Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
5. feb 2010

baby pravnicky, na portali SP je definicia
Z uvedeného vyplýva, že fyzická osoba, ktorá podala prihlášku na dôchodkové poistenie z dôvodu starostlivosti o dieťa, vykonávajúca pred 1. januárom 2010 zárobkovú činnosť na základe dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru a v tejto zárobkovej činnosti pokračuje na základe dohody uzatvorenej pred 1. januárom 2010 aj po 31. decembri 2009, pričom má zabezpečenú riadnu starostlivosť o dieťa druhou oprávnenou osobou alebo inou plnoletou fyzickou osobou podľa osobitného predpisu, nespĺňa od 1. januára 2010 podmienku riadnej starostlivosti.

takze, ked vykonavate napr pracu z domu a o vase dieta sa nestara ina FO, tak by sme mali mat narok na dochodkove poistenie, no nie? 😠

tilly
5. feb 2010

to uz co je... ja tomuto vobec nerozumiem... preco ak sa vies starat o dieta a k tomu si privyrobit by si mala byt diskriminovana, tomanova nech ide cim rychlejsie kade lahsie, najlepsie do pecka...

tilly
5. feb 2010

boli ste niekto na tom vacu fit? alebo na tych roleticoch, co su tu? v tom salone v meste, tusim bernadette alebo tak nejako sa to vola, je to v tej oranzovej kocke ako je trhovisko

arusska
6. feb 2010

zajtra ideme do babkoveho divadla - maly sa uz tak tesi ze ani spat nechce ist 😀 😀 😀 😀 😀

janetka
7. feb 2010

caute, tak narychlo pozvanie, nedobehnete zajtra na kavu? cca od 9.00 😉

bezaz
7. feb 2010

jari, my by sme aj dosli, len ninka je este stale trochu soplava, neviem, ci je este "ïnfekcna" 😅

angua27
7. feb 2010

ahojte,

jarka, my by sme tiež prišli. 😉

majusa
7. feb 2010

ahojte,
tak my sme tiež chorí. Vo štvrtok nad ránom dostala Viki teplotu, do večera sa vyšplhala na 38,5. V piatok sme išli k lekárke, poslala nás aj na krčne, či nie sú aj ušká chytené, ale nič. Takže sa trápime, soplíme, kašleme. Malá nerváči, lebo neznáša odsávanie ...

janetka
8. feb 2010

bez: je to na tvojom zvazeni..ak ma uz priesvitny soplik, tak by to malo byt ok....
Kika: vas som uz sto rokov nevidela, dobehnite.....

tilly
8. feb 2010

my sme sa teraz zobudili... 😀 kika, my mame vsetko pripravene, tak sa niekedy musime stretnut....

janetka
8. feb 2010

stihnete este, dojdite

tilly
8. feb 2010

dame sa dokopy a prideme, uvidime sice ako to mlady prezije, je nejaky mrzut...

arusska
8. feb 2010

baby kedy dame obed???

janetka
8. feb 2010

obed: ja mozem hocikedy tento tyzden

janne6969
8. feb 2010

Ahojte. Tak my sme dnes odplavali a Viki este spi. Co je v poslednej dobe priam zazrak. Aj ja mozem obed okrem stredy hocikedy.

bezaz
8. feb 2010

my zasa mozeme len stredu a piatok 😅

tilly
8. feb 2010

ja okrem zajtra mozem vzdy...
inak, ten ruzinov, to je des, mali sme ist na uska a uz ma raz prekladali, lebo sa malovalo a dnes mi volali, ze sa im pokazil pristroj... takze ideme buducu stredu na antolsku... kde to "svojim" novorodencom robia este pred odchodom z porodnice... otraaaas 😠

tilly
8. feb 2010

jarka, odkial ste mali tortu na krstiny?
lebo nasla som toto a chcem porovnat...
http://www.tortyodmamy.sk/?q=na-krstiny-0

janetka
8. feb 2010

my sme mali od tej pani vedla kakasa.... aj s pagacikmi, super boli

arusska
9. feb 2010

tilly ja mam jedneho super cukrara keby si chcela - je majster SR v zdobeni a byva v Jelke - nam robil vsetky torty na svadbu a boli uuzasne.. Urobi ti co len chces...
Ak by si mala zaujem tak ti poslem cislo.

Inak mohla by si mi poslat nieco k tej debilnej otazke na tu Harmonizaciu OP s EU????

tilly
9. feb 2010

ja by som chcela na krstiny a potom nejaku dobru a taku nejaku srandovnu danovi k narodeninam, darceky si nedavame, tak aspon sampanske a tortu by som chcela... nieco dobre k tomu navarim a nieco dobre predvediem vecer a to bude stacit 😀

k tej harmonizacii mam, kam ti to mam poslat?

chruminka
9. feb 2010

caute
som bola tyzden u nasich neplanovane.Sme tam chceli prespat jednu noc a mna drapla ta choroba aj s teplotou tak ma mama nepustila domov, zostala doma aj ona a pomohla mi s detskami,vlastne aj otec bol doma lebo on robi na smeny tak mali jezibaby celodenny program.
Maju sice net ale sa mi moc nechcelo na pocitac som bola total chora a potom koncom tyzdna to chytilo aj deti takze teraz su zasa chore oni.Ak im tie sople do konca tyzdna neprejdu asi zbehnem buduci tyzdne s ni i k dr. nech sa na ne pozrie.
Kramere dopadli dobre
Neurologia ok,len ako sme predpokladali budeme chodit cvicit,Alexia koli hlavicke ktoru stale predtym vytacala do prava a Viktoria koli tomu ze si strasne drzi ruky pri tele,mam s nou aj pri obliekani problem ona ich vobec nechce dat od tela.Je cela taka stuhnuta.Nastastie ze aj tu v cilistove sa da cvicit tak uz mam cislo na primarku zajtra jej mam volat.
a Nefrologia ok,tilly my sme mali tiez u alexii tu dutinku na jednej oblicke a uz je to ok.Len neviem preco im treba vzdy ked budu chore brat moc a keby mali zapal mame dojst na kramare.
Tak teraz neviem ci im mam ist dat vysetrit moc ked su nachladnute.

Tilly nam vysetrovali uska este v porodnici dva razi a bolo to ok

tilly
9. feb 2010

chrumi, no teda, ako vas to draplo, hruza... uz aby bolo leto...
no, nam tiez hovorili, ze treba vysetrovat moc, ked prechladne, len my ten moc musime doniest do ba do deviatej hodiny rano, co skratka u nas nehrozi... dnes nas mali pichat, ale nema zahojene rameno este, tak az na buduci t...

tilly
9. feb 2010

ozaj baby, poznate tuto pani?
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user... ak by ste od nej nahodou nieco chceli, dajte vediet, zlozime sa na postu 😉

janne6969
9. feb 2010

Miska nepoznam, ale ma tam super napady. Tiez si asi usijem nieco. Napriklad tu vlozku do kocika.

arusska
9. feb 2010

tilly posli mi to na gabriela.lucova@gmail.com

arusska
10. feb 2010

zasa zacina snezit - uz nieeeeeee 😖 😖 😖 😖

bezaz
10. feb 2010

cavte, dnes budem objednavat oriflame, ak by ste niekto nieco chceli http://sk.oriflame.com/products/flip-flyer.jhtml
http://sk.oriflame.com/products/catalogue-viewe...

tilly
10. feb 2010

gabi, posielam a vsetko naj k meninam

jani, no ja by som chcela nanoznik na freestyle, ona ho tam ma a taky pultik tam ma a vlozku do oboch kocikov... takze chcem toho dost, len neviem ako objednavat z ciech a hlavne ako platit, lebo vraj jej slovenky posielaju peniaze postou... to sa potom pekne predrazi...

balambi
10. feb 2010

ahojte babule, som tu dlho nebola.....

gabi, všetko naj k meninkám 😀

chcem sa vás opýtať, či nepoznáte niejakého dobrého kurenára, chcema prerobiť kúrenie, vymeniť radiátore, nový kotol a tu na to akosi nikto nemá čas... 😖

tilly, ja mám sestru v čechách..ak chceš, sa kľudne môžeme dohodnúť, by to kúpila, doniesla a potom jej dáte peniažky... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre