Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
20. nov 2008

Ja zasa viem co staremu 😀 Chce sonar na ryby, tak ak bude posluchat, jezisko prinesie 😀

chruminka
20. nov 2008

tak ja tiez este nic neriesim,tento rok na to nemam vobev naladu 😖 ,nasich som uz pripravila,ze tento rok to bude o nicom a skromne ...
Inac vianoce mam velmi rada.
My si nic nekupime vsak budeme mat spravene nove okna a tu hostovsko-detsku izbu tak to je pekny darcek na vianoce no nie? 😀 ...sa tak tesim uz nech to je!

bezaz
20. nov 2008

tilly a cez co nakupujes daresky? ja uz tiez nieco mam, ale este asi polovica mi chyba a uz to budem riesit len cez net.. neviem, kedy sa dostanem normalne do obchodu

janne6969
20. nov 2008

Zuzi aj ty hod napad.

bezaz
20. nov 2008

jani peto si zelal model alebo poriadne slnecne okuliare.. nejake polaroidy alebo co

janetka
20. nov 2008

bez: to je aj moj darcek ... pod stromcek chcem slneacne okuliare

janne6969
20. nov 2008

To je teda vec. Mna by ani nenapadlo kupit slnecne okuliare 😕

janetka
20. nov 2008

janne: akoze blbost, ci dobry napad?

bezaz
20. nov 2008

jani no na rybach zistil, ze tie moje polaroidy su superove, dobre vidi do vody a nie je to vec za 5korun 😉

tilly
20. nov 2008

no, my sme nakúpili v rakúsku a cez net...

a najkrajší darček mi prišiel včera, dala som robiť kalendáre cez happyfoto, je tam len dominik, takééé je to krááááásne, úplne nadšená som, to dám každému + vždy nejakú blbosť k tomu

mamke som kúpila puma športovú tašku, lebo už mi je to trápne aj za ňu, že keď ide cvičiť, tak si veci berie v igelitke alebo reklamnej taške a oni dosť cestujú po takých luxusnejších destináciách a ona nosí také kabelky z miletičky, tak nech má jednu krajšiu a ešte tefal panvicu na palacinky

tatkovi trekový ruksak + 12 ročnú whiskey 😅 obávam sa, že akonáhle rozbalí wisky, tak ho iné darčeky prestanú zaujímať...

svokre kabelku

babke potravinový kôš z rakúska

segre kúpi niečo mamka a ja jej to preplatím, ono celé trápne vianoce aj s darčekmi sa robia kvôli segre, tak aby som jej nekúpila hovadinu, lebo ona sa vie za darčeky uraziť na smrť, to by ste neverili...

no a to je všetko, len ten môj starý ma trápi, jemu fakt neviem čo...

janne6969
20. nov 2008

Nieje to blbost, len ja vzdy kupujem okuliare v lete a v zime ani neviem kde su 😅
Tilly asi aj ja sa necham inspirovat a pokupim uzitocne veci 😉

tilly
20. nov 2008

u nás bude najužitočnejšia tá 12stka 😀

kira0039
20. nov 2008

baby, moja mala ma uz 3560g !!!!
vyzera to na cisrsky, kedze mam termin az v decembri a dovtedy este hodne priberie (asi ju nebudem schopna porodit) 😕

janne6969
20. nov 2008

kira to je ale velke babo 😀

bezaz
20. nov 2008

kira tolko nema nasa 2tyzdne po porode 😀

angua27
20. nov 2008

kira, vyzerá byť veľké bábo. ale UZV sa môže mýliť. väčšinou som sa stretla s tým, že deti boli o 1/3 ľahšie ako predpovedali doktori podľa UZV. 😉

tilly
20. nov 2008

kira, domčo mal v 35 tt 3400 g... pri narodení mal 4440 g... takže veľa šťastia, aby si natrafila na doktora, ktorý ti ten cisársky urobí...

tilly
20. nov 2008

ale je to aj dobre mať také veľké dieťa, má to aj výhody, napr. dieťa je odolnejšie, hlavne v prvých mesiacoch, má dobrý základ...

aruska1
21. nov 2008

kira mne tiez doki hovoril ze to bude obrovske babo ze minimum 4,5kg podla UZ a narodil sa s 3380g takze UZ niekedy dost odveci 😀

jeeej inak dnes mam skusku z MEPP este som to nevidela tak idem rychlo kuk aspon nieco k MOP a k jej dohovorom kuknut nech netrieskam jak delo 😀

kira0039
21. nov 2008

uff tilly...tak toto ma nalakalo.
chodim ku primarovi a on mi povedal, ze to vyzera na cisrasky, bo vraj ma nenecha trapit sa.
tak dufam, ze to tak aj bude...bo na moju vysku take babo...
a tilly..hlupa otazka, ale aku velkost oblecenia si pre maleho mala ?
mam strach ze sa mi nezmesti do vybavicky 😀

beznadejna
21. nov 2008

ahojte dievčata
bez není malá zásah do súkromia? ja sa aj toho bojím že potom už nebude všetkop ako predtým ani nikam nemožeš tak chodiť a tak preto sa mi ani do materstva nejako nechce ☹
chcem sa ešte raz opýtať nepoznáte nejakého obkladača zo šamorína ? som sa to už pýtala ale nikto neodpísal
potrebujemewc obložiť už ho máme 2 týždne rozbombardované 😠 a ten prach mi jemne lezie na nervy
alebo poradte kde by som na nete našla alebo ako mám hladať teda ak viete
dakujem

janne6969
21. nov 2008

Ja si nemyslim, ze je dieta tragedia. Jasne, ze uz nic nebude ako predtym, ale podla mna bude vsetko krajsie ako predtym 😉

erika1983
21. nov 2008

no ahojte tak som tu po dlhej dobe
momentalne som doma lebo mala je chora tak som musela zostat lebo stare mamy nemohli
gabi kupila si listky na mikulasa ja tiez mam tak sa mozme stretnut 😀 a ako dany uz vystraja lebo frederi je jak maly cert 😀
ja darceky tiez uz nejake mam ale tiez mi chybaju ale idem pozriet na net nejake hovadiny
beznadejna dieta je zasah do sukromia ale krasny
to pocasie my lezie na nervy v noci mi skoro odfuklo balkon 😒

angua27
21. nov 2008

ahojte,

beznadejna skús pozrieť tu: http://www.zlatestranky.sk/zs/hf/dlazba-a-jej-k... sú tam obkladači z celej SR, tak hádam niečo nájdeš. 😉

a ja si tiež nemyslím, že je dieťa negatívny zásah do súkromia. ja si neviem predstaviť, že by som bola bez malého. napriek tomu, že mi vzťah s jeho otcom nevydržal, rozhodla by som sa rovnako, keby som to mala prežiť ešte raz. 😉

lucyki
21. nov 2008

ahojte,babenky,prepacte,ze vam skacem do temy,chcem vas poprosit,ci mi neviete poradit,detske jaslicky,statne,alebo aj sukromne,pristahovala som sa nedavno na nove kosariska,este to tu nepoznam a hladam pre maleho nieco dobre co poznate.dakujem za rady a pekny vecer 🙂

bezaz
21. nov 2008

beznadejna, spytaj sa ma radsej po sestonedeli, teraz je to blbe 😀 niekedy mam pocit, ze to bola najvacsia sprostost na svete, ale Ninku lubim najviac na svete 😉 clovek nesmie byt taky egoista

aruska1
21. nov 2008

erika mame listky, len neviem ako to bude maly znasat - sa tam hodinu a pol zblaznim z neho 😀
jezis to MEPP bola aka haluz, som vsetko z knihy opisala - keby aj obcan bol taky tak slava 😀 😀 😀

ja chcem dalsie babo, dnes bola v skole kamoska co ma 6tyzdnoveho maleho mumuska tak som dnes pestovala, som skoro umrela - sceeeeeem 😵 😵 😵

aruska1
21. nov 2008

kokos a to co je za pocasie??? Booze mna z toho mrtne, este nemame fasadu dokoncenu ☹ a ze zajtra -1 az +3

tilly
21. nov 2008

luciky, je tu téma dunajská lužná, skús tam...

kira, my sme začali so 62jkou, rýchlo sme išli na 68 a potom ešte rýchlejšie na 74, v pol roku nosil 80tku a potom 86 až do dvoch rokov... teraz má tak 98, niečo aj 104, väčšinou nohavice, lebo on má také jemnejšie ramienka, niektoré tričká 86 sú mu ešte teraz OK...

juuuj, ten federer je taaaak dobrýýýý, hmmm na spapanie

arus MEPP je medzinárodné európske procesné právo??? také sme nemali...

aruska1
22. nov 2008

MEPP medzinarodne a EU prac. pravo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre