Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
8. okt 2009

jani, nooo, zajtra sa ma ochladit 😀

balambi, hej, leti to, bojim bojim 😅

balambi
8. okt 2009

neboooooj..ani sa nenazdáš a už máš malého v náručí... 😀 ozaj, už máte meno? 😀 a ostala si pri tom cisárskom, alebo ste sa dohodli ináč?

balambi
8. okt 2009

brr...práve skončilo počasie...to aká zima sa na nás rúti?

arusska
9. okt 2009

tinka ja chodim ku Dr. Starej, len neviem ci nesla tento rok do dochodku - ale mala jej pacientov prevziat jej dcera. Ma super sestricku a ide to tam dost rychlo. Podla mna v ziadnom pripade Dr. Horvathovu, som k nej chodila a u nej je to na nervy - cakanie do aleluja, lebo s kazdym straaasne dlho vykecava a kludne sa zdvihne a pacientom v cakarni oznami ze uz nebere lebo odchadza skor, to sa mi pri Starej nikdy nestalo.

arusska
9. okt 2009

inak ze bre ranko 5:45 😀

tilly
9. okt 2009

aru, vystavujete?

balambi
9. okt 2009

Ahojte babulky, nechcete sa niektorá pridať na Zumbu? dnes som objavila inzerat, začínajú túto stredu v Olympia squash clube, kamoška na to chodí do auparku a nevie si to vynachváliť.. 😀

janne6969
9. okt 2009

Ahojte.
Balambi ja by som sa pridala. Kedy to je? Lebo ja mozem az po 18:00.

balambi
9. okt 2009

jeej janne, to je super, začína sa o 19.30 🙂 stojí to 3,3O jedna hodina a tá prvá je za 1,5O 😀

janne6969
9. okt 2009

Tak v stredu? Stretneme sa tam? Ale kokos 3,30 je pomaly vacsia cena ako v BA 😅

balambi
9. okt 2009

OK, v stredu, sa tešííím 😀 Ak by nás to bavilo, dá sa predlpatiť a potom vychádza jedna hodina na 3...aspoň trošku ušetríme 😅 ...poslala som Ti t.č. keby niečo...

balambi
9. okt 2009

a úplne som zabudla, mohli by sme sa tam stretnúť tak o 19,20...čo Ty na to?

janne6969
9. okt 2009

Oki. Tak o 19:20. Som zvedava. Od porodu som este nebola takto skupinovo cvicit, tak uvidim ako mi to (ne)pojde 😉

tilly
9. okt 2009

aj ja chcem chodiť na zumbuuu, strašne sa mi to páči, dúfam, že to nezrušia, kým budem cvičenia schopná...

balambi
9. okt 2009

tak my budeme dávať pozor a potom Ťa doučíme 😀 😀 😀

tilly
9. okt 2009

baby, držte to tam, nech to nezrušia 😀

janne6969
9. okt 2009

No ak budeme na to stacit dve, tak dobre 😀

bezaz
9. okt 2009

baby tak by som sa pridala, ukecavam peta, nech uspi malu sam 😀

arusska
10. okt 2009

tilly nevystavujeme - zacali sme harat 🙄 tak by nas tam ukamenovali ti majitelia psov 😅 😅 😅
skoda ale lebo tam je aj klubovka a som sa tesila. Ale co uz. Buducu sobotu ideme kryt tak snad to vyjde - ze umele oplodnenie 150Eur....

tilly
10. okt 2009

skoooda...

držím palce, aby ste mali šteniatka 😉

erika1983
12. okt 2009

ahojte
tak ja by som sa tiez pridala ale je futbal tak neviem uvidim ci pojde von moj muz ak nie tak idem
baby neviete niekoho kto by mi vedel tak jeden mesiac vyzdvihnut malu zo skolky, lebo asi od 1.11. nam menia otvaracie hodiny a dovtedy potrebujem riesenie, tak na hodinku normalne za peniaze.
Ked viete prezvonte na tel. v robote mi nefunguje IP.

janetka
12. okt 2009

caute, Erika, tak to Ti neviem poradit...
Neviete kde sa daju kupit cele plavky? kokso, cely aupark som presla, cely max a nikde plavky..... potrebujem tak do tyzdna

bezaz
12. okt 2009

caveste
misi, kedy ti mozem vratit kociar? a moc dik, velmi mi to pomohlo, lebo peto trepal strasne vela veci, neviem, kde by sme to pomestili, keby sme brali nas
erika, ja by som ti malu bravala zo skolky, len november je momentalne zabity mesiac, ak by ti to pomohlo, tak par dni urcite, len 13. mam tu statnicu a potom 19. idem na tu operaciu, takze pripadne aspon koniec mesiaca
jarka cele plavky 😲 v nejakom sporte si nepozerala? ja mam len z quelle 😅

tilly
12. okt 2009

jaaaj, jarka, na páričkovej je taký quelle market, tam určite budú mať

bez, nesúri to... ja ti zavolám... keď pôjdem do škôlky alebo zo škôlky, tak to vybavíme, len domčo teraz v škôlke nie je...

janetka
12. okt 2009

tilly: kde je dominik? este je chory?

erika1983
12. okt 2009

bezi akurat mi oznamila sefka ze uz len tento tyzden od buduceho tyzdna mame otvorene len do 16:00, keby sa ti dalo bola by som ti do konca zivota dlzna.
jarka pozri GATE, alebo New Yorker ja som tam videla v Avione.
Neviete co je nove s Adkou???

tilly
12. okt 2009

hej, je s danom... on nie je chory... ani nebol, len keď sa zadychčí, tak kašle a v škôlke by sa určite namáhal, tak som ho ešte nedala, zajtra je to divadlo? to by som ho tam dala, to asi moc lietať nebudú...

inak, on mi vždy začne kašlať alebo sopliť akurát keď má ísť do škôlky... to mi robí naschvál 😠

tilly
12. okt 2009

čo jeee? kde ste všetky?

som naobjednávala teraz asi za 20 min. 4 veci z MMB... všetko nový tovar, ale už asi 100 rokov som neobjednávala, ani som mmb neotvárala, neviem, čo ma to pochytilo 😀

arusska
12. okt 2009

jezis som poslala Mackovej diplomovku a kokos total ma zje.ala 🙂

chruminka
12. okt 2009

Caute, baby. Tu je sekretár Chruminky. Má sa celkom fajn. Este je 3v1, musí ležať, ale zajtra sa možno dozvieme, kedy ju rozdelia na 3 ježibabky. Predpoklad je na konci týždňa. Tak zatiaľ, ešte sa ozvem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre