Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
16. apr 2008

jaaaj, no tak si oddýchni...

janne, je to také zlé aj busom? sú plné tie busy?

erika1983
16. apr 2008

ahojte tak som tu lebo vonku je hrozna divocina tak musime byt dnuka uz sa nudime ale co uz

bezaz
16. apr 2008

baby kde tu mame najblizsiu pohotovost? alebo aj v BA?

bezaz
16. apr 2008

halooo som vygooglovala nejaku na pomlejskej ceste, neviete, ci funguje?

cs.gabi
16. apr 2008

ahojte!
bezaz pohotovosť v Šamoríne len na poliklinike ☹ od 16.00

cs.gabi
16. apr 2008

som tu prvýkrát. som Gabi. tiež právnička 🙂

bezaz
16. apr 2008

ahoj Gabi, no nakoniec som si to zistila aj sama, ale vraj mna by aj tak poslali bud do dunaserdy alebo do BA.. 😝
uz si skoncila? lebo ja sa morim so statnicami a vidim to velmi biedne vzhladom na moj super zdravotny stav

tilly
16. apr 2008

bezi, na pomlejskej je veterinárna pohotovosť 😀
vykašli sa teraz na štátnice, budú aj v septembri, aj v oktobri a aj za rok... mysli hlavne na bábo, nestresuj ho 😉 oddychuj

ahoj gabi, máš bábo,alebo sa snažíš, alebo nesnažíš? si zo šamorína? odkiaľ? tiež si právnička, no hrúza s nami, teda mňa možno vyhodia, mám už len jednu skúšku do konca, ale vyzerá to hrozne 😀

bezaz
17. apr 2008

tilly neboj, budem ta chodit skusat 😉
a s tou pohotovostou, na pomlejskej mala byt aj pre dospelych ale akosi nie je.. 😅

cs.gabi
17. apr 2008

ahojte!!!!!!

dnes ráno boli cesty celkom v pohode.

našťastie som už skončila minulý rok, ale mala by som skončiť v roku 2006, len správko mi nevyšlo.... 😝

bábo (zatial) nemám, ale chceme, len sa nevieme dohodnúť, že kedy... teraz chce priateľ a ja ešte nie som rozhodnutá na 100%...

tilly
17. apr 2008

ja chodievam v čase, keď sú cesty OK, takže s cestovaním nemám problém...

bez, hoď link, na pomlejskej nie je zdravotnícke zariadenie, len veterina 😀

gabi, ja som mala končiť v 2007 ale zatiaľ mi nevyšla skúška z MPV 😠
na bábo nie je nikdy správny čas, takže si užívajte a keď príde bábo, tak sa tešte 😉
to je rada od večnej snažilky s PCOS 😀

bezaz
17. apr 2008

tilly kuk http://www.zzz.sk/?lspp=175
cs.gabi no presne ako pise tilly, nikdy nie je spravny cas, ja sa koli nevolnostiam a migrenam vobec nemozem ucit na statnice, takze neviem, ako ich porobim, ci si to mam nechat na september, prerusit alebo co
ale na krpca sa moc tesim

cs.gabi
17. apr 2008

na Poml. majú len sídlo, ale ordinujú v poliklinike. ale tá lekárka je o ničom, je detská lekárka, bezaz ked musíš na pohotovosť, tak radšej rovno do BA.

baby ďakujem za dobré rady 🙂

chruminka
17. apr 2008

ahojte vidim,tu ze sa tu objavila daka nova samorincanka....cs.gabi vitaj.... 🙂

bezaz vies mi poradit?kupila som si ten femigard len nevie ci ho mozem zacat brat hned ,dostala som totis dnes mrchu 😒 .Pisu tam len 3xdenne malu lyzicku.....cca 12 tyz.,len neviem ci mozem zacat aj pocas cyklu ci by som nemala pockat.ty si to tusim brala tiez....dik za radu.

aruska1
17. apr 2008

caute tak konecne mi ide KON

aruska1
17. apr 2008

jeeej dalsia pravnicka
tak to sa tu nejako moc rozrasta, ja uz nescem byt pravnicka 😀 😀 😀 😀 😀

bezi je mi inak luto toho obcana, a co sa deje s tvojim zdravotnym stavom????

tilly
17. apr 2008

hej, doležalová je deckárka...

arusi, prečo máš jednotku pri nicku?

tilly
17. apr 2008

jaaaj, zas som zničená, zas sme tu mali povestnú ulicovicu, kurnik, otvorili nám tu na konci ulice minipotraviny, tak sme tam rovno boli pre fernet a víno 😝

janetka
17. apr 2008

bolo vam za mnou smutno?

janetka
17. apr 2008

a ake su tie potraviny? a otvar doba?

bezaz
18. apr 2008

chrimi, ja som ho zacala pit par dni po mrche, ale len preto, ze som ho skor nekupila, inak sa ma od prveho dna 😉
aruska ani ja uz nechcem byt pravnicka, keby som nemala za sebou tych 6rokov plateneho studia, tak sa na to vyprdnem
moj zdravotny stav je uplne na pekac, ku vracaniu sa pridala aj migrene minimalne kazdy den, takze moje ucenie je vlastne nulove, skoro cely den prespim
tilly 😀

cs.gabi
18. apr 2008

ani ja by som už nešla na právo, keby som sa teraz rozhodovala... ja krava som sa zapísala aj na rigo... 😝

baby koľko ste mali rokov, ked ste mali prvé bábo?

bezaz drž sa!!!!!!!

janne6969
18. apr 2008

Ahojte.
Bezi drzim palce, aby uz konecne bolo lepsie. Chudatko, si to riadne odtrpis. Ale neboj, za chvilku uz bude dobre 😉
Ja tiez zacinam uvazovat znovu nad Femikom. Asi dnes pre neho zbehnem. Aj ked ja neviem, mne velmi nepomohol. Sice som ho brala asi 1.5 mesiaca, ale MS som aj tak nedostala ☹

bezaz
18. apr 2008

baby dik..
jani femikom nic neskazis, ved su to len bylinky 😉

janne6969
18. apr 2008

No ved to, nic tym nepokazim, ked si uz nepolepsim. Len teraz neviem, lebo dokii mi predpisala aj Duphaston, tak ak mi nieco pomoze, tak nebudem vediet, ze co 😅 A vobec mozem to spolu? 😕

aruska1
18. apr 2008

cs.gabi daj si fotku nech vieme kera si - mozno ta z videnia aj pozname

mne sa Dany narodil pred skoro rokom 😀 budeme oslavovat 1. rok. Takze ked som ho rodila som mala 26r.

tilly ale neslo mi pisat len cez arusku tak som musela zmenit nick. Sak som sem nemohla uz tri tyzdne nic napisat.

bezi - Gretka sa vola moje auto 😀 😀 😀

aruska1
18. apr 2008

maly teraz spi, manzela mam doma tak idem balit a ked sa Danyboy zobudi tak ideme do Senca do aquaparku 😀 😀 😀 😀

jooooooooj ci sa tesiiiiiiim

cs.gabi
18. apr 2008

aruska, skoro ako ja. ja mám 25.

tvoj Dany je zlaté baby 🙂 určite ma poznáš z videnia, aj ja ťa poznám 😉 bývala si/bývaš nedaleko od mojej babky.

cs.gabi
18. apr 2008

nemám fotku, som v robote 😝

bezaz
18. apr 2008

no toto, som tu najstarsia skoro mama? ja budem mat 29 ked sa krpec zdarne narodi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre