Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
15. okt 2008

Kira krasne meno ste jej vybrali. Aj ja som vzdy snivala, ze budem mat malu Emu 😀 Mozno ju aj raz budem mat 😵

kira0039
15. okt 2008

dakujem.. ako prve bolo u nas meno Nina,ale nakoniec som si spomenula na toto a moj drahy sa do neho zalubil 🙂 , cize bolo rozhodnute..nasa prva dcerka sa jednoducho musi volat EMA 😉

angua27
15. okt 2008

aj u nás bolo meno pre dievčatko Ema, ale nakoniec mám Matejka. Ema je krásne meno. 😀

kira0039
15. okt 2008

meno je to krasne, no meniny ma 30. januara...cize narodeniny (cakame ju pred vianocami), meniny v decembri a meniny hned v januari... 😕 ale ked nam sa to meno paci...holt, budeme jej to muesit nejak vysvetlit.. 🙂

kira0039
15. okt 2008

baby..a ku komu chodite do poradne? v samorine? ci ? a kde budete rodit? klasicka poloha ci nieco "vynimocne" ???

kira0039
15. okt 2008

ja chodim k Dr. Ciernemu v samorine (zajtra sa tam chystam)..kazdemu vyhovuje asi niekto iny, nieco ine a ja som si nasla pre mna idealneho lekara s vynikajucou sestrickou 🙂.
porod sme chceli do vody, no k tomu je potrebne, aby bola rodicka v 100% fiziologickom stave, co ja s polutovanim nie som, cize nam povedali, ze porod do vody u mna sa nekona... ☹ .
a rodit budeme v DS...mozno sa pytate: preboha preco prave DS???
ano, povodny plan bol Antolska BA..ale primar tam asi nebude v tom termine a tak sme sa rozhodli, nakoniec pre DS. Boli sme tam a pan primar bol ochotny a ustretovy vo vsetkom. Vsetky oddelelnia nam ukazali...krasa...rekonstruovane, prijemne sestricky a celkovo personal...krasny nadstandard (manzelsky apartman----urcite si ho zaplatime - muzicek chce byt stale s nami)...

angua27
15. okt 2008

kira, tak držím palčeky, aby všetko dopadlo ok. volakedysi mala DS pôrodnica zlé meno, ale za posledný rok na ňu počúvam iba chváli. ja som rodila na Kramároch, aj keď ma všetci presviedčali, že Ružinov je lepší. ale ja som cítila, že sa pri pôrode niečo zvrtne, aj keď som tehu mala bezproblémové dá sa povedať. a tam robia komplikované pôrody s celej SR, takže sú dobre vybavený na také veci. a dobre som spravila, nakoniec išiel malý vákuuovou pumpou a to si môžem gratulovať, že lekár dobre zareagoval a nešla som na cisársky. 😉 napriek všetkému si však na pôrod spomínam ako na výnimočnú a úžasnú udalosť v mojom živote. a rada by som si to ešte niekoľkokrát zopakovala. 😀
a k doktorovi som chodila do poradne do Probiosu, súkromné centrum, dobre vybavené, super lekár aj sestrička a sledoval ma tam v rámci poradne aj kardiológ, takže som všekto mala na jednom mieste.

aruska1
15. okt 2008

kira ja som pocula na DS v poslednej dobe vela dobreho
no ja som aj tak rodila v Ruzinove, lebo moj doki nikde inde nerodi ale bola som spokojna - hlavne s porodom lebo moj doki mal prave vtedy sluzbu a bola som ako VIP 😀

tilly
15. okt 2008

sa mi nechcelo dnes, idem v piatok... a k čiernemu chodím aj ja aj janetka 😀 ja som mala ísť dnes, ale preobjednala som sa na budúci štvrtok

beznadejna
15. okt 2008

ako krásne tá kira o tom hovorí 😀
viem že je to asi najkrajšia vec v živote ale ja si sama na sebe neviem predstaviť že by mi bruško rástlo a tak 😖
asi nejsom ešte na to pripravená a to už mám 26 ročkov ☹
aj ked s priatela si robím žarty že kedy pojdem na materskú a tak ale ani po finančnej stránke to zatial neni možné

a kolkože to máš kira ročkov ty ?ak smiem vedieť
a odkial si teraz?z ds? 🙂

janetka
15. okt 2008

kira: super, aj ja chodim k dr.c iernemu a bola som spokojna a sestricka je tam velmi mila...
a u ktoreho primara si bola na antolskej? ja som tam rodila u prim. Petrenka v januari. Inak dr. cierny ta odporucal do DS? ci na antolsku?

kira0039
15. okt 2008

🙂 u primara MuDr. Paldia .... pozname ho...tak sme dufali..ale ma planovanu dovolenku..
a Dr. cierny... o dunajskej tiez len v dobrom 🙂

kira0039
15. okt 2008

dr. paldia je primar I. gynekologicko porodnikeho oddelenia

chruminka
15. okt 2008

babulky tak kto pride v piatok o 19:00h ? ja mozem 😀 a kde v podkove?

janetka
15. okt 2008

ja nemozem, my mame svagrovcov z vychodu 😉

bezaz
15. okt 2008

tak ja tiez nemozem, idem k nasim..
a janka {janne} tiez nemoze.. su u nas s robcom a pozeraju fotbal 😉

angua27
15. okt 2008

adka, prídem ja a asi aj erička. dnes som ju stretla na pošte a povedala, že sa ozve. tak budeme aspoň trojka, čo Ty na to. a môže byť aj iný podnik, ale v Podkove som ešte nebola a minule ste to tu vychvalovali. ja môžem na 19, erička príde asi neskôr, hovorila, že tak 19.30. 😉 inak, mám pocit, že som si to sama zorganizovala a či tam nakoniec aj sama nebudem sedieť? 😀 😎

som zvedavá, kedy sa zase dáme dokopy všetky, akosi nám to nevychádza. 😉 a čo tilly, nepríííídeš?

tilly
16. okt 2008

kočky, ja neviem, aj by som došla, uvidím podľa situácioe u nás doma, cez víkend sme bez malééého 😀

aruska1
16. okt 2008

ja nemozem cez vikend mam vybavovacky mimo Samorina

ERIKA to auto uz tato predal, kedze ste sa vobec nevyjadrili tak som predpokladala ze asi nee, alebo neviem co - ale mohla si aspon SMS poslat.

beznadejna
16. okt 2008

ahojte
vždy vymyslite to stretko ked ja robím 😒 to je asi nejaká náhoda
aj ja by som vás už rada spoznala
a podkova je super chodili sme do bašty ale odkedy ste tam mali stretko a ste spomínali že tam nebolo dobré tak sme začali do podkovy chodiť ja na syr a opekane zemiaky a moj drahý na grilované kolienko 😀
je tam fakt super aj dobra obsluha a ani sa dlho nečaká na jedlo 😀

angua27
16. okt 2008

beznadejna, škoda, že zase robíš. ale počítam, že aj tak nás tam veľa nebude. ak ovšem, niekto okrem mňa príde. 😎

aruska, v pohode. hlavne, dobre vybav a môžeme sa zase dohodnúť do MC, alebo k vám prídeme konečne na kávičku. čo tak budúci týždeň? 😀 ja viem, som vtírka a budu tady bydlet. 😀 😀 😀

tilly, tak to chápem, určite si Ťa muž bude chcieť užiť. alebo veď ho zober zo sebou. 😉

chruminka
16. okt 2008

baby tak ja zajtra nemozem prist som total chora!!Dodo lezi skapaty uz od utorka a mna to seklo dnes poobede ☹ a to sa musim zajtra este terigar do prace ale snad ma pustia na obed domov.
tak rada by som sla,ale som rada ze zijem.
ani som nestihla precitat ci ste daco o stretku pisali a kto vsetko ide.

kira0039
17. okt 2008

baby? vy ste este fakt nikdy neboli v podkove??? (btw: to asi znamena, ze nie vsetky ste samorincanky---sta sa asi pristahovali,ze?) :::odkial ste povodne?

janne6969
17. okt 2008

Ahojte baby.
Ja som nahodou v podkove bola. Ale velmi davno.
kira ja som zo Zahoria 🙂

janetka
17. okt 2008

janne: odkial si? 😲

kira0039
17. okt 2008

aaaaale??? zahorie???? to je super 🙂 minuly rok som bola v Stupave na "Dni Zelaaaa"...
V zivote som lepsiu kapustu a lokse nejedla ako na zahori .

janne6969
17. okt 2008

Veru tak. Zo zahoria. Blizko Stupavy.

kira0039
17. okt 2008

je tam krasne 🙂
skoda, ze tento rok som sa tam na slavnosti nedostala 😒 .

kira0039
17. okt 2008

janne6969
vidim dobre? je to aktualny test co mas v albume??? tak to gratulujem...myslim, ze tento raz je to ono 😉
moj vyzeral presne tak isto 😉

janne6969
17. okt 2008

Dakujem. Ale este tomu moc neverim 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre