Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
6. nov 2008

jeje super, uz mam husiu kozu, drzime palec 🙂

kira0039
6. nov 2008

suepr...tak uz len drzat palce 🙂
ona tusim nechcela vediet dopredu pohlavie, ze?
jaaaaj, to bude prekvpako 😀

majusa
6. nov 2008

ahojte šamorínčanky,

mám na vás jednu prosbu. Pomaly by som mala rozmýšľať nad pediatrom pre náše dieťa. Ako to funguje v Šamoríne? Kedy je najvhodnejšie ísť sa na to opýtať? A hlavne, ktorý pediater je tu dobrý? Veľa otázok naraz, že? 😅

lenadka
6. nov 2008

ja pracujem s jej maminou-ona je moja sefka tak to tu vsetci prezivame a drzime palce 😵

janne6969
6. nov 2008

Jejda, tak uz je to tu 🙂
Tesim sa 😀

kira0039
6. nov 2008

majusa:
ja som sa sla pediatra opytat az minuly tyzden (34tt),ale ono je to samozrejme na tebe..
zvolila som si mudr. damacovu, poznam ju a spolieham na nu, mam nasu plnu doveru a viem, ze k nej chodia aj z blavy a z roznych kutov.

tilly
6. nov 2008

jeeeeej, no teda, držíííím palce

majusa
6. nov 2008

kira, ďakujem. Ona má ambulanciu v budobe polikliniky, alebo? Ináč sa mi páči tvoj nick, mňa tak volali na škole. Časť môjho priezviska za slobodna. Tam sa potom vypisuje aj nejaká dohoda s lekárkou, alebo ako to funguje?

kira0039
6. nov 2008

ano ordinuje v budove polikliniky...najdes ju lahko...na prizemi .
zajdes za pediatrom a dohodnes s nim. nepodpisujes nic, ziadny papier.
mne dala svoje telefonne cislo a nato peciatku svoju (aby tam bola adresa, ktoru nadiktujem v nemocnici kde budem rodit). az sa vratim z nemocnice domov aj s malou, tak jej zavolam a ona dojde ku mne domov spravit vysetrenia 🙂.

janetka
6. nov 2008

kira: k tebe domov?? ona nikdy nechodi domov...chodi sa k nej

majusa
6. nov 2008

janetka, aj ty chodíš k tejto lekárke?

janetka
6. nov 2008

my k nej tiez chodime, poznam ale minimalne 10 mamiciek, ktore s babatkami museli dojst do ambulancie, nikdy k ziadnej nesla domov, my sme sli k nej hned z porodnice

kira0039
6. nov 2008

no, ja som k nej chodila az do poslednej chvile 🙂
a som si ista, ze ide domov..povedzme, ze mam skusenost 🙂

janetka
6. nov 2008

kira: vsadme sa, ja som ich o to prosila za posledne tri roky dvakrat pri oboch synoch a povedali mi, ze to nerobia, ze nechodia domov

kira0039
6. nov 2008

pozri...povedzme, ze kazdy ma ine skusenosti...
moja kamaratka k nej chodi a priam ju nema rada (ide ju menit) a ja som s nou zatial problem nemala...
kazdy ma inu skusenost...
stavky sa podavaju v NIKE 😉

majusa
6. nov 2008

... tak som zvedavá, čo povie mne. Asi k nej skočím po najbližšej poradni. Uvidíme. Možno to dáva na striedačku, že sem prídem domov a sem nie 😀

kira0039
6. nov 2008

este dodam jednu vec...stale je moznost vyberu, ked niekto nie je spokojny s poanukanou sluzbou (resp. s jej nedostatkom), tak treba menit lekara...to je jasne!
majus:
doporucujem vypocut si prv viac nazorov...napriklad viem, ze tam je Dolezalova, Huberova (tusim sa tak vola)...skus sa informovat ja na tieto lekarky, prv nez sa rozhodnes...
nech je to objektivne.

majusa
6. nov 2008

kira, problém je len v tom, že ja v Šamoríne nepoznám absolútne nikoho. Snáď sa to zmení, keď budem chodiť s maličkou na prechádzky, a potom na nejaké ihrisko 🙂 . Takže sa ani nemám koho opýtať ...

janetka
6. nov 2008

kira: ale ja s nou som spokojna, ja som netvrdila nic negativne na nu, mam u nej dve deti, je velmi mila a ochotna...ale domov k babatku nechodi, to je cele co som chcela dementovat

kira0039
6. nov 2008

majus, jasne chapem, v tom pripade je to naozaj tazke...
janetka, ja som tym ani nemyslela to , ze ty s nou nie si spokojna...nedorozumenie, prepac...

kira0039
6. nov 2008

nieco o BEZ?????

angua27
6. nov 2008

super, BEZ už rodí????? držím palce a obhrýzam nechty od nedočkavosti. 😵

majusa, ja moc neporadím, my máme pediatričku v BA. 😉

janet, tilly, ako ste včera došli domov?

tilly
6. nov 2008

my sme došli dobre, a ty?

janne6969
6. nov 2008

Baby ja sa neviem dockat az Bez porodi 🙂

lenadka
6. nov 2008

bez je uz v porodnici, otvorena na 3...vsetci jej drzia palce a zliezaju sa rodinny prislusnic - manzel a dedo cakatel...buduca babka je v pohotovosti nervoznejsia ako bez. 😉 😀

kira0039
6. nov 2008

😀 viem si predstavit celu rodinku ak tak stepuju na jednom mieste a trpia nedockavostou...
uz nech je to za nou a nech je vsetko v poriadku...

janne6969
6. nov 2008

Ja sa v tom nevyznam, ale to este asi chvilku potrva,ze?

lenadka
6. nov 2008

no este nie je ale uz cochvila moze byt 😉

angua27
6. nov 2008

tilly, ok. prišla som a všetci už spali. ale v noci sme mali dvojhodinovú pohotovosť, malý vymýšľal, takže spať som išla až o 1.30. neva, však to zase niekedy dobehnem. 😀

neboj janne, kým bude Tvoj čas, tak sa aj v tomto budeš vyznať. 😉

juj, ale už som nedočkavááááá, hlavne čo to bude a tak. dúfam, že bude mať bez ľahký a rýýýýchly pôrod. to prajem všetkým tehuľkám. 😎

chruminka
6. nov 2008

caute tak ako bolo babulky? kto ste vsetko vlastne boli?

som zvedava kedy sa Zuzke mala/y (ja myslim,ze to bude baba) narodi,ja som dnes bola u tej kamosky co mali spolu s Bez rovnaky termin a zacala krvacat,ze sa jej uvolnila daka predporodna zadka ci co ja sa v tom nevyznam takze asi aj u nej to uz pojde....tak sa tesim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre