Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
22. feb 2008

dnes som preč, prídem zajtra, v pondelok keď pôjdem do alebo z roboty, tak sa tam stavím 😉

len neviem, mne sa ten dvor tam nepozdáva... ale neva, keď ho nedostanem tam, tak pôjdeme na polovnícku

chruminka
22. feb 2008

tilly kde sa ti nepozdava dvor? tu u nas na Veternej?dnes boli tiez deticky vonku...dom ich pocula (mam skolku rovno pod oknami),ale ten dvor... to mas pravdu nie je tam ziadne ihrisko ☹

janetka
22. feb 2008

chruminka: tak budeme k tebe chodit na kavu apozorovat krpcov z okna... resp. ty budes davat na nich kukuc, ked budes doma

janetka
22. feb 2008

tilly: nestresuj, dvor ako dvor, tie komunisticke skolky maju skoro vsetky take dvory... a ze tam nesvieti slnko, to uz ideme do detailov, nie? ved kolko su na tom dvore? 30 minut? a doma budu mat slnko na dvore 😉 a myslim, ze nas zoberu, sak co uz viac pre to mozme spravit..

chruminka
22. feb 2008

ok. suhlasim aj s tou kavickou 😀

chruminka
22. feb 2008

nikto tu dnes vecer nie je?

janne6969
25. feb 2008

Asi to tu nejako zamrzlo. No len som chcela povedat, ze ani dnes nepojdem cvicit. Neuvedomila som si, ze mam vecer skolu. Tak to bude moje cvicenie dnes.

erika1983
25. feb 2008

ahojte tak vidim ze to tu naozaj vymiera
mali by sme zorganizovat nejake stretko baby nemysllite uz presiel asi aj mesiac od nasho posledneho stretka
CO VY NA TO ????

janne6969
25. feb 2008

Ja som uplne za. Mohlo by byt v piatok. alebo nejaky iny napad?

tilly
25. feb 2008

erika, beriem, kedy?

janne, my určite pôjdeme

tilly
25. feb 2008

fuj, šéfinko 2 ( môj muž) mi priniesol do roboty obed, čínu, ale takú hnusnúúúú, ale má to u mňa, že mi vôbec niečo doniesol 😀

erika1983
25. feb 2008

ja by som tiez bola za piatok ale mozno pojdeme k rodicom tak neviem nejaky iny napadík ???

tilly to sa ceny ze ti aspon nieco donisol 😀

janne6969
25. feb 2008

Vazne uvazujem, ze dnes vynecham skolu a pojdem aj ja cvicit. Tak to asi spravim 🙂

tilly
25. feb 2008

ja v piatok nemám babysitting...

janne, neviem koľko tam bude ľudí, sú jarné prázdniny, ta dúfam, že sa bude cvičiť

janne6969
25. feb 2008

Tak ja isto idem. Uz sme dve, tak by sa mohlo cvicit 😅

chruminka
25. feb 2008

ahojte aj ja som za stretko mne je jedno kedy,dohodnite sa vy maminy kedy vam to vyhovuje koli detickam 🙂 a dajte vediet.....

inac sa mate ako? to pocko je super ze?dufam,ze sa uz neochladi....

tilly
25. feb 2008

janne 😅 strašne ma bolia nohy, som to prehnala na trampolíne a som brutál unavená... tak som nešla 😝
ale v stredu si to musím vynahradiť...

počko je úúúúúúúúúúúúúžasnééééééééééééééééé, milujem to takto, musím malému kúpiť bicyklík, jeden sme dostali od susedov, ale museli sme ho vrátiť, malý na ňom nechcel šlapať, bol mu ťažký, ale druhá suseda má taký obyč z dráčika, tak mu pôjdem kúpiť taký istý a asi aj dievčenský 😀 malý už jazdí na ružovej motorke, tak môže mať ružový bicyklík, no nie 😀 😀 😀

janetka
25. feb 2008

caute, ja nemozem v stredu a stvrtok a inak mozem... co tak buduci tyzden niekedy? 😉 napr. utorok

chruminka
25. feb 2008

Erika dnes bolo Frederiky tak vsetko najlepsie..... 😵

janne6969
26. feb 2008

Tak som bola cvicit sama. Lebo v stredu niesom na Slovensku. Ale buduci tyzden v pondelok asi zasa pojdem. Ved to dam este vediet.
Tak na kedy je to stretko?

tilly
26. feb 2008

jeeej, no frederike všetko naaaaaaaaaaj, janne a ako bolo?

janne6969
26. feb 2008

Bolo super. Aspon som sa konecne donutila. Aj ked mi trochu vadilo ako velmi ta cvicitelka pistala.

erika1983
26. feb 2008

dakujeme za gratulacie
aj ja som za buduci tyzden co tak v stredu ????

tilly
27. feb 2008

mňa práve to jej pišťanie a kričanie hecuje, keby bola ticho, tak by ma to nebavilo 😀

janetka
27. feb 2008

tilly: ty mozes buducu stredu ist do basty?

janetka
28. feb 2008

bezaz: haloo

janne6969
28. feb 2008

Co je? Vsetky ste ste sublimovali? Kedy je to stretko?

bezaz
28. feb 2008

ahojte, tak ja nejako vobec nestiham, od buduceho tyzdna som pondelky utorky doma a ucim sa na statnice 😝

chruminka
28. feb 2008

caute,nejako to tu zanedbavame.....ja mam uz konika v robote zablokovaneho tak mozem konikovat az vecer.
tak sa uz dohodnite mamicky na tom termine stretka 😀

aruska
autor
29. feb 2008

no caute, tak toto co je vonku????? 😠 😠 😠 😠 😠 a to som sa tak tesila ze sme boli vonku, aj Danymu rychlejsie usiel den, sme na hojdacky uz chodili, prebrazdili sme 100x celu zahradu a teraz zasa len spoza dveri kukame jak idioti ze kde je Aruska???? (havko), kde je cica???? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 - no jak kreten, alebo postiha si uz niekdy pripadam, keby ma tak niekto videl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre