Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

aruska1
27. apr 2008

mna nejde prihlasit na fakultu, kua zasa dali terminy a drbe sa tam tisic ludi naraz 🙄

erika1983
28. apr 2008

ahojte tak mi sme uz doma u nasich bolo super
bez gratujlujem
tak to dajme na stvrtok co vy na to??? vtedy je aj sviatok a muzikovia sa postaraju

janne6969
28. apr 2008

Dobre ranko.
Co nove po vikendiku? Mne pristal stacionarny bike v obyvacke. Muzo ma predpisanu rehabilitaciu a z tohoto aspon nespadne 😉

tilly
28. apr 2008

arus, to je bežné, že nejde prihlásiť na prihlasovanie, mne sa to stáva vždy a keď sa mi to podarí, tak už je všetko plné 😠

my sme boli v maerchenlande včera s janetkáčmi, supeeeeeeeeeeeeeeer bolo, paraaaaaaaaaaaada

moje deco je teraz s mojou mamou na ihrisku, taaak by som chcela byť s ním, taký bol v aute zlatý, skoro som revala z neho, sme si spievali takú rokovú pesničku spolu a on, že "už som sa to naučil spievať maminka, už to viem " 😀
a včera som mu hovorila lubim ťa domulienko a on "ja som dominik predsa, to ty nevieš???"

alebo sme si pozerali video zo včera a on sa smial a všetko komentoval, umierali sme z neho

tilly
28. apr 2008

ozaj janetka, všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj k meninám

aruska1
28. apr 2008

janetka vsetko najlepsie

kde ste sa vsetci podiali???

janetka
28. apr 2008

dakujeeeem... len teraz sme dorazili z ulice, nohy ma bolia....
boze, to tam je obzerstvo, dnes boli torty, pomazanky, kolaciky, pagaciky, vinka.. a potom, ze chudnem 😲 🙄 ti sa nedaaaaaaaaa

tilly
28. apr 2008

janetka, končíme s týmito obžerstvami, od zajtra sa von môžu nosiť len racio veci 😉 čo v podstate zahŕňa aj vínko, veď to je hrozno 😀

a kedy začneme behať na tej hrádzi?????????????? 😠

aruš, dnes ste mali ísť okolo 😀

inak strašné cenové rozdiely sú tu u nás v šamoríne 😀 bola som v troch hračkárstvach, tá istá motorka - odrážadlo, 790 Sk, 880 Sk, 669 Sk 😲

janetka
29. apr 2008

janne: no co bicyklikujeme?...

janetka
29. apr 2008

tilly: ja som v sobotu tak kupovala nutrilon, skoro ma drblo.... ja ho kupujem cez net za 410..a v samorine bol v jednej lekarni za 480 - to som povedala, ze tolko nedam, v druhej za 450 - ale nebrali karty platobne, v tretej za 460 ... tak som tam obehavala jak blazen...ta lekaren pri dmke je uz zrusena, ci nie? sa mi nieco mari...
dnes som sa vazila po vcerajsku a kilo sup hore.... 😢 ono, ked dnes nebudem jest, tak pojde dole...ale uz zas mam z toho blbu naladu... ako ten lipoxal, zabral trocha?
A von sa budu nosit redkovky, uhorky, atd ...
Kazdy vecer dojdem domov totalka znicena, unavena, ledva zijem... clovek by povedal kolko energie som vydala a houby zlata rybka.... 😅

janne6969
29. apr 2008

Dobre ranko.
No ja poctivo bicyklujem. Len mojmu muzovi to stale nejde.
A behanie? Aj dnes.
Kdo sa prida?

tilly
29. apr 2008

janetka, lipoxal zabral, ale teraz som pribrala, ak chceš, tak mám ešte dva pásy, to je tak cca na 10 dní, otestuj ho, ak chceš, ja teraz nemôžem, mám depky z tej skúšky, do toho lipoxal, by som skončila na psychine...

inak, nemáte niekto skúsenosť s ST internetom? som ho v robote inštalovala na PC a nejde mi to tam, hodila som ho do notebooku a ide... 😒

tilly
29. apr 2008

tak teraz som počula vtipnú reklamu na rodinné domy v lužnej, že len PAŤ km od BA... 😀

bezaz
29. apr 2008

baby vy si teda tie ulicove akcosky uzivate 😀
jani tak ja este behat nepojdem, aj ked mozno na biku by mi nebolo zle
tilly kedy mas to MPV? nuz si asi nepostrehla, ze rovinku uz priclenili k BA 😉

tilly
29. apr 2008

bez, to fakt, alebo si robíš srandu?
inak sa bude spájať DL, kalinkovo, hamuliakovo... celé to budú stavebné pozemky popri tej starej ceste, už teraz sa tam stavia vo veľkom a keď dokončíme tú stojedenástku, tak sa nebude dať vôbec dostať do BA, si zoberte, že tam bude 111 nových domov, každý má po dve autá... fuuuu 😝 a to sa budú robiť ešte u nás v mliečne nové pozemky, v báči, v lužnej, tá pidicesta skolabuje a biskupice... to bude amen tma...

MPV má termín 6.5., ale tam ja asi nepatrím, ak sa to stihnem naučiť, tak tam pôjdem na drzofku a ak nie, tak tam pôjdem len vybaviť termín... nedalo by sa to nejako vybaviť myslíš? nevychladol starý medzitým? 😀

tilly
29. apr 2008

ozaj, zas mám kočíkomániu 😀

ako sme boli v tom maerhenlande, tak som si išla oči vyočiť 😀

janetka
29. apr 2008

tilly: hehe, ja som si ani jeden kocik nevsimla 😀

bezaz
29. apr 2008

tilly robim si srandu, ale podla mna casom k tomu dojde..
henti sa fakt budu fuzovat? no to tu bude kovbojka.. cesta naprd, fakt budeme chodit rano o 5.00 aby sme sa dostali na 7.30 do roboty
MPV neviem, som teraz na PN, takze nemam absolutne prehlad, co sa tam deje
no a na kociky so mnou kedy pojdes vyberat? 😉

erika1983
29. apr 2008

no ajojte baby uz nezurujte len v tom mliecne podme niekam spolu nejak sa nevyjadrujete k tomu stretko co sa deje???
jarka cez co objednavas mlieko???
erika

tilly
30. apr 2008

bez, tak 20-25tt, OK? skôr sa ti neoplatí, aj v 30 tt stačí, aspoň budeš vedieť, čo to bude, tak sa bude dobre vyberať farba 😀

áno UP je robený tak, že sa to celé bude spájať, treba len investorov, niekoho kto postaví IS a ochotu majiteľov predať to, ale to je na dlhé lakte, dovtedy budeme mať tú rýchlostku ha ha ha, som optimistka dnes 😀

tilly
30. apr 2008

inak, včera sme prechádzali cez šamorín ako cez nejaké pásma, niekde zapršané, niekde úplne sucho 😀

janne6969
30. apr 2008

Ty to ale skumas to pocasie. Vcera som bola na zmrzline a vdaka dazdu sme tam boli sami. Az potom sa ludia dohrnuli.

tilly
30. apr 2008

a u nás vôbec nepršalo, prešli sme na druhú ulicu a tam úplne mokro...

tak teraz som dostala chuť na zmrzku

janne6969
30. apr 2008

No ja mam este stale tu chut na fernet. Odvtedy som nic nepila. Vlastne som nepila uz asi zopar mesiacov. Ked musim stale soferovat ja, tak ani nemozem.
Ale v noci letim na tu mensiu dovcu, tak mozno ochutnam nejaky exoticky napoj 😉

tilly
30. apr 2008

fiiiha, tak si uži menšiu dovču 😉 fernet mám doma, aj tonik, takže ja si večer dám bmw 😀

janne6969
30. apr 2008

Tak nazdravie 😀
Ja som si chcela kupit vcera, ale nejako som pozabudla.

bezaz
30. apr 2008

tilly ja nechcem vediet dopredu co to bude 😉 tak to mame este casu na vyberanie kocika, zatial ma to ani nejak nechyta, ze browsovat po webe a hladat kociare.. hlavne u nas podmienka je, aby sa mestil do vytahu, co bude najvacsi problem
jani ozi ty dnes ides na ten cyprus, ci maltu ci jaky fras 😀

tilly
30. apr 2008

bezi, nebude, teutonia fun system sa ti tam na 100% zmestí 😀

janne, uži si dovču, jaaaj, ako ti závidíííím

som si dala jeden fernetík a môžem ísť haji 😉

bezaz
1. máj 2008

tilly ale to je sportak, dovtedy co bude s malym robit? 😉

tilly
2. máj 2008

bez, nie je, je tam aj hlboká vanička alebo fusakotaška 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre