Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
5. jún 2009

bez: no pekne, ja som zas vyberala v hrackarstve hodinu hracky za 15 EUR, aby sme dostali zlavu a nakoniec sa nedalo platit kartou, tak sme odisli... a potom tesco, dosla som domov zmordovana.... ale teraz chalosi spia, tak mam klud....

no a k tej baste: tiez uz dlho nemusim, opekane zemiaky 70 korun... a salat 200 .... akoze dost a tie cestoviny nic moc, doma si urobim lepsie, total nedochutene... neber to erika osobne...

stanovenie pevneho terminu a miesta piatky pre matky: 11.00 v pizzerke 😎

annus
5. jún 2009

ahojte, Janetka dík za typ...náhodou tel. kontakt na nich nemáš?
Lilka teraz rýchlo narástla a váhu má okolo 10 kg...na 8 mesiacov je to dosť 😅
Preto by som sa chcela naučiť, ako s ňou cvičiť...

tilly
6. jún 2009

OK, beriem, 11.00 pizzerka, každý piatok 😉

beznadejna
6. jún 2009

ahojte
dlho som tu nebola
annus kamoska ma 4mesacne dievcatko a vazi 8kg a nic si s toho nerobi vravi ze to vybeha neskor 😀
baby aj ja by som sa mohla k vam niektory ten piaatok pridat?
😀
byvame tu rok a pol a este som ani jednu nevidela
teda okrem eriky v jednote a bez pred barakom 😉
ale nemam ziadne babo nevadi?aj tak sa mozem niekedy pridat?

janetka
6. jún 2009

beznadejna: jasne, ze nevadi, ved ty si jedina doteraz utajena..radi ta spozname 😉

angua27
6. jún 2009

babuľky, tak to je smola, že v tej bašte to jedlo nedopadlo dobre. ja som tam zatiaľ bolo skoro vždy spokojná, nechodím tam často, ale naposledy sme si so segrou super pochutnali. 😉 ale pizzerka je super, takže ja som za. ak pôjde všetko dobre a dedko nebude moc unavený, tak najbližší piatok sa k vám zase pridám. 😀

ja som bola včera večer po 200 rokoch žiť v BA, spala som u kamošky. ale poviem vám, že už som riadne s formy. skončili sme po druhej a ráno bolo veru ťažké a deň ešte viac. 😀 ešte, že aj Maťko bol oťapený, keď prišiel od tata, tak sme len polihovali, čumeli na rozprávky a neskôr vybehli na hoďku na prechádzku. teraz bobák už hodinu spí a ja idem makať a veľmi skoro spať. 😉

majusa
7. jún 2009

ahojte,
beriete ešte aj ďalších k sebe? Ja som sem už pár krát nakukla, ale nikdy som sa k vám nepridala. Ale tiež som šamorínčanka. Tak ak ma k sebe zoberiete, budem len rada 🙂

bezaz
7. jún 2009

jeeej nove tvare 😀 v pizzerke budu mat z nas radost 😉 dalsia viktorka do partie 😵
kika nesla si nahodou vcera okolo 11 z BA? na starom peugeote?

janetka
7. jún 2009

majusa: jasne, super, dojdite... 😉 cim viac tym lepsie 😉

angua27
7. jún 2009

majusa, vitaj. 😀 radi Ťa uvítame na našich piatkoch. 😉

bez, veru išla. kde si ma videla? som išla s nočného žúru. 😀 😀

majusa
7. jún 2009

no super, neviem síce o aké piatky ide 😀 , ale z predošlej strany som usúdila, že sa niekde stretávate. To budem hrozne rada, lebo už to budú 2 roky, čo bývame v Šamoríne a pravdu povediac tu nikoho nepoznám.

arusska
8. jún 2009

majuska v pohode, pridi, radi ta uvidime, my sa stretavame na obedy v piatky a obcas aj u niektorej na dome 🙂 resp niekde v meste...

inak dnes ideme asi na dunaj.... sa tesim s Danym

bezaz
8. jún 2009

gabi kedy idete? ze by sme sa pridali.. vyzera, ze bude pekne

erika1983
8. jún 2009

ahojte
tak sorry ale piatok som nic nestihala ale tento sa k vam urcite pridam aspon na skok z roboty 😀
to ma mrzi ze nebolo jedlo dobre, asi bol iny kuchar 😒

majusa VITAJ - a kde bývaš ???

tilly
8. jún 2009

vitaj majusa, pridaj sa 😉

piatky - dávame si také skoršie obedy, väčšinou v pizzerke v samarja centre 😉

tento piatok sa asi budem dosť nudiť... domča chcem hodiť už vo štvrtok k našim, nech si užijú
😀

janka ešte drží 2 v 1? obľúbená otázka všetkých tehuliek

😀

erika1983
8. jún 2009

majusa pozerala som fotky poznam ta z videnia, spoznala som ta po kociku lebo ten tvoj sa mi velmi pacil a ked sa vonku prechadzas tak ta zvyknem vidiet robím v Unicredite 😀 😀
ja som spioooon 😀 😀

janetka
8. jún 2009

erika: haha, ty to tam mas vsetko pod kontrolou 😉
ozaj janka sa tu nejak neukazala od piatku... halloooo

majusa
8. jún 2009

no teda erika, dnes sa budem obzerať, či ma zasa niekto nešpehuje 😀 . Naše prechádzky sú také všelijaké. Malá ešte nesedí sama a v kočíku sa jej už ležať nechce. Niekedy na mňa normálne kričí, až sa ľudia obzerajú. Vtedy ideme buď do parku pod stromy alebo pred náš vchod (tam má tiež svoj obľúbený strom) 😀 . Bývam na Gazdovskom rade. Oproti kulturáku 😉

tilly
8. jún 2009

uff, svokra má po vyšetrení a je OK, mala len nejaký výrastok, ktorý jej hneď zlikvidovali...
už som sa bála, že ju budem mať nasáčkovanú u seba celé prázdniny... ale keď je OK, tak si môžme žiť svoj život, jupiiiii

janetka
8. jún 2009

tilly: no super, chuda, tak uz aj ona bude kludna.. a aj tillyman 😉

tilly
8. jún 2009

konečne na 555 zavládne pokoj a pohoda a možno aj láska 😀

a najlepšie na tom, je, že na dovču môžeme ísť kedykoľvek 😀 v pohode aj v júli 😀 😀

majusa
8. jún 2009

tilly, tak to gratulujem svokre a hlavne tebe 😀 Ja som mala dosť, keď u nás bola svokra týždeň, keď sa malá narodila. Prišla pomôcť, ale vlastne som aj tak všetko robila ja. Ona si len sedela v kresle.S manželom sme usúdili, že lepšie, keď prídu len na max 1 noc, potešia sa s malou a hajde domov 😀

tilly
8. jún 2009

moja svokra má doma vyglančené, ale u nás narobila taký bordel... 😠

tilly
8. jún 2009

a čo takto dať hapi papi v piatok? majú sviečkovú na smotane 😀

janetka
8. jún 2009

tilly: nevymyslaj..ja necem hami papi, tam to neni komorne pre deti

beznadejna
8. jún 2009

ahojte
tak ja zase piatok nemozem
som do druhej v robotke
😠 😠
snad to nekedy vide
no aspom nebudem nova co vas nepozna
ked je tu aj majusa 🙂

janetka
8. jún 2009

tilly: dnes to bolo akcne na ulici 😲

angua27
8. jún 2009

janet, čo sa u vás dialo? 😕

janne6969
9. jún 2009

Ahojte. Jasne ze drzim pokope. Mala nejako prestala rast a je skoro o dva tyzdne mensia ako by mala byt. Doteraz vsetko O.K. a teraz sa takto pokazi 😅
Ale ved uvidime. Ja ak budem moct, tak tiez v piatok pridem. Ale len tajne, lebo by som mala lezat. Asi ma porazi. Ja neznasam lezanie 🙄 Ale zacala som cela zasa opuchat a mam vysoky krvny tlak ☹

janetka
9. jún 2009

janne: a gyneokolog sa nema k cinu?
angua: myslela som santenie deti a z toho nasledne detske bitky atd 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre