Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
21. dec 2008

teda, kubko toho dostane... a tú policajnú stanicu ste už kúpili?

domko bude mať skromnejšie vianoce, ale tiež toho dostane veľa, už si ani nepamätám čo... 😅

janetka
21. dec 2008

tilly: hej, uz je kupena, predpokladam, ze tri dni budeme skladat len lego.. ja som to chcela zlozit uz predtym, aby to dostal zlozene, vies co to bude sucastiek? a pri matkovi???? ale nebolo mi dovolene 😝
ale coby ved domco toho dostane isto kopeeeeec.....ako ta poznam
a ako dopadla garazovica?

tilly
21. dec 2008

nie toľko, čo kubko, ale dosť, ale na budúci rok nás finančná kríza priškrtí 😀

garážovica dobre, asi o siedmej sme došli domov, domčo sa ešte trošku pohral a potom odpadol...

ja som teraz urobila také syrové pagáčiky a žltkače, zajtra budem robiť ešte dva druhy slaného a dva sladkého...

janetka
22. dec 2008

tilly: fiha, ako sme sa porozpekali, co? chi... zienky domace... ja dnes idem robit tych listkovych slimakov a BB gulky sme stihli este vcera vecer

janne6969
22. dec 2008

BB gulky? To je co? To ani nepoznam.... Je to jednoduche? Hod recepis.

tilly
22. dec 2008

ja toho moc nemám ani mať nebudem, tri druhy slaného, tri druhy sladkého...

chruminka
22. dec 2008

ahojte babule ja tu lietam na vysavaci ako jezibaba na metle 😀 ,nestiham nic , este ze mame povinnu dovolenku.....poobede utekam po Dodovu mamu na stanicu a potom asi odkvecnem.....

Ale aj tak vam prajem krasne a bezstresove vianoce a zdravy uspesny rok 2009!

tilly
22. dec 2008

veď stíhaš 😀

janne6969
22. dec 2008

chrumi ty mas aspon dovolenku, len ja ani to a este sa na mna hrnie skola. Strasne je toho vela a mam uz celkom depresie ze nestiham...

tilly
22. dec 2008

ja sa už trošku učím na štátnice, dosť skoro 😝 tiež nestíham... už som sa mala učiť od augusta, aby som aspoň jednu stihla, no nič som nepoučiteľná lajdáčka

janetka
23. dec 2008

janne: cely bb puding, troska rumu, 125 gr masla, 1 PL kakaa, 4 PL mleteho cukru ... cele to pomixovat, vytvarat gulky a obalovat v kokose, niekto dava dovnutra aj visne

bezaz
23. dec 2008

tilly ty si ale sikula, ze uz sa ucis na statnice 😲
janetka hentie gule presne robime aj my, teda uz sme polovicu aj zozrali, davame dovnutra visnu v rume 😀

krasne sviatky vsetkym samorincankam aj s rodinkami 😵

chruminka
23. dec 2008

caute ja tento rok nic nepecem 😔 ,ale dala by som si mnam....u nas to aj tak nikto neje,Dodo nelubi moc sladke a jeho mama nemoze a tak by som to vsetko popapala ja 😝 .....ale uz mam konecne vianocnu vyzdobu a aj nas mini stromcek uz svieti .....som makala ako diva....

tilly
24. dec 2008

no, tak domco doma dostal darceky a stazuje sa, ze malo 😢
no nic ideme este k jednej babke, k druhej babke, snad tam dostane viac, len som kazdemu nadavala, nech mu moc nekupuju, tak to asi dostane, ze domko dostane maaaalo 😢

śtastne a veseleeeee

kira0039
24. dec 2008

stastne a veseleeee !!!!!!

janetka
24. dec 2008

tilly: asik je po maminke, stale ma malo 😀 to vazne tak vnimal, ze dostal malo?? 😲

janetka
24. dec 2008

bez: dostala som tuto pekarnicku na chlebik http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz..., tak potom ta budem kontaktovat 😉 ak to nezvladnem 😉 ty si uz odbornicka...
inak maly mal straaaasnu radost z policajnej stanice LEGA, zopol rucicky, pozrel hore na nebo a ze JEZISKO DAKUJEM 😉 najvacsi zazitok z vianoc

tilly
26. dec 2008

zlatýýýý 😀 takže máš pekárničku, no teda, tak to budeš vypekať chlebík, no dúfam, že pre celú ulicu 😀 😀 😀

doma dostal málo, ale za to u babky 😝 ani nevedel čo skôr... dedo mu kúpil maskáče s tričkom a šiltovkou maskáčovou, tak stále chodí len v tom, najlepšie, že ho dedo naučil, poplááách, no a to vtedy sa musí komplet obliecť a dať do pozoru a potom sa vyzliecť, veci si uložiť do komínkov a ľahnúť si a potom zas poplááááách a tak dokola... tak si aspoň cvičil obliekanie, vyzliekanie a upratovanie 😀

a ja som dostala stepper a rotaňu, takže môžem zhodiť, čo som nabrala a že som toho cez tieto sviatky nabrala 😝

janne6969
27. dec 2008

Krasne sviatky 😉
S tou pekarnou to je nejaka moda 😉 Aj ja som jednu dostala 😀 Mozeme potom vymyslat recepty a vymienat si 😀

bezaz
27. dec 2008

cafte pekarky
jani aj ty si dostala pekaren? heh ked budes na materskej tak ju pekne vyuzijes 😉

janne6969
28. dec 2008

Vsetci maju pekaren 😀
Ja uz teraz peciem vo velkom. Vcera som ju vybalila a dnes uz peciem druhy kolacik. A stiham sa pritom aj ucit. To je skvely vynalez 😀

bezaz
28. dec 2008

jani co som ti vravela, ja si ju neviem vynachvalit 😉

janne6969
28. dec 2008

Este niekedy ta potom poprosim o recept na ten tvoj zazracny cibulovy chlebik, ci aky je to 😀

arusska
29. dec 2008

ahoooj

arusska
29. dec 2008

tilly, bez, 13.1 mam trest s Kurilovskou a 14.1. mam obchod1 - ako sa mam na to pripravit??? poradte

arusska
29. dec 2008

inak aj my sme mali krasne vianoce, maly dostal tolko darcekov ze nechapal z toho 😀

arusska
29. dec 2008

jak je vonku krasne - spoza okna, mohlo by byt aspon 15cm snehu aby sme s malym snehulaka mohli stavat

chruminka
29. dec 2008

caute veru ten sneh chyba,ale bola som okolo obeda v obchode a bolo prijemne aj ked mrzne ....aspon vietor nefukal.

chruminka
30. dec 2008

dobre ranko Samorin 🙂

erika1983
30. dec 2008

nooo ahojte babenky
ja som tu po dlllhej dobe
v robote mame strasny frmol viete euro tak nestihame ani dychat
dodatocne vam prajem krasne sviatky 😀
baby neviete nahodou niekoho kto by mi vedel pozicat vysielacky na silvestra???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre