Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
11. sep 2009

achojka: skoda, ze si nestihla, mohli sme sa spoznat..
tilly: tie mamky su take sikovne, ze ? 😉 csabika bude fesi 😉
ja som dnes po ceste zo skolky stretla sestricku od dr. a ona, ze co je s vami, ze ani nevieme, ze maleho matka mame.... som na vas myslela ako sa mate... a co jakubko s laryngitidou, tak som jej povedala, ze vsetko ok, ze aj kubko...tak ma to tak potesilo, ze si pamatala

janne6969
11. sep 2009

No aj my ked sme boli vcera u dr, tak sestricka uz ani nechcela karicku, lebo ze take krasne babo si pamata 😵

tilly
11. sep 2009

zlaté sestričky...

my sme boli odniesť dominika a už keď sme boli v BA, tak sme skočili do avionu, že kúpime dominikovi topánky, no ani za boha nikde nič nemali, už sme brali elefanteny za 35 eur, ale boli sme bez domča, tak som povedala, že ho tam radšej v sobotu zoberiem, nech si to vyskúša...

potom sme boli ešte v adidase na vajnorskej, mm si kúpil dres chelsea, že keď si budú s domčom kopať, nech majú rovnaké dresy 😀
mali tam nádherné súpravičky pre bábätká, 62jky, ale neviem, či by to csabika vynosil...

arusska
11. sep 2009

no pekne pekne, Erika v pohode, ved daj vediet ako.
My este tyzden budeme len doobeda chodit a az buduci ho potom dam spinkat.
Dnes to bolo lepsie ale plakali sme aj tak ☹

janne6969
11. sep 2009

Mali tovar? Lebo ked som tam bola ja, tak mali len taku cervenu supravu a ta nic moc.

tilly
12. sep 2009

chlapčenské mali... aj modré, také šuštiačiky, strašne zlaté, keby to bola aspoň 74, tak to zoberiem, ale bola to 62... to by sme asi nevynosili...

inak tenisky otras...

tilly
12. sep 2009

uff, dnes poobede horel byt tam na hviezdnej, či vodárenskej, či čo je to za ulicu... hrozné, plamene šlahali... ale máme šikovných hasičov, boli na mieste rýchlo a mali to raz dva uhasené, ale byt bol komplet vyhorený... našťastie byty nad ním neboli až tak poškodené, teda aspoň to zvonku tak nevyzeralo, ale bolo to desnééé, chudáci ľudia 😔 nezávidím, radšej byť tri krát vykradnutá ako raz vyhorieť 😔

szilvia31
12. sep 2009

ahoj tilly aj moj drahy bol hasit 🙂 prave sa holil ked spustili sirenu,tak bezal polooholeny 🙂
mas pravdu su naozaj sikovny,svoju robotu beru velmi vazne a z celou dusou

angua27
13. sep 2009

fúúha, je to fakt nešťatie vyhorieť. ale ja som vždy obdivovala našich šamorínskych hasičov. sú to šikulky. jeden dlhé roky býval vo vedľajšom vchode a to keď v noci začala hučať siréna, tak do pár sekúnd som počula dupanie nôh po schodoch. sa podľa mňa obliekal ešte v behu dole. 😉

tilly
13. sep 2009

szilvia, my sme sa tak bavili so susedmi, že sme radi, že máme takých dobrých a rýchlych hasičov 😉 fakt tam boli rýchlo...

jeeej, máme podobné tt, už vieš, kde budeš rodiť?

sniezik52
13. sep 2009

baby mali ste byť minulú sobotu v zbrojnici tam by ste videli ako vedia makať naši hasiči a aj malé detičky,bolo to čosi pekné a medzinárodná súťaž takže máme super hasičov

szilvia31
13. sep 2009

ahoj sniezik ja som tam kazdy rok tiez patrim medzi nich,no uz 2rok nebezime.no s detmi chodim na sutaze stale aj s velkymi(tam mam syna)aj s malymi.na buducu sobotu maju deti sutaz v mliecne,dojdite sa pozriet.
tilly rodit budem v ruzinove,citala som ta aj na tej temicke 🙂 mozno sa tam stretneme 🙂

szilvia31
13. sep 2009

angua27 kde byvas?

angua27
13. sep 2009

szilvia, gazdovský rad, blízko pizzerky. 😉

sniezik52
13. sep 2009

szilvia ak budem mať čas určite pojdem pozrieť ,dúfam že bude dobré počasie

szilvia31
13. sep 2009

pocasie je vacsinou zle,no nam to neva 🙂

tilly
13. sep 2009

sniezik, moji chlapi sa tam boli... heeej, v mliečne, tak to sa tam určite prídu pozrieť 😉

szilvia a máš aj pôrodníka zajednaného? ja som sa predbežne rozprávala so suchánkom, ale neviem...

szilvia31
14. sep 2009

ahojte maminy
ja chodim ku špankovy tak asi u neho,este sme o porode nedebatovali.no je lepsie si zajednat lekara maju k tebe pozornejsi pristup.

balambi
14. sep 2009

dobré ránko 🙂
tilly - prečo suchánka, ho poznáš?

erika1983
14. sep 2009

ahojte baby
novych clenov vitam
my spime dnes prvykrat v skolke tak uvidime prichodd bol ccelkom fajn doma mi vravela ze nechce ist ale potom v pohoode
skor sme mali problemy vcera pri odchode od nasich rodicov tam revala ze nechce ist domov alepotom sme ju nejak prehovorili. 🙂

balambi
14. sep 2009

erika, tak držíme palčeky, nech neplačkáte 🙂))

tilly
14. sep 2009

balambi, je to sestrin kamarát, ja ho nepoznám...

szilvia, španka? ten mi pred rokom robil kyret... dopadlo to dobre, ale ten jeho prístup... došiel na večernú vizitu po kyrete a hovorí mi, že bolo to už dlhšie mŕtve, také rozbredlé... no, poteší mamičku po potrate... ale tak, hlavne, že to úplne neposr... a nemuseli ma čistiť znova, lebo aj to sa stáva...

arusska
14. sep 2009

tilly a nad Janekom si nerozmyslala? Ja som s nim bola mimoriadne spokojna...

inak Harvy tu pobehuje po nasej ulici cely mokryyy 😕

balambi
14. sep 2009

baby a nerozmýšľali ste nad Oťapkovou? ona je veľmi zlatá, alebo Kozolková, má zvláštny prístup, ale je úžasná. alebo Križkovci... ono v podstate ak ich máte zazmluvnených, tak sú v pohode viac - menej všetci...

balambi
14. sep 2009

tilly a dáš si epidurál?

tilly
14. sep 2009

ja chcem cisársky 😀

aru. on má teraz také zdrhacie obdobie, stále zdrhá... ale on sa aj vráti domov... nechodí ďaleko... našťastie max seká dobrotu

balambi
14. sep 2009

😀 😀 ja viem tilly, ale čo ho chceš v celkovej anestéze, alebo si dáš pichnúť len epidurálku... 😅

arusska
14. sep 2009

tilly ja to citam a citam ze kam ten Janek zdrha a az potom mi dojde ze to o Harvim tocis 🙂)

tilly
14. sep 2009

jaaaj, no neviem ešte, ale keďže mne strašne zle zaberá anestéza, tak predpokladám, že v celkovej, nerada by som cítila ako ma režú... aj pri kyrete som sa zobudila z narkózy 😅

aru 😀 😀 😀 😀
nad janekom som neuvažovala, mám sa stretnúť so suchánkom, tak uvidím, zataiľ z telefonátu s ním nemám dobrý pocit, ale keďže je to sestrin dobrý kamarát a v poslednej dobe rodil jej dve kamošky, ktoré boli max. spokojné...

balambi
14. sep 2009

tilly, Suchánek je dobrý odborník, neboj, je trošku zvláštny a vraj pôsobí rozpačito, ale baby si ho chvália a keď je to kamarát Tvojej sestry, tak na Vás dá určite pozor...a ak by si predsa len chcela niekoho iného daj kľudne vedieť... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre