Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

majusa
21. jan 2010

možno aj my sa ukážeme, len neviem, lebo ja chodievam každý piatok poobede do BA zarábať peniažky a zajtra sa musím aj trochu ponáhľať, lebo o pol štvrtej idem konečne k zubárovi. A všetko záleží aj od malej, či už nebude veľmi unavená 🙂

angua27
21. jan 2010

babuľky, v dobrom vám závidím. pôvodne som sa plánovala pridať k vám. ale to dnešné "super" počasie mi prekrížilo plány, tak ich musím dohnať zajtra. takže do BA sa vyráža u nás už ráno. ☹
dúfam, že už nabudúce budem môcť prísť.

Miška, ak sa cez víkend neozvem ohľadne daňového, tak ma bombarduj.

užite si zajtrajšok, páááá.

arusska
22. jan 2010

bre ranko tak asi aj ja prileziem na chvilku nieco aspon zbodnem... dnes mam na plane ucenie tak som zvedava k comu sa nakoniec dopracujem.... 😀

bezaz
22. jan 2010

gabi, ze na chvilku, mas klud a na nas nemas cas? 😉

erika1983
22. jan 2010

ahojte tak aj ja sa dnes pridam.
😀

tilly
22. jan 2010

jezis, vidis, som ta chcela otravovat, dano uz ma vsetko pripravene, ja mam podklady v robote, vo stvrtok by som ich odtial mohla zobrat...

tak my vyrazame z domu, len som si bola overit, ci to fakt plati 😀

arusska
22. jan 2010

tak a uz sme o jedneho spika lahsi... dosla teta s chlapcom na mercedesi z Marianky, vykesovali lebo maly by uz nespal keby este tyzden mal pes ostat u nas a pridu este na tetovanie, ale nechceli bez neho odist. Velmi som odolavala ale nakoniec ma zlomili /este je to trosku priskoro, ale ked uz samostatne jedia tak som privolila/ a este pridu na ockovanie a tetovanie tak aspon tolko...

arusska
22. jan 2010

no a ako tak pozeram tak nas Asslanko sa dostal do domu clena predstavenstva v Allianzi.. 😀 😀

tilly
23. jan 2010

jej, faaakt a aru to ako niesla? vcera mi vliezla do domu skoro 😀

arusska
23. jan 2010

neviem, asi si este nevsimla 😀 ma tam este 5 parchantov takze v pohode, a co si mala navarene? mozno chcela kostofku 😀
jejda dnes dve navstevy, vecer varujeme Frederiku a zajtra o 10tej jedna navsteva a po 16tej dalsia... to je inak naplanovane.... 😀 🙄 sa tesim uz na pondelok zasa sa budem ucit 😅 😀 😀 😀

tilly
23. jan 2010

ja sa tiez budem asi ucit v pondelok najskor, urcite som v prdeli, ale nemam co stratit... 😔

bezaz
24. jan 2010

cafte
sme dnes dali mensie turne po sportovych obchodoch a obuvach, zhanali sme opici topky do vody, teda ku bazenu.. vsade sa na mna pozerali, ako keby som chcela jahody uprostred zimy, ci co 😝 v rene malej zmerali nohu, nema dokonca ani 17 😲 tak mi povedzte, kde jej zozeniem sandalky

majusa
24. jan 2010

ahojte,

bez, ja som minule malej zháňala papučky. Doma má 18, čo sú jej už malé, tak hovorím švagrinej, nech kúpi 20, veď to je rozdiel len 1 cm. Samozrejme veľké - ale šak počkajú. Tak som išla ja do obchodu a kúpila som 19 a tiež veľké. Tak sa vysomár z tých čísel. Keď prirovnám 19 a 20 k sebe, tak je vidieť rozdiel, ale keď si to obuje, tak má palce asi rovnako.

arusska
26. jan 2010

co vam vsetkym zamrzli compy ze tu nikoho niet???? 😀 😀 😀

janne6969
26. jan 2010

Ahojte. no mne nezamrzol, ale nejako nestiham. Alebo sa mi nechce zapinat ten comp? Asi v tom to bude....
viki teraz chvilku spi a ja nemam co velmi na praci, tak som sa predsalen odhodlala 😉

chruminka
26. jan 2010

ja mestiham dako comp,bordel ako v tanku,neviem co skor,deti tiez uz nevydrzia len tak lezkat v postielke treba im robit divadielko 😵

janne6969
26. jan 2010

Chrumi realita zacina 🙂 No my sa ideme pomaly obliekat a smer DS 😉

erika1983
26. jan 2010

ahojte tak ja tiez nestiham, zarezavam v praci,
aru frederika od soboty len ku vam chce ist aj vcera sme mali hysak ked sme isli domov zo skolky ze ona chce ist dankov i 😖
a ako nie ste chorý?
uz mi lezie na nervy tato zima 😠

tilly
26. jan 2010

ja sa uciiim 🙂

inak, vcera mi spadol ntb z mojej vysky a on funguje 😀

arusska
26. jan 2010

erika tak niekedy dobehnite po skolke 🙂 no vidis aspon je dobre vediet ze sa u nas mala dobre a ze sa jej pacilo 🙂

tilly drzim palce aj ja zarezavam obcana, to co je ta otazka ze komparacia s EU??? To koho napadla takato otazka by som bola zvedava....

angua27
26. jan 2010

ahojte,

tilly Tvoj ntb prežil, zato môj sa rozhodol, že sa zase celý obnoví a pôvodné nastavenia radšej zabudne. 😠 ešte, že som neprišla o dáta. 😔 ozi, kedy dáme stretko ohľadom daňových priznaní?

u nás všetko ok, sme zdravý, len trošku moc má malý obdobie vzodur. dnes je u opatrovateľky, za pol hoďku idem pre neho, tak dúfam, že ho trošku dala do laty. od nej vždy príde vysmiaty a poslušný. 😎

erika1983
26. jan 2010

no ved sa mozme dohodnut bud zajtra, alebo vo stvrtok.
baby nezavidim to ucenie.

angua27
26. jan 2010

erika 🙂 to bolo myslené miške. 😉 zajtra aj vo štvrtok som v BA.

janetka
26. jan 2010

dame stvrtok obed?

bezaz
26. jan 2010

my stvrtok plavame, nemozeme 😅

arusska
27. jan 2010

miska ma vo stvrtok statnice nie??? ja este neviem ci stihnem. CHcela by som do stvrtka dokoncit OP1 🙂)

janne6969
27. jan 2010

Aj my plavame 😅

tilly
27. jan 2010

aru, ja mam tu otazku niekde v pc spracovanu tusim, alebo ju mam niekde vytlacenu, ide o porovnanie prava eu s nasim... tam je viac takych krasnych otazok, ak chces, tak ti zatial posuniem svoje vypracovane, nazhromazdovane...

a v piatok obed?

kika, mozme na buduci tyzden? musim si v robote zhromazdit vsetky papiere, blocky uz mame zratane, len ja mam zivnostenske faktury... teraz to bude asi trosku zlozitejsie... ozaj, ty mas satku na nosenie? ja mam ring sling, moc mi to s nim nejde, nemohla by som si pozicat, teda ak ju teraz nepouzivas tvoju satku, aby som vedela, ci sa nam to bude pacit a ak ano, tak by som si kupila, len by som si to chcela vyskusat, aby som sa zas neototo...

arusska
27. jan 2010

tilly zajtra drzim palce, daj vediet ze co a ako 🙂

janetka
27. jan 2010

tilly: a ty zajtra ides?
ja v piatok nemozem, idem s dominikou plavat :o)
arus:nemas po malom nejake oteplovacky na predaj? 98 velkost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre