Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
9. jún 2009

baby, aky obedik som urobila, soja so zeleninou na panvici ochutena a k tomu placky zemiakove..mnam

janne6969
9. jún 2009

No mne sa nejako do toho varenia nechce. Ved obedovat mozem aj jogurt, a veceru uz hadam uvarenu 😕

tilly
9. jún 2009

dojdem na obed 😀

janetka
9. jún 2009

tilly: no mozno by sa ti troska uslo... 😉

annus
9. jún 2009

Ahojte baby, už aj ja som sa chcela spítať, či sa môžem pridať niekedy k vám...zatiaľ poznám len Eriku... 🙂 Lilka má už osem mesiacov a zatiaľ som nikam moc nechodila, bol by dobré trochu vypadnúť z domu... 😀

Janne držím palce, dúfam, že všetko bude oukej

Dnes som nevarila, zo včerajška mám ešte sladko-kysle sote s ryžou, aj placky som spravila, lebo manžel ich zbožňuje...ale čo zajtra? Keď sa ich spítam, čo mám variť, odpoveď je, ničo dobre 😖

tilly
9. jún 2009

idem si urobiť kôprovku ale najprv sa musím dostať domov 😉

janne6969
9. jún 2009

Sa tu vari vo velkom 😀 Ja rizotko spravim.
annus dakujem 😵

janetka
9. jún 2009

annus: kludne sa pridaj, cim viac tym lepsie :o) zajtra tvarohove rezance unas budu
tilly: noo koprovka tiez neni zla... zolik lubi 😉 😉 fcera vravel, dala som na FCBnake fotky

tilly
9. jún 2009

annus, dojdi v piatok

takže zolik lubi, hmmm, varíš mu 😀 bonznem ťaaa 😀

idem ešte kuk fcb a idem domov, nejako sa mi tu už nedá dýchať, listy dopíšem zajtra

annus
9. jún 2009

super, už sa teším 😀 😀 😀 chodíme síce s malou na prechádzky, ale to neni Boh vie čo... 😒
Janne asi aj u nás bude zajtra rizoto, ale zeleninové a so syrom 😝
Erika kde si sa stratila???

erika1983
9. jún 2009

ahoj
szevas anna 😀 😀 😀 no vidis dojdi v piatok na obed
ja musim dnes varit ale tiez neviem co musim aj polievku a nieco druhe 😖

tilly
9. jún 2009

ale už fakt idem!!! 😀

janetka
9. jún 2009

erika: co ti svokra dojde? 😉 ked aj polievka, aj hlavne....

prestala som matkovi davat dudlik na von, len na spanie a do auta.. a dnes okolo desiatej sa sam vypytal spat, za dudlikom...xi

annus
9. jún 2009

Ajoj Erika 😀
Určite dojdem...dúfam, ze sestra zatial malú postráži...
Si na dovolenke,alebo píšeš z roboty? Dávaj si pozor, lebo keď to Duracellová uvidí...dostaneš 😀

janetka
9. jún 2009

annus: my aj s detmi chodime 😉

bezaz
9. jún 2009

kokso ste sa rozbehli, takto zivo tu uz davno nebolo 😀
ja som sla bez epi, aj mi davali oxytocin, lebo som sa neotvarala tak rychlo, ako som mala a zvladla som to 😀 dlhe roky treningu s migrenou.. porod bola pohodicka.. az na to vracanie tesne pred tlacenim 😝
ja mam navareneho stroganova este z nedele, krpata konecne zaspala, tak snad sa aj ja najem 😝

annus
9. jún 2009

Aj na obedy v piatok? Ale nás tam bude veľa 😉
Ale keď môžem ísť s malou, tak ešte lepšie 😀 😀 😀

Aj tak sme sa so sestrou včera poriadne pohádali, vlastne som jej vynadala ja...
Večer sme mali ísť do DS, do Max. Manžel mi kúpil mobil na narodky a poprosila som sestru, nech príde malú postrážiť. Žiadnu robotu by nemala, lebo malá po 7 už spinká, ale začala fňukať, že ona chcela ísť von s kamoškou a také...No som bola hotová. Nevolala som ju zatial preto, lebo mala školu a nechcela som ju buzerovať, a keď už sedí doma na zadku a poprosím ju...
Večer mi foter volal, že aj on jej vynadal...tak predsa som mala pravdu 😒

annus
9. jún 2009

Idem baby, malá sa budí...ideme von. Ráno bolo krásne počasie, teraz tu strašne fúka ten hnusný vietor 😖
ešte sem kuknem
papa

janne6969
9. jún 2009

Juj dnes to tu zije 😀
Ja sa stale premaham k tomu vareniu. Ale este asi 2 hodky to istotne pocka. Idem si podriemat 😀

janetka
9. jún 2009

annus: to mas super, ze mas rodinu nablizku..aj nam by sa zislo tak opatrit, ked uz spia a niekde s mm vypadnut...
a dojdi s malou, aspon sa pokochame drobcom

erika1983
9. jún 2009

nie jarka nie nie len to nie svokru som videla cez vikend to mi stacilo a musim navarit lebo malej co dam jest ona ma strasne rada polievky ale z toho sa moc nenaje
annus duracelova tu nebude 😀 😀 😀
no dnes to tu zije skoro ako v panelaku 😀 😀 😀

arusska
9. jún 2009

boze baby ja ten obchod 2 nejako nevladzem 😠 sa mi nechce a nejde to do mna voooobed 🙄 🙄 🙄 🙄

annus
9. jún 2009

už aj sme naspäť a Lilka pekne zaspala 🙂

janetka ideme určite 😀 kedy to bude presne a kde?

erika, tak vtedy sa vám žije, keď tam neni čo? ale srandujem, ona neni zlá, len taká...duracelová 😎

no idem si rýchlo upratať domček, všade sú hračky a bordel 😅

annus
9. jún 2009

ozaj erika, vieš aká polievka je najlepšia? Paradajková so syrom, mnam....idem si pripraviť pre seba tiež,
soté nemám rada 😝

chruminka
9. jún 2009

baby vy ste dnes ake ukecane 😉

janetka
9. jún 2009

baby, ja s tilly ideme v piatok asik na nakupy do gyoru.... co s tym obedom? dame stvrtok...? nezabite ma, ked chcem byt aj s vami..... 🙂

janetka
9. jún 2009

inak cas je o 11.00 v pizzerke v samarja centre

annus
9. jún 2009

to je tá nová reštika oproti Bašty?
Mne vyhovuje aj štrvrtok 😀

inač Janetka máš pravdu, teším sa že rodinka je od nás iba 25 km. To je akurát na to, aby sme neboli moc blízko ale keď niečo skočíme, alebo prídu oni...môj vzťah s mamou je fajn, lebo nebívame spolu... 😅

majusa
9. jún 2009

no dúfam, že sa mi podarí tiež prísť na to stretko. Aspoň vás konečne spoznám. Ale ešte neviem, či to výjde. Všetko záleží od toho, kedy pôjde manžel na služobku. Ak vo štvrtok, tak v pohode prídem aj vo štvrtok, ale ak v piatok, tak vo štvrtok bude doma s malou a ja idem pracovať do BA. Ibaže by som tam poslala jeho 😀

angua27
9. jún 2009

jane, tak toto naozaj nechápem, že Ťa gynďo nerieši. verím, že všetko bude ok a malá za chvíľu vykukne na svet. rada by som Ťa ešte videla, ale na druhej strane, asi najlepšie ak čím skôr porodíš. a ja som za EPI. 😉 tiež som bola prípad ako majusa, že mi vlastne EPI zabrala až pri šití. ale mám pocit, že bez EPI by som mala ešte silnejšie bolesti ako boli. dali sa vydržať, ale viac by som asi už nezniesla. 😎

tak ja štvrtok vidím blede. ale definitívne budem vedieť až zajtra večer. mali by sme ísť s exom podpísať nejaké veci k notárovi. ale podľa mňa sa neorientujte. 😉

baby, som vás dočítavala a skoro som pripiekla koláčiky. zajtra má prísť dedko, tak pečiem, zajtra varím vo veľkom, nech sa riadne napapá po mesiaci na polotovaroch. sa už na neho teším. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre