Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
15. feb 2010

caute, tak my mame matkov zapis do skolky za sebou.. u adamcovej bolo milion ludi, tak som nechala normalne matka v kociku s kubkom vonku, kubko ho strazil, aby mi tam neochoreli..nastastie my to narychlo potvrdila za 5 minut.....

bezaz
15. feb 2010

tak z matka je uz skolkar 😉
ja som si tiez zistovala, co a ako a vraj teraz mozu brat deti az od 3 rokov, takze mam smolu aj z celou pracou.. okrem toho sme sa v sobotu dozvedeli, ze v septembri sa stanem 3.nasobnou tetou, takze aj strazenie u svagrinej nepripada v uvahu 😝 mozem sa na to viete co

arusska
15. feb 2010

tak my sme dnes predali aj Abbie tym nemcom co si po nu prisli a ostavaju nam uz len dve slecny...

A teraz o pol dvanastej mi prinesu na strazenie Karolinku na dve hodky a to bude akurat spinkat - takze super business - peniazky sa kotulaju dnes jedna radost 🙂))

tilly
15. feb 2010

aru, vcera ste tam mali nejake bmw tusim, to boli ti nemci? takze vam odisli uz skoro vsetci hafani? a co na to arus?

teeda, bez... trojnasobna teta... no nezavidim nakupy na vianoce 😀

jari a ako ste dopadli? pytala si sa riaditelky? zoberu vam deti od septembra? lebo u nas v skolke sa dalo od 2,5 roka...

janetka
15. feb 2010

tilly: povedala,ze by nemal byt problem, po prve tym, ze kubko tam chodi.. a matko bude mat 2 roky a 9 mesiacov

tilly
15. feb 2010

super 😉 a miska zoberie?

a pojdes do rachoty od septembra? ci pockas si do januara? asi by ti bolo fakt lepsie chodit niekde tu v okoli do roboty, nie?

arusska
15. feb 2010

jaaaj nie to bol Ivov brat vcera, ti nemci prisli len dnes rano...

janetka fuuu tak to uz takto vybavujes? No pekne pekne a vracias sa do prace potom? BOoze baby ja ked skoncim skolu ja neviem ako si zvyknem do prace chodit... asi by sme mali to druhe zamiesit... aj ked zasa ostanem po skole hned doma? no neviem neviem... a este najskor tu skolu musim skoncit 😀 😀 😀 😀

janetka
15. feb 2010

bez: ja to tiez stale nemam utrasene v hlave 🙂 co dalej
arus: hej, chcem sa urcite vratit do prace, ale nez si zvyknem .. a este pozhanat niekoh na vyberanie deti zo skolky..no bude to zaujimave...

tilly
15. feb 2010

jari, ste chori?

boze, to moje deco len serie...

janetka
15. feb 2010

tilly: nie, len kubko ako keby stracal hlas....tak som ho dva dni nechala doma.... lebo v skolke je suchy vzduch, tak nech sa mu to este viac nevysusi, ale dnes bol ok, aj sme sa boli sanovat dve hodky...

arusska
16. feb 2010

aj Frederika ochorela, my sme zatial nastastie musim odklepat odolni. Tak len pekne nech je, ja mam o tyzden v pondelok obhajobu diplomovky tak uz zacinam stresovat, ale je to dobre aspon na pravidelne vyprazdnovanie 😀 😀 😀 😀

janne6969
16. feb 2010

No nam sa dnes k soplikom pridal aj kasel. Asi to bude prechladnutie. Ale nastastie sme celkom dobre v noci spali. Teda oproti minulej noci, kedy bola hore asi 100krat.

tilly
16. feb 2010

aru, fiha drzim palce, ale na pracku by to malo byt OK, nie? ja som obhajovala pred zlochacom pred rokom 😀

vcera sme isli okolo vas a tie dve babulky boli take zlate na tom snehu... ako take oblaciky a taku maju jemnulinku srst este, take bambulky su to 😀

cim bude na karnevale? uz ste to riesili? a bude to zas tak ako minuly rok, ze sme tam boli aj my?
inak sranda, vtedy pred rokom sa ma tam pytala agneska, ci som tehotna a ja ze, neee a to som uz aj bola, len som o tom nevedela 😀

boze v noci sa nam zobudil dominik, strasne plakal, ze musi prist vrtulnik pre nasho adka a zachranit ho... 😅 sa mu nieco zle snivalo, strasne plakal, ze musi adka zachranit...

arusska
16. feb 2010

tilly 😀 tie deti maju sny, my tiez obcas mame taky zachvat v noci....

my budeme tiger tak uvidime, chceli sme byt kral, ale nikde som nezohnala nanho velkost tak som si pozicala od kamosky tigra.

tilly
16. feb 2010

domco chce byt policajt alebo vojak, len vojak uz bol dva krat, tak teraz bude kobra 11 😀

janetka
16. feb 2010

my asi zas spiderman, alebo pirat....
zajtra je maskarny ples v MC tusim.... nechce sa vam niekomu tam ist?

janetka
16. feb 2010

tilly: neviem ako to bude prebiehat tento rok, ale prepdokladam, ze tak isto.. 😎

arusska
17. feb 2010

v MC?? A kedy? A co tam bude? Neviete???

janne6969
17. feb 2010

Ahojte. No ja by som aj isla. Kedy to je?

janetka
17. feb 2010

caute, je to dnes o 10.00, ale ohlasila sa mi kamoska,ze pride na 10-00. takze mi nejdeme....

bezaz
17. feb 2010

cafte, my dnes ideme k ocnemu.. 😅
ale piatok by sme mohli zopajnut MC 😉

janne6969
17. feb 2010

V piatok idem rano k nasim, lebo mam brata v nemocke, tak ho musim ist pozret.

bezaz
17. feb 2010

a co mu je?
skoda.. my v piatok ideme k svokrovcom 😉

janne6969
17. feb 2010

Rezu mu nejaku fistulu, ci co. Ale je chudak prvy raz v nemocke, tak to preziva 😵

janetka
17. feb 2010

bez: ja by som sla, ale potvrdim az stvrtok, lebo mozno v piatok dopoludnia pridu nasi

bezaz
17. feb 2010

jarka jasne
baby, tak nas ocny poslal na kramare, neboli ste tam nieto? ci sa treba objednavat a tak 😅

tilly
17. feb 2010

nedame zajtra obed?

janne6969
17. feb 2010

Dajme 😉 Ja som za 😉 Kedy?

tilly
17. feb 2010

mne je jedno 😉

bezaz
17. feb 2010

tak my mozeme o tej 11, aby sme 11.45 mohli vyrazit na plavanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre