Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

clovis
29. máj 2016

Caute, nevyskusali ste niektora dat dieta na anglictinu HelenDoron v Samorine, k A. Nagyovej? Nenasla som ziadne blizsie info o tom, ci ide o kurzy alebo o individ. vyucovanie, ani cenu, ani referencie o lektorke. Ale zaujal ma opis metody vyucby, kt. je robena pre deti ako keby sa ucili materinsky jazyk, hravo, nanasilne. Vdaka.

iris17
28. jún 2016

Ahojte, nekupili ste niekto byt v projekte Dostupne byvanie Samorin? Ake ste mali skusenosti s kupou a ako ste spokojni so stavbou? Dakujem

aber
28. jún 2016

@salut určite Margita Rigova, aj u nás upratuje, spoľahlivá a dôsledná, je to síce Rómka ale slušná, netreba sa báť ☺

rybca
2. júl 2016

Ahojte, o tyzden cestujeme na SVK, Samorin, berieme cestovnu postielku pre najmensiu, ale napadlo nam, ze by sa nam hodila este jedna, hocijaka, na zahradu k svokrovcom, kde budu deti vacsinu dna, cize tam mala bude musiet aj spat. Najde sa dobra dusa, ktora pozicia? Na tyzden to potrebujeme.

tesoro
17. júl 2016

Ahojte, otazocka: funguje este elementresort? Nikde neviem najst info na internete. Boli sme tam minuly rok a planujem aj tento , ale neviem ci funguju. Mate info?

saldi
17. júl 2016

premenovali sa na x-bionic http://www.xbionicsphere.com/domov

tesoro
17. júl 2016

Ale da sa tam kupat? Neviem najst ziadne info pre verejnost....

tesoro
18. júl 2016

Dakujem

saldi
18. júl 2016

nie je za co, mne ked niekto posle www stranku, preklikam si ju ;)

libusena1
8. aug 2016

Ahojte kočky.Prosím ak možem mať otazku.ako to vyzera vo Vašom aquaparku?da sa tam aj s kočikom?a cena vstupné?ďakujem😁

saldi
8. aug 2016

Áno,moze v ňom aj pospať,da sa zaparkovať vonku. Cenník http://www.xbionicsphere.com/www/userfiles/file...

makatarinak
13. sep 2016

@janetka
Ahoj prosim ta dala by si mi cislo na tu pani na cvicenie pre tehotne ?Dakujem pekne

lencuskapancuska
19. okt 2016

Ahojte baby Samorincanky!
Jedna otazocka. Krpata mala dva roky a pomaly rozmyslam co a ako so skolkou. Byvame v hviezdoslavove, ale buduci rok zrejme zakotvime v Samorine. Pozerala som na nete a z recenzii co som tu citala sa mi celkom pozdava skolka na gazdovskom rade. Mala by mala sancu sa od septembra 2017 tam dostat? Kedy sa davaju prihlasky? A zoberu dieta aj skor, ak uz je odplienkovane a na wc sa pyta? Samozrejme, ak budu mat volne miesto. Ale zrejme uprednostnuju deti s trvalym pobytom v Samorine, ze? A este posledna otazka, kto tam ma deti, ci ste spokojne a hlavne dokedy je skolka otvorena?
Dakujeeeeem

peter_krokodil
24. okt 2016

Ahojte, prosim, su tu rodicia, ktori mali deti v Anjelskej zahrade? Neviete, preco jaslicky zatvorili? Kde davate teraz deti?

lencuskapancuska
25. okt 2016

@peter_krokodil my sme tam mali dcerku. Teraz zatial nemame dceru kam dat. Musime vyuzit striedavu starostlivost a potom uvidime. Podla vsetkeho vieme preco zatvorili, ale to je na IP. Nie takto verejne

aber
25. okt 2016

@lencuskapancuska ja by som chcela vedieť, že prečo zatvorili, som tam dcérku dať chcela 😒😒😒😒

h2
10. nov 2016

Ahojte, prosím Vás, nemáte niekto skúsenosti s logopédiou LOGaDYS v Šamoríne? Aké to tam je, ako to prebieha, a hlavne, pomohlo to Vašim deťom?

lenka_samorin
19. nov 2016

@h2 Ahoj, nemám skúsenosti s LOGaDYSom, ale 5r syn bol zatiaľ 2x u logopedičky Červenkovej na Hlavnej a som spokojná. Pekne so synom pracuje, syn ju rešpektuje a plní jej úlohy. Doma trénujeme podľa jej návodov a darí sa. Už sa sám opravuje, nehovorí síce ešte úplne dokonale, ale už po 1 mesiaci je to lepšie.

tonicka
21. feb 2017

Ahojte kocky, nejake dobre Plavanie s babatkami samorin a okolie? Som z lužnej. So staršími som chodila do ba do zabiatka, bola som spokojná, len sa mi to zdá teraz daleko. Našla som modrú žabku, ale nemam referencie a plávajú az od 6 mesiacov...

saldi
21. feb 2017

Modra zabka. Alebo hotel kormoran,cilistov.

tonicka
21. feb 2017

@saldi dakujem

zso
26. feb 2017

@iris17 Ahoj my byvame v ich byte na Vodárenskej.
S bytom sme spokojní, radi tu bývame, ale...
vybavovanie reklamácií trvá neskutočne dlho, resp. so žiadnou úspešnosťou. Bývame tu dva roky a zatiaľ: pokazil sa nám ventilátor v kúpeľni, vysvitlo, že kotle boli zle namontované budeme musieť meniť komponenty, ,,zmizla" nám špárovačka z niektorých miest kde sú obklady, odliepa sa plávajúca podlaha na niekoľkých miestach, nerezové komponenty na balkóne začali hrdzavieť
Z týchto ani jeden sa s nimi nepodarilo zatiaľ vyriešiť v rámci záruky.

lenka_samorin
9. apr 2017

@tonicka Ahoj, ja som chodila pred 3 rokmi do hotela Kormorán na plávanie so synom, kurz tam robil Mobik. Ale prostredie sa mi až tak nepáčilo, oveľa lepšie sme sa cítili na náhradných hodinách v Mobiku v ružinovskej poliklinike. Ale kamarátky chodia v Šamoríne do Modrej žabky a sú spokojné.

tonicka
9. apr 2017

@lenka_samorin dakujem pekne. Do modrej žabky som volala, ale tam maju studenú vodu, takze neodporucaju skor ako v 5 mesiacoch. Mobik prave otvára v x-bionicu, ale neviem v ktorom bazéne... Uz ale chodime do Plavanie korytnačka vo Vrakuni. Tak uvidim...

marecek44427
16. jún 2017

Potreboval by som opatrovateľku k môjmu 3rocnemu sincekovy

lebera
5. sep 2017

Prosim o radu. Chceli by sme dat dcerku do skolky v Samorine, prednedavnom sme sa prestahovali do Hviezdoslavova, viete mi poradit dobru slovensku skolku s dobrymi pani ucitelkami? Dcerka je dost ziva, potrebuje viac trpezlivosti a pochopenia. Dakujem pekne.

saldi
5. sep 2017

@lebera drzim prsty, my sme dali 22 prihlasok, Miloslavov, hviezdoslavov, Kvetoslavov, 3 x samorin a vzali ju az do BA. vsade velmi vela deti :(

katarinka1986
6. sep 2017

@lebera Ahoj aj my byvame v Hviezdoslavove- bohuzial tu su take podmienky ze maju prednost predskolaci a surodenci- nam zobrali az 5 rocnu..ale do 2 rokov by mala byt pristavba hotova( mam to priamo od riaditelky) zoberu dvojnasobne ciac deti, dovtedy sa neda nic robit...

katarinka1986
6. sep 2017

@saldi Ahoj Matka! Az 22? 😮to sa da?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre