Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

cherryl
8. nov 2011

maminky alebo cakatelky ostali mi cele 4 balenia PAMPERS new baby 2 /3-6kg/ 108ks za 14E t.j.0,129 za ks v obchode 19,99 a ked su v akcii tak 15alebo 16E

mezike
1. dec 2011

@sisa81 Ahoj! Vyzerá to tak, že zachvíločku sa prisťahujeme do Šamorína, potrebovala by som tam gynekológa, nejakého normálneho aj počas tehu, nakoľko vo veľkom snažilkujeme 🙂! Môžeš mi prosím Ťa poslať na toho pána doktora kontakt? Ďakujem Ti, veľmi by mi to pomohlo 🙂!

mezike
2. dec 2011

Ahojte baby! Nepoznáte nejakého šikovného majstra za normálnu cenu v Samoríne? Budeme potrebovať prebrúsiť podlahu, chcela by som namiesto dverí urobiť oblúk a ak by bola cena prijateľná tak aj vymaľovať menší 3 izbový byt. Ak niekoho poznáte, alebo máte doma takého majstra, prosím pošlite IP. Ďakujem!

mezike
3. dec 2011

@bezaz dakujem!

solabi
5. dec 2011

@berryvajt
@berryvajt ahoj ja ju poznam, je bratrancova manželka. ohladom čoho by si ju chcela kontaktovat?

berryvajt
5. dec 2011

@solabi Ahoj,už máme na seba kontakt,aj sme si volali.Ďakujem.Prežívali sme spolu až-až.

miladaenjoy
18. dec 2011

Viete mi prosim poradit dobreho zubara v Samorine? Mam zubara v Bratislave, ale kedze mam male dietatko chcem si zubara najst tu. Dakujem vam.

bezaz
18. dec 2011

@miladaenjoy my chodime do senca 😅 ale sme nad mieru spokojni, zvladaju to aj deti, posledne mala ninka kaz a dr, jej to spravila za 6minut, uplna bleskovka 😉

miladaenjoy
19. dec 2011

@bezaz dakujem za odpoved. Chcela by som zubara v Samorine.

monika127
3. jan 2012

ahojte, viete mi poradiť ktora škôlka v Šamorine je dobrá? V akom predstihu asi treba odniesť prihlašku? Malý má sice len 2 roky ale počula som že ak chcem aby začal chodiť do škôlky od 3 rokov mala by som ju podať už teraz...dakujem za info...

bezaz
4. jan 2012

@monika127 vsetky su podla mna prast jak uhod, vyberas len podla toho, co mas blizsie alebo kde mas sancu, aby ti zobrali dieta.. mne vravela riaditelka, ze niektore maminy si davaju prihlasku rok dopredu, aby boli "automaticky" uprednostnene dalsi rok, ale neviem, ako to nakoniec riesila, ci to pomohlo alebo nie 😅 ja som davala normalne v riadnom termine

raviela
10. jan 2012

@sisa81 Ahoj, môžem sa opýtať ako si spokojná s MUDr. Perhácsom, ktorý ako si spomínala mal začať robiť v Šamoríne? Teda ak je to Tvoj gynekológ. Ďakujem pekne za odpoveď. Viera

tilly
10. jan 2012

@miladaenjoy ved sovik je v samorine na hlavnej ul.

@raviela v nemocnici je teraz relativne nova doktorka, je strasne zlata

@monika127 nemozes si moc vyberat, budes rada, ak ti vobec niekam dieta zoberu, s tym, ze tvoje dieta este nebude mat v septembri tri roky, tak si myslim, ze sa so skolkou v samorine mozes aj rozlucit, je strasny natresk, prihlasku ti nevezmu skor ako v termine a strasne vela deti ide do skolky s tlacenkou.. minuly rok sa nam nepodarilo novembrove dieta pretlacit do skolky... ja mam teraz tiez novembrove dieta, sice asi pojde do skolky uz v BA, ale tiez si myslim, ze mi ho nevezmu ani tam, ani tu a to sa poznam s riaditelkou skolky, ved starsi tam chodil a bola som predsednicka skolskej rady v nasej skolke a tiez neverim, ze mi ho zoberu... je vela vela deti

sisa81
10. jan 2012

@raviela Ahoj, som spokojná s jeho vyšetreniami aj pôrodom. Práve teraz sa nám narodila druhá dcérka, on viedol aj tento pôrod. Ja si myslím že je šikovný-aj tento raz som rýchlo porodila bábätko (bol vyvolaní pôrod). Ak máš konkrétnu otázku s radosťou odpovedám 🙂

raviela
10. jan 2012

@sisa81 Jeeeej, tak to gratulujem k dcérke, hlavne veľa zdravíčka prajem jej aj vám 🙂)) Dr. Perhacs teda ordinuje v Šamoríne? Kde konkrétne?

sisa81
10. jan 2012

@raviela Ďakujem. V Šamoríne na Školskej ulici, budova je pri križovatke, sú tam byty, a na prízemí je jeho gynekológia, realitná kancelária, kvetinárstvo...

raviela
10. jan 2012

@sisa81 ďakujem pekne 🙂

raviela
10. jan 2012

@sisa81 este predsa jedna otazka, ma aj ultrazvuk? vdaka.

monika127
10. jan 2012

@tilly dakujem za info,dnes sme sa boli pytať v jednej škôlke a povedali nam že si kludne môžeme dať prihlašku a ak bude volne miesto že ho zoberu. že vraj aj minuly rok zobrali detičky okolo 2,5 ročne (teda ak bude miesto...)

bezaz
10. jan 2012

@monika127 ono je to velmi zavisle, kolko deti im odchadza z predskolaku a kolko predskolakov sa im hlasi, lebo tych musia brat zo zakona 😉 mne ninku zobrali len vdaka tomu, ze im isla cela predskolska trieda prec, takze mohli zobrat celu triedu nove deticky

tilly
10. jan 2012

@monika127 a to bola ktora skolka? 😲

monika127
10. jan 2012

@tilly na gazdovskom

tilly
10. jan 2012

@monika127 to fakt? hmm, dobre... minuly rok nechceli novembrove dieta zobrat na veternu...

sisa81
10. jan 2012

@raviela Áno, má.

bezaz
10. jan 2012

@monika127 nasa chodi na gazdovsky, mozno sa o rok budeme stretat 😉

judy81
10. feb 2012

@monika127 zevraj najlepsia skolka je na dunajskej a na skolskej, sice ja som chodila na gazdovsky 🙂 ale moju malu zobrali bez problemov vo february som ju zapisala a teraz v septembri isla bez problemov, ale pocula som aj take ze nezobrali,lebo uz nebolo miesto a pritom maly mal uz 3 roky,takze oni isli o rok znova 😖

monika127
10. feb 2012

@judy81 na dunajskej zoberu len 8 detičiek lebo tolko ich odchadza do školy takže tam nie je šanca a na školskú som počula skôr negatíva...

judy81
11. feb 2012

@monika127 neviem, moja chodi na skolksu a problem nemame 😀 su tam super mile ucitelky, nemozem na nich povedat ani slovo a maju krasne triedy a aj dvor vzadu je super

miladaenjoy
11. feb 2012

Mamicky je v Samorine detska pohotovost, alebo len v Dunajskej Strede? Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre