Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
17. jan 2010

chrumi: jaj a je pokazeny zips na tom obale, do ktoreho sa bali.... vzdy som to len niecim previazala, ked sme cestovali....

janetka
17. jan 2010

zajtra si chcem ist dat niekde do mesta poskracovat rifle, lebo stale ich vlacim po zemi a mam totalne ponicene rifle kvoii tomu... kde je nejake dobre krajcirstvo? take narychlovku

arusska
18. jan 2010

sniežik sa nám chumelííí, zimička už prišla, polia lúky vybieli, zapadne cestičkaaa 😀 😀 😀 😀

erika1983
18. jan 2010

jarka viem ti odporucit, krajcirku oprati skolke na gazdovskom, je to Veba krajcirstvo, je tam uplne super baba, krasne sije ja som uz nosila veci do ihlicky, tam nad T-mobile. ale tato je super pri inych to bolo take odflaknute, narychlo spravene, ale ttato robi straasne precizne.
dam aj cislo ked chces .🙂

janetka
18. jan 2010

erika: ok, hod cislo pls... na tu som aj myslela, ze tam asi zbehnem, tak som rada, ze mam aj odporucanie...

janetka
18. jan 2010

a ako tam ma otvorene, nevies nahodou? aby som sa zbytocne neprehnala

tilly
18. jan 2010

tak cesticka zapadla, ale ze by bola zimicka... ved je 5 stupnov... otras, zas sa to roztopi, bude clapkanica plackanica, bleee

janne6969
18. jan 2010

Ahojte.
Tak dnes o 12 nam konecne dufam definitivne spojazdnili elinu. Uz som zacala byt zamrznuta.
Zuzi my ideme zajtra na 13:30 do DS, tak sa budeme minat 😉

tilly
18. jan 2010

mliečňanky, neviete, kto je ta mamina, co chodi s hlbokym peg perego? uz som ju par krat videla, asi ma dieta tak stare ako adko, lebo tak zhruba chodi von ako ja, nepoznate?

chruminka
18. jan 2010

baby ja pri tych mojich detoch uz nic nestiham...uz by chceli aby som im robila sasa cely den 😅 ,
teraz som ich vytasila do detskej pod okno vo vanickach nech drichmu,lebo sa mi nechce chodit von brodit s kocarom,hadam pospia aspon 2h a ja zatial daco doma konecne porobim,alexia je teraz taka placliva posledne tri dni nechce poriadne papat,ale teplotu nema tak nechapem,stale si pcha rucicky do ust tak zeby zuby?Tak skoro? 😠 zeby sme boli ako ninka zubate? 😀

zuzi ty za kolko predas tu cestovnu postielku?Zhanam zatial len info pre nasich lebo to oni vymyslaju ze treba este jednu,ale asi maju pravdu ked tam prespime deti sa asi uz v jednej nevyspia

janne6969
18. jan 2010

Juj tak sme dnes krasne zasnehovali 😀

arusska
18. jan 2010

tilly nee ale tiez som si vsimla ze je tu nejaka nova mamina...

majusa
18. jan 2010

ahojte,

baby, neviete, kde sa dajú v šamoríne kúpiť sánky? S kočíkom sa mi nechce brodiť, snáď ich ešte trochu využijeme

janetka
18. jan 2010

majusa: neviem, kamoska tiez zhanala a nezohnala.....
erika: dik, rifle skratene, o pol piatej som ich zaniesla a o pol siestej som bola pre ne a super...

tilly
18. jan 2010

majusa a tam kde je jednota na prvom poschodi je take hrackarstvo, tam mavaju take veci...

majusa
18. jan 2010

pôjdem zajtra skúsiť, či nebudú mať niekde zapatrošené nejaké posledné. Tiež sme sa spamätali na konci januára 😀

... naša opica malá sa rozhodla, že večer sa spať nemusí. Normálne ju dám do postieľky ako obyčajne a spustí neskutočný rev. Aj som ju nechala, nech reve, šak prestane. No prd makový. Revala pol hodinu a vôbec sa nechystala prestať. Tak som ju vybrala, dala na posteľ, že šak zaspí a preložím ju. Ani nápad. Nakoniec ju manžel dal do postieľky a hladkal ju. Ja tomu nerozumiem, doteraz zaspávala v postieľke.
Tuším tu niekto spomínal, že Ninka nechce spávať, či si to len mýlim s niečim?

bezaz
18. jan 2010

caveste
majusa, no nasa ninus sama nezaspala zatial asi nikdy 😅 ale uz sa celkom pekne naucila, ze ked je unavena, ide do spalne, oprie sa i postel a krici mememe 😀
aj my by sme prijali sanky, no mam obavu, ze zajtra ten vsetok sneh pekne pojde dole a bude len plackanica 😝

majusa
18. jan 2010

bez, naša tiež kričí mimimi a nenene. To akože mama aj sa poskladaj, aj tak nezaspím. V postieľke tiež nezaspávala sama. Sedela som pri nej. Ale nikdy takéto orgie 😀
Ináč, tiež mám pocit, že zajtra bude po snehu, ale skúsim ísť pozrieť nad jednotu, či tam niečo nebude. Ostane do budúceho roka

janetka
19. jan 2010

sanky sa zidu urcite... az do dospelosti 😉

tilly
19. jan 2010

baby, nedame niekedy obed?

chruminka
19. jan 2010

dobre ranko 😀 ,ja budem potrebovat buduci rok mega sanky 😅
aj ja som za obed,len sa dohodnime ze kedy

bezaz
19. jan 2010

cafte
aj my sa rady naobedujeme, mozeme zajtra alebo v piatok 😉

janetka
19. jan 2010

dajme piatok...klasika...nie?

janne6969
19. jan 2010

Zuzi zajtra nejdes k Janke? Ci to ma iny termin?

arusska
19. jan 2010

tilly, bezi no sedela som pol dna nad obcanom a uplne som z toho zmorena a znicena. A este si k tomu ani nic nepamatam.. to tie dristy z jednotky kym ja do seba daaam tak zgegnem....

chruminka
19. jan 2010

ja mozem aj zajtra aj pozajtra aj v piatok,tak sa dohodnite a my sa prisposobime

jani krasna fotka 🙂

chruminka
19. jan 2010

idete dakto dnes okolo 15:00h von?Lebo mne sa samej absolutne nechce,mam doma tolko roboty ,najracsej by som baby tatasila zasa len k oknu,ale ja som uz dva dni nebola vonku a uz by sa mi zislo vyluftovat vsak robota pocka neutecie,ale mohla by 😀

chruminka
19. jan 2010

baby co ste zalomili s drobcami? 😒

arusska
19. jan 2010

chruminka nieee, len aj ja som sa dnes chystala cely den ucit, ale zatial som sa naucila len 3otazky a zbytok som upratala cely dom 😀 😀 Aj okna by som umyla miesto ucenia.
A "deturence" som vyhodila von - nech maju studeny odchov, tak uz su vonku 4 hodinky (ale vobec neni zima takze v pohode zvladaju) a aspon nedemoluju garaz 😀 😀 😀 😀

janne6969
19. jan 2010

Chrumi ja som dala malu teraz spat. Potom sa napapame a pojdeme von. Ale to uz asi budete doma. Musim ist kupit nieco na jedenie, lebo doma nic nieje a som hladna ako pes. tak vyjedam Vikine chrumky 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre