svadbu za 250sk 😀
jarkaaa nebudes robit party na zahrade? nemozem nikam ist autom, lebo nam zasa nesvietia brzdove 😝

chruminka
23. júl 2009

baby vy behate po vypredajoch a ja tu kvocim v Samku ☹ ,pre jezibaby ani neviem co by som mala kupit take letne vsak neviem ani ake budu velike buduci rok v lete a kto vie ci budu fakt dve jezibaby co ak bude pri porode prekvapko ako mala Erika? 😅 takze do ruzoveho ist zasa tak uplne nechcem....
Ale zajtra idem do BA na ten glukozovy test tak mozno dakam skocim,ak budem vladat,lebo som uz dohodnuta s kamoskou na obed....

janne6969
23. júl 2009

Vypredaje? Tak uz viem ako budem travit vikend 😀 V auparku 😀

chruminka
23. júl 2009

ja uz zasa cakam kedy pride zimny tovar,lebo potrebujem pre krpate kupit dva hrubsie svetriky na zimu a dve zimnne ciapocky a este by sa zisliel aspon jeden taky overalik mekulinky neviem aky je to material nieco ako plys,lebo mam len jeden a tie teraz tiez nedostat 😒

janne6969
23. júl 2009

Veru aj ja by som mala pozerat po zimnejsich veciach. LEtnych mame tolko, ze niektore urcite ani nestihneme obliect. Dokonca niektore su nam uz aj male 😅 Ale ked ja neviem odolat 😉 Aj vcera som kupila take minisatky, ktore netusim k akej prilezitosti oblecieme, ale neva. Hlavne, ze su doma 😀

erika1983
23. júl 2009

no ahojte ja cucim v robote.
nic sa mi uz nechce, uz chcem dovolenku ale este 6 dni v robote ☹
no ta moja suseda robi masaze, ale tento tyzden je na dovolenke a ona to ma dost obsadene, ale mozes skusit hadam sa dohodnete. ja som uz absolvovala vypredaje minully vikend 😀
no chrumi chlapec v ruzovom nic moc 😀, ja som mala dievca v modrom to je este stale lepsie 🙂
vcera sme poobede boli u kamosky na zahrade napustila bazenik a deti sa hrali kupali, no uzasne, isli sme domov o stvrt na osem.

annus
23. júl 2009

Ahojte baby. Dávno som tu nebola...

Erika ahoj, verím že sa ti nechce byť v robote. Idete niekam na dovolenku?

My tento rok niedeme, ale budúci rok by som chcela ísť do Chorvátska.

Hm, výpredaje? Kamoška mi hovorila, že v Avione sú tež nijaké dobre zľavy teraz, možno dám malú zajtra postrážiť babke a skočíme do BA...

Teraz ma napadlo, zajtra nie...ideme do Šamorína. Erika, zajtra dojde aj Reni a ideme ku Barbi. Reni je tiež tehu je v 22t. Super že? Možno že vás skočíme pozrieť 😎

Veď na nákupy môžeme ísť aj cez výkend...

Janne, aj ja som odložila už 6 krabíc, ale niektoré veci Lilka ani nenosila...

erika1983
23. júl 2009

annus tak sa zastavte pokecame
ideme do talianska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre