Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
26. aug 2009

Veru... Radsej si nechat priniest. Ale tak je nechutne teplo, ze ani na nu chut nemam 😝

tilly
26. aug 2009

noo, aj ja som zjedla len polku... idem skočiť medzi decká, som im tam hodila nafučku, tak som ich trošku pofotila a hodila na fcb úplne horúce fotky 😀

tilly
26. aug 2009

teraz som sa dosť nasr... tu o dva domy ďalej stavajú dva domy na jednom pozemku a na poschodovom dome, ktorý "čumí" do našich záhrad akurát pokladajú strechu a roboši už dobrú hodinu nič nerobia, len mi tu čumia na decká v bazéne, kurnik šopa, kebyže tu mám sexi kočky hore bez, tak nech si čumia, ale na deckáááá??? 😠

teraz neviem, či mám začať po nich ziapať alebo čo... lebo oni niečo po maďarsky kričia... sú úchylní alebo čo... a ani žiadny z "našich" chlapov nie je po ruke... ale zas, ja keď začnem ziapať, tak som za troch riadnych chlapov 😅

janetka
26. aug 2009

tilly: asi nemaju co robit, aj minule ten jeden cumel, ked sme boli u vas, z tej strechy
my tu v piatok nebudeme buduci tyzden...

este som sa vam nepochvalila, ze ideme na dovcu, ideme do rakuska do sonnenlandu, na tyzden, je to taky komplex styroch 4hviezd hotelov a uprostred je veeelikansky aquapark a ze nenormalne nieco pre deti, kamosky tam teraz dve boli, tak ta jedna, ze za 4 dni nemali cas ist pozriet dospelacke atrakcie, nakolko je tam tolko ihrisk a detskych toboganov abazenov, ze nestihli pri malom....
a odtial ideme este na 3 dni do tatier..tak sa tesim, ze konecne dovolenka

janne6969
26. aug 2009

Jari super, tak si to poriadne uzite 😀

tilly
26. aug 2009

teraz su tam 4 a natalka isla pred chvilkou na zachod, tak sa cela vyzliekla, aby sa mohla trosku ususit... uz maju len kusok na tejto strane, dufam, ze uz vypadnu prec... taku jednoduchu strechu mali mat hotovu za dve hodiny, nie, ze cely den tam trcia... keby som tak chytila majitela, ked ich bude vyplacat...

janetka
26. aug 2009

miska, ked dojde dano, tak sa ho spytaj na tu drahu, lebo kubko caka s tym vlacikom na uja dana, cely cas mi to tu vyprava

tilly
26. aug 2009

jasne, ale netuším kedy príde a decká na neho čakajú, chcú ísť s ním do bazéna a na pomle na zmrzku ako včera... no, je na roztrhanie 😀 😀
keď príde, tak sa ho opýtam a zavolám ti, dones potom kubka 😉

janne6969
26. aug 2009

No ja som cakala na muza, lebo mi dnes slubil prechadzku, ale prave volal ze musi byt este asi pol hodku v robote. Takze skorej ako o siedmej nepride. Z prechadzky nic nebude ☹ Asi idem sama, kym pride 😕 Len som dufala, ze nebudem musiet trepat ten kocik.... ☹

angua27
26. aug 2009

ahojte, potvrdzujeme piatkovú účasť, ale prídeme asi o polhoďku neskôr, musíme skočiť s dedkom do banky. čo máme priniesť? 😉

tilly, ja by som riadne na tých robošov naziapala, čo majú čo čumieť po deťoch. 😠

janetka
27. aug 2009

s tym donesenim..... nepotrebujeme nic, kolac, kava, mineralka bude, aj pre deti keksiky....tak ak mate niekto nieco co by ste chceli doniest naviac....je to na vas... 😉

majusa
27. aug 2009

ahojte, u nás stretko ráno nehrozí, vstáva okolo desiatej, kým sa napapá, tak to bude aj po stretku. tak snáď niekedy inokedy 😉

tilly
27. aug 2009

dnes som videla u čierneho babulku s ninkou 😉

moje bábo je o trošilinku väčšie ako by malo byť podľa gestačného veku... normálne sme 29+2 a bábo je 31+6 😅 1890 g... takže mi odporučil nájsť a zaplatiť si doktora na cisarák...

arusska
27. aug 2009

no my s Danym zajtra rano urcite prideme, nemame aj tak co robit - inak tento tyzden normalne hruza - vstavame medzi 5,30 a 5,50

janne6969
27. aug 2009

Jeeej chrumi uz odfotila dostavnik. Krasne farby ma 😀 Uz nech spolu kocikujeme 😀

janetka
27. aug 2009

chrumi: pekne farby, take neutralne...
tak zajtra rano vas vsetky cakame...kolacik upeceny 😉

angua27
27. aug 2009

ahojte krásky,

tak sme dnes mali perný deň s malým. obaja v práci, on u dedkovcov bratislavských a ja u dvoch klientov. 😝 cestou domov sme zobrali Aďku s Dodom a malý celý od šťastia, že sú nový ľudia v aute sa cestou domov poblinkal. mi to bolo trošku trápne, ale zase na druhej strane, aspoň ho netlačilo bruško. ale hambil sa aj malý zbytok cesty potom. 😔
no a keď sme prišli domov, tak vysmiaty, rozjašený, pýtal stále kakauko, ale dostal ho až chvíľku pred spaním. inak tlačil iba piškótky.
ach jaj, to bol trapas. 😒
zajtra sa na vás tešíme.

arusska
28. aug 2009

tak my dnes prideme, tesime sa na vas...

chruminka
28. aug 2009

dobre ranko

no ano dala som tam ten nas dostavnik,alebo bager ako ho my volame,ale tie farby su trosku sytejsie-tmavsie,kedze fotky su zatial len z mobilu (fotky z fotaku nedokazem zmensit aby sa dali dat na kona 😒 )

Kika ty s uz netrap a hlavne sa vobec nemusis hanbit,to sa pri detoch stava,ja sa uz z toho vsetkeho smejem,lebo vsetky deti s ktorymi teraz pride Dodo do kontaktu mu ukazuju tie najhorsie stranky co ho onedlho caka,asi aby si zvykol a prihystala sa 😀

aj ja sa uz tesim.idem rychlo dovarit obed aby som stihala 😝

Zuzi ako vzdy 8:50h pred vasim domom? Jani ides s nami peso?

bezaz
28. aug 2009

adi hej 8.50 pred domom, resp keby sa ti chcelo vybehnut hore, rovno ti dam aj tie veci pre babule.. lebo to asi neodnesiem vsetko naraz 😉

chruminka
28. aug 2009

zuzi a nebolo by lepsie keby som to sla zobrat cestou od jarky nech to nevlacim hore dole?

bezaz
28. aug 2009

adi nie, nechame to v aute, len beriem pre gabiku nocnik a tak, takze keby si mi trochen pomohla 😉 😅

janne6969
28. aug 2009

Dobre ranko. My sme len teraz vstali. Tazke nic ☹ Musim ist kupit kvety, lebo o 12 ideme na pohreb a dovtedy musim upiect kolac na zajtrajsiu oslavu 😉

bezaz
28. aug 2009

cicky tu je link na tie muffiny.. tymto dakujem janke, ze mi ho doporucila 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13321

janne6969
28. aug 2009

Nieje za co 😀

bezaz
28. aug 2009

ozi jani a to komu ste sli na pohreb? 😲 😖 pojdete poobede von? by som ti doniesla ten oriflame

chruminka
28. aug 2009

zuzi,jani dakujem akurat som to sla hladat asi to zajtra upeciem ked mi ma prist kamoska a velmi mi chutili 😝
jani uprimnu sustrast 😔 aj ked neviem komu idete na pohreb.
zuzi zabudla som sa spytat na ten spaci vak ci my vies od tych znamych ci skade zohnat este jeden aby mali obe jezibaby,dik za info.

jarka ozaj krasnu dovolenku som ti zabudla zazelat si to uzite a oddychnite si 🙂

janne6969
28. aug 2009

Chrumi ja Ti mozem dat moj. Mala v nom ani nespala a uz jej je maly. Zbehnem dnes k tebe a prinesiem Ti ho.

janne6969
28. aug 2009

Ja som na ten pohreb nakoniec nesla. S malou by sme sa tam uvarili, tak sme radsej zostali doma. Aj tak to bola Robova rodina, takze sa to da ospravedlnit 😕

bezaz
28. aug 2009

jani to umrela ta babicka, co si spominala, ze spadla?
nepojdete s malou von teraz pobede?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre