Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
9. sep 2009

jarka 😀 😀 😀 😀 😀 vtipná, že na MD... na MD nemám nárok, lebo nemám tých 270 dní, takže oficiálne až od pôrodu som na RD, ale akurát včera sme sa dohodli, že teraz na RD nepôjdem, že budem chodiť do BA pracovať, ale len tak, keď bude treba a na pár hodín... kurnik pri domčovi sme to mali super, mali sme kanceláriu s obrovskou loggiou, tam som ho uspala v kočíku a ja som mohla hodinku - dve nerušene robiť, potom som ho nakojila a mama si ho zobrala na túru okolo štrkovca v kočíku... kancel sme mali hneď pri štrkovci... to bolo super, lenže budovu zbúrali, postavili tam bytovku... to bola najsamlepšia kancelária, akú som mala, veľká, veľký balkón, super poloha... hmmm

ja si tiež myslím, že ti tie superprachy zoberú, ale možno kebyže ho dáš na pol dňa s tým, že je to akože adaptačné obdobie... ale to by bolo treba sa opýtať na UP... ja tam tiež musím niekedy zbehnúť kvôli tej RD

tilly
9. sep 2009

akože v podstate s tým súhlasím, ale potom by mali matkám dovoliť pracovať bez toho, aby im aspoň ten minimálny príspevok zobrali...
ale aj tak zostanem s dlhým nosom...

janne6969
9. sep 2009

To som zvedava, ci nezostane len pri sluboch. Mna sa to uz od 1.11 bude tykat, takze len 2 mesiace s tou almuznou a potom budem zasa bohata 😀

arusska
10. sep 2009

dobre ranko 😉

janetka
10. sep 2009

dobre ranko.... :o) ako dany dneska?

arusska
10. sep 2009

nic moc, rano sa zobudil a prve co povedal bolo ze: Vsak ja dnes nejdem do skolky 😒 a to cele rano az kym sme nenasadli do auta ze: nejdem do skolky a potom spustil a plakal az kym som ho neodovzdala...

janetka
10. sep 2009

aruska: ja si pamatam, ze miskin dominik mal tuto frazu este v tej miniskolke...celu cestu do skolky hovoril v aute, ja nejdem do skolky..tak sam pre seba... a potom to samozrejme preslo...

janetka
10. sep 2009

haloo. kde ste vsetky?

tilly
10. sep 2009

janetka, fakt? to si nepamätám, ale on si zvykne takto pre seba hovoriť, mrnčať, tak je to dosť možné...

sa teším, zajtra ho cez obed odovzdávam našim, ideme sa s danom trošku odreagovať do BA a malého si vyzdvihneme potom v nedeľu u babky v rači, je vinobranie, tak by mala mať lokše a kačku, hmmm...

janne6969
10. sep 2009

Vinobranieeeeeeeeee. A dokedy bude? Len do nedele? Skoda.
Nasa mala herecka ma oddnes nausnicky. Ale plakali sme riadne ☹ Chudatko malinke. V nedelu ma krst, tak nech je fesna 😉

tilly
10. sep 2009

piatok, sobota, nedeľa...

juuuj, chudiatko, ešteže nemám baby, nemusím riešiť náušničky 😀

janne6969
11. sep 2009

Dobre ranko. 😀

tilly
11. sep 2009

dobré ránko...

dnes máme tatina doma, tak mi tu lezie na nervy a to je len 9 hodín 😠

janne6969
11. sep 2009

No tak to nezavidim 😉 Ale snad to nebude az take zle 😉

tilly
11. sep 2009

je to úplne zlé, nemám vôbec na nič čas, stále ma otravuje 😠

idem variť, lebo on mi tu vysava a som z neho na nerven

arusska
11. sep 2009

😀 tilly posli ho kumne, ja potrebujem povysavat aj okna umyt 😀 😀
ty budes ´mat klud a ja upratane - DVE MUCHY JEDNOU RANOU 😀 😀 😀 😀

janetka
11. sep 2009

aj ja varim, ryzu a sojove maso na stave....
uz by som mala niekde vyrazit do BA, lebo som tu stale zatvorena.... idem zehlit...

janetka
11. sep 2009

OZAJ?! NEDAME dnes PIATKY PRE MATKY?????? o 11.00?

janetka
11. sep 2009

baby, tak sme sa s bez dohodli, ze dnes o 11 tej v pizzke...kto chce nech sa prida

arusska
11. sep 2009

dnes sme zvysili populaciu Mliecna o 4ks maceniec - dve uuuplne cele cierne, jedna tigriskova a jedna cerno biela. Zaujemcovia hlaste sa 🙂, lebo dnes bude muzik redukovat...

arusska
11. sep 2009

janetka o 11 v ktorej pizzerke? Na hlavnej?? Tak by som skocila

janetka
11. sep 2009

hej, oproti baste.....

arusska
11. sep 2009

oka tak ja pridem na tu 11tu

janetka
11. sep 2009

ok, super

angua27
11. sep 2009

ahojte, my sme boli pozrieť Aďku a potom som utekala domov a makám, malý spí. takže dúfam, že nabudúce sa pridáme. 😉

janne6969
11. sep 2009

Krasne sme zmokli 😉
Ale aspon sa ochladi 😉

achojka
11. sep 2009

Jeeeeeeeej, vy ste mali stretko a zase som vas nestihla...... 😠

erika1983
11. sep 2009

ahojte tak ja mam strasny tyzden za sebou, už nevladzem cakam na pol piatu a idem oddychovat, lebo asi skapem uz sa tesim ze v utorok je sviatok pondelok to nejak vydrzim a potom je utorok.
arus ako dnes v skolke ????
ja som zvedava na pondelok ked tam uz bude spat, asi malu mi nebudes musiet vyzdvihnut lebo bude tu kolegyna tak rychlo s tadeto vypadnem. aspon dufam.

tilly
11. sep 2009

mali ste stretko? no teda, ja som bola na obede so starým a potom šup pre malého do škôlky, teraz sme ho odovzdali...

mama nakúpila csabikovi krásne vecičky, ešte len začala, tak mi to po troške bude nosiť... ale teším sa, lebo to mám z krku, presne pochopila, čo chcem, super 😉

inak, dnes keď sme prišli pre domča, tak tam niektoré detičky strašne plačkali, ale agneška (učiteľka) je taká neskutočne zlatá, ona ich tak pomojkala, strašne zlatá osoba je ona, deti ju milujú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre