Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
11. feb 2012

@miladaenjoy sla by som rovno na kramare, v DS vraj nic moc 😖

miladaenjoy
12. feb 2012

@bezaz aj ja určite Kramáre.

dankamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bezaz
25. feb 2012

@dankamat ahojcek, v samaku ziadne jasle nie su 😅

dankamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bezaz
25. feb 2012

@dankamat priznam sa, ze o ziadnych neviem, male deticky si davaju kamosky opatrovat bud zasa kamoskam, co su doma, alebo su tu maminy a starsie panie, co opatruju deticky..

sonita
14. mar 2012

@dankamat -ahoj vo vrakúni okres dunajska streda by chceli otvorit také materské centrum,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,daj mi potom vediet dakujem soníta..............Mackókuckó Családi Napközi
MACKÓKUCKÓ CSALÁDI NAPKÖZI

Kedves anyukák, apukák!
Sok szeretettel üdvözlöm Önöket a nyékvárkonyi MACKÓKUCKÓ családi napköziben!
Készülőben van a napközink- bölcsődénk megnyitása.
A mi kis mesevilágunk olyan, mint egy bölcsőde, s azért hoztuk létre, hogy segíteni tudjunk minden anyukának és apukának, akik:

- dolgoznak
- intézik dolgaikat
- kikapcsolódnak
- vagy éppen bevásárolnak

Gyermekszerető, tapasztalattal rendelkező gondozónők vigyáznak és foglalkoznak a gyermekekkel, rengeteg játékkal, ötlettel, készségfejlesztéssel várjuk a piciket!

A gyermekeket már fél éves kortól várjuk, akár óvodás korig is – megfizethető áron, kiváló egész- vagy félnapos ellátással és egyedülálló programokkal:

07:00 – 17:00 (igény szerint).

A gyermekgondozási juttatás „Príspevok pre starostlivost o dieta” - visszaigényelhető.
Minden leendő bölcsődést szeretettel várunk.

Érdeklődni a következő telefonszámon: 0911/201-368,
vagy e-mail címen: mackokucko@centrum.sk lehet.

dankamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonita
14. mar 2012

@dankamat áno je to madarské,ale vedia aj po slovensky,ale rozprávalo by sa tam, skor len madarsky.tak som asi nepomohla.

dankamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonita
14. mar 2012

@dankamat -nemás zac....tak skor bratislava ...v samoríne sú skolky slovenské?len ma to zaujíma....som slovenka, ale som rada ze som sa naucila po madarsky a aj moje deti,ale to nie preto písem aby som ta urazila...

dankamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonita
14. mar 2012

@dankamat -myslela som si ze chces íst robit,ked chces dat do jaslí malého...máte to super ked tam máte slovenskú skolku,,,mi tu nemáme a budem musiet nosit malého do mesta od nás 10 km,aj dcérku som tam nosila ,ale teraz uz sama chodí do skoly...

sonita
14. mar 2012

ktorá chodíte do materského centra???v samoríne dakujem

bezaz
14. mar 2012

@sonita v samorine je vacsi zaujem o slovenske triedy ako o madarske 😉 je tu vela pristahovalcov z BA.. do MC moc nechodime, stacia mi choroby, co nosi dcerka zo skolky 😅

sonita
15. mar 2012

@bezaz -to máte dobré ,ked sú tam tolko slovenskych skolok a skol je vela? u nás v D.S ta tazko aj takto zoberú ked si slovenskej národnosti uprednostnujú z D.S...a ked je miesto tak potom idú narad iny......aj dokonca aj v Gabcíkove je tak,ale tam ja nechcem nakolko robota bude v D.S...neviem preco aj to nerobia ze by mohli do slovenskych skolok uprednostnit tie deti ktore pojdu aj do slovenskych skol ....

sonita
15. mar 2012

@bezaz-aj moja dcérka bola chorá casto ked chodila do skolky,ale to vacsina detí je tak to si musí zvyknút jej imunita....moja sestra preto prestala nosit dcéru do skolky ,ale povedala som jej ze si musí nato zvyknút jej telícko a tak od pondelka zase isla neterka do skolky a tak sa tesila,...je lepsie ked teraz si zvykne telícko ako ked pojde do skoly a bude stále doma..........

rastulka
16. mar 2012

ahojte mamičky, ja už síce v Samoríne nebyvam, ale je to moje rodné mesto a keďže tam mám stále rodičov, tak tam často chodime na navštevy 😀

moncsi7
29. mar 2012

Ahojte 🙂 ja som tiež zo Šamorína.. v Šamoríne nie su jasle, ale v Hamuliakove su 🙂 a to je iba 10 minut od Šamorína

mezike
10. apr 2012

ahojte zienky! neviete mi poradit, kde v Samorine sa da kupit tehu oblecenie, ak sa vobec da?? Dakujem

bezaz
10. apr 2012

@mezike v alexovi dole, hned vedla vchodu.. teda aspon kedysi mali, ci je to este aktualne, netusim 😅

mezike
11. apr 2012

@bezaz alex to je na pešej zone tusim hneda budova? nepoznam este samorin az tak 😒 ! ak ano, skusim tam kuknut. Dakujeeeeeem 🙂 !

miladaenjoy
12. apr 2012

@mezike dole v Alexovi je detsky obchod, ale zeby tam mali tehotenske oblecenie netusim, ak, tak len take starecke nohavice. Tu co viem nie je tehu obchod, len ak niekde v Kik niekedy maju nohavice aj teplaky so zvysenym pasom.

mezike
12. apr 2012

@miladaenjoy Dakujem! Moc toho teraz v Kik-u nemajú! Asi budem musieť ísť do Ba, čo sa mi teda nechce, a ani nemám kedy ☹!

miladaenjoy
12. apr 2012

@mezike zatial nejake elastacky a tuniky aj netehotenske by stacili nie? A ide leto, letne saty. Este isto nemas velke brusko 😉

mezike
13. apr 2012

@miladaenjoy nohavice uz ziadne nezapnem, tak mi ide hlavne o tie 🙂! Este je dost zima , potom budem nosiť leginy, ked bude teplejsie 🙂!

bezaz
13. apr 2012

@mezike ja mam jedny tehu rifle, len neviem, ci by ti boli? 😅

miladaenjoy
15. apr 2012

@mezike Od stvrtka budu mat v Lidli teh. teplaky, leginy, tuniky, podprsenky na kojenie a teh. pas. 🙂

mezike
15. apr 2012

@miladaenjoy Dakujem, akurat teraz som pozerala ich leták, musím tam nabehnut, ale je to od pondelka 16. 4.! Si zlatá, ze myslis na mna 🙂!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre