Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
5. mar 2010

ahojte
no gabi, skoda tej Angeli
počujte nechcete niekto orechy ????
to čo je zase za kosu, brrrr, kedy sa už oteplí ???????
budúci ty´ždeň kedy dame obed??? aby som si mohla naplánovať.

tilly
5. mar 2010

dajme...

boze, ja uplne nestiham, mam pocit, ze tento tyzden predam aj vlasnte deti...

hned, ako hodim nejaky inzerat, hned mam odozvy... 😀

arusska
6. mar 2010

😀 no tak uz sme bez Aischy - uz len do zajtra vecera si budeme poslednu babiznu uzivat 😀 😀

tilly
6. mar 2010

no pekne, aj ti bude smutno... a aruska to ako berie? je v pohode?

arusska
6. mar 2010

tilly ani ti neviem, predtym sa mi zdalo ze to bolo v pohode, ale dnes cely cas hlada.... no tak uz si asi zacala uvedomovat - neviem ako to bude ked zajtra pridu po Angelu... budeme sa jej musiet asi viac venovat aby to nepocitovala tak...

arusska
6. mar 2010

a mne? Jasne ze mi bude smutno - zato tri mesiace su tri mesiace - cloveku take krasne biele gulky musia prirast k srdcu, len mi je trosku luto ze ani jedno neostalo niekde v blizkom okoli...

tilly
6. mar 2010

http://www.reality.sk/zakazka/3103-000315/preda...
aha barak vedla na predaj... len neviem, kde zobrali tych 122m... ten dom ma do 110...

mne by bolo tiez smutno, chudiatko aru, ked jej odide aj posledne steniatko, asi jej bude fakt smutno... ale ved bude mat dalsie a to uz si nechate jedno, nie? 😀

janetka
6. mar 2010

ahojte, vratili sme sa prave z lyzovacky, dovybalovali sme.... tyzden na malinom brde...bolo super... kubko sa vylyzoval do nemoty, dokonca bol so stevom na tom najvacsom kopci co tam je.... a ani raz nespadol a bez prestavky, ja som s matkom presedela v bufetiku 😉
http://www.skipark.sk/fotogalerie/foto-stredisk...

janetka
6. mar 2010

arus: pockame si na dalsie 😉

arusska
6. mar 2010

tilly - výstižná je ta VILOVA STVRT 😀 😀 😀 😀 akurat tam zabudli napisat ze sice je to 20km od BA ale cesta trva 55-60 min 😀 😀 😀

tilly
6. mar 2010

aru, nam trva 20 min 😀 ale nechodime v spicke...

janetka a aj ste tam pochudli? ked ste sa tak vylyzovali? sa aj cudujem, ze tak malo ludi bolo... muselo byt fakt super...

tilly
7. mar 2010

boze, dnes domco urobil salto a dopadol hlavou na dlazbu... z vysky... otras, zatial mu nic nie je, isli sa korculovat na ihrisko, ale ci to nebude mat nejake nasledky... hrozny pohlad, najhorsie, ze som presne videla ako spadol... to je tak, ked robi kraviny...

no, idem natiahnut fotky a idem za nimi na to ihrisko, idem prevetrat buzzika 😀

janetka
8. mar 2010

tilly: ako dominik? hlava ok?
ja dnes a zajtra nedam kubka do skolky, ma trocha sopliky, tak nech este dva dni smrka doma....

arusska
8. mar 2010

tak to bol pekny vikend - Frederika skoncila na Kramaroch - chvilka nepozornosti a tabletky sem tabletky tam - nevedia ci ich pojedla ale radsej si ju nechali na pozorovanie - tak snad ich uz dnes pustia domov 😖 😖 😖 moooojenko

inak my sme uz bez báb - teda nasa macka sa nam postarala ze o mesiac budeme zasa rodit 😀 😀 😀

bezaz
8. mar 2010

jezin gabi, nemyslis vazne 😲 😲 😲 dufam, ze bude mala v poriadku 😕

tilly
8. mar 2010

dominik je zatial OK, ale strasne sa bojim, lebo co ked ma nejaku skrytu toto...

preboha!!! chudiatko, teda, ked si uvedomim, ako mame lieky my... chudiatko, tak nech jej to dobre dopadne... to muselo byt strasne...

janetka
8. mar 2010

miska, predstav si, ze som tie rifle vyprala....

tilly
8. mar 2010

super! si to hned hodila do pracky?
inak, to je na nervy, oblecies dieta do uplne noveho a ono sa to hned za...

ja som dnes poslala gesslein novej majitelke, aj tenisky som posielala a jeden list a kokos, ze postovne 8 eur... otras s tou nasou postou...

tilly
8. mar 2010

v stredu ma snezit, nechceeeeeeeeeem,

tilly
9. mar 2010

haloo???

ako je frederike?

kedy dame obed?

janetka
9. mar 2010

obed? aj zajtra 😉
ani ja nechcem uz sneh...bleee
hej, dala som kronstar a hned pracka...

tilly
9. mar 2010

ja mozem aj zajtra, prida sa este niekto?

leony83
9. mar 2010

ahojte!!!! môžem sa k Vám pridať???
bývame v Šamoríne. náš Marko má 13 mesiacov.
nepoznám veľa mamičiek. 😒 vždy sme chodili neskoro domov z Ba. a teraz na materskej je veľká nuda...
nechcem byť otravná, ale niekedy by som sa k Vám pridala...

ozaj baby. nepoznáte náhodou to študio "bernadette" v dome služieb??? začala som tam chodiť na vacu shape. nemá niekto skúsenosť??? je to hrozné so mnou... už mám 13 mes. po pôrode a stále 10 kíl navyše. vyškúšala som všetko možné, chodila som na rolletic, vibrafit, aerobic a NIČ. ale som kojila. teraz som prestala kojiť, dúfam, že mi konečne niečo pomôže....

janetka
9. mar 2010

leony: jasne, ze sa mozes pridat... aj zajtra na obed 🙂
Nic si z toho nerob, ja mam 5 rokov po porode a 10 kil navyse.... a tiez som chodila aj na rolletic, aj na aerobic chvilku..... a nic...nemam pevnu volu v tom to je cele.... tilly teraz niekam chodi cvicit..ozaj, ake mas miska vysledky chudnutia?

bezaz
9. mar 2010

leony mozes aj teraz, ideme von 😀 ad kila, ja ich mam celozivotne asi 20 naviac, pocas tehu som bola najchudsia za poslednych 15rokov
baby zajtra som chcela ist do nitry na nabytkarsky veltrh, nepridate sa niekto?

leony83
9. mar 2010

ďakujem baby!!!

na nábytok som chcela aj ja. ale bude tam milion ludí... 😝
o 3 týžd. tam budú psi, tam určite zoberem malého. ide sa za nimi blázniť...

v ktorej časti Šam. bývate??? my na Hlbokej zatial...

janne6969
9. mar 2010

Ahoj. Ja by som aj do Nitry isla. By sme podelili cestu ked tak. Kedy chces ist?

erika1983
9. mar 2010

ahojte
tak sme doma, nastastie vsetko dobre dopadlo, tak aj ja by som sa pridala zajtra, ale mozno len na polievku lebo mam navarene 🙂
leony vitaj, ja byvam na veternej vedla vas 🙂 tak mozme popripade niekedy dat stretko 🙂
tak potom napiste ze ci bude obed alebo nie

tilly
9. mar 2010

tak zajtra obed?

leony a ten vacu funguje? ej to by som chcela skusit 😉

tilly
9. mar 2010

poradte, ktory je krajsi?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7010305&tab=7

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6998954&tab=1

oba su tie iste, len jeden ma 4 kolieska a druhy tri... ktory je krajsi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre