Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

miladaenjoy
16. feb 2014

@bezaz Ďakujem, potrebujem to na zápis a nevedela som to nájsť. Zistila som že zápis začína o 8.00.

bezaz
16. feb 2014

@miladaenjoy tak zajtra to bude masaker, neviem, ci nebudu rodicia stepovat pred skolkou uz tych 6.30 😅

veni3
18. feb 2014

Ahojte, prosím viete mi poradiť, kde viem dať v Šamoríne prestreliť uško mojej dcérky? Diky.

monikiri
24. feb 2014

Potrebujem opatrovatelku surne u nas doma v Dun. Luznej k 10-mesacnej na take dva tyzdne.

hruveop
8. mar 2014

@monikiri ahoj, je to ešte aktuálne?

monikiri
8. mar 2014

Momentalne nie, som v nemocnici takze dakujem, riesim to cez mamu

helka107
8. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

bafinka
9. mar 2014

Ahojte, nemáte skúsenosti so školkou Veselá farmička? Uvažujem nad ňou, lebo, kde dcérka chodí teraz, nie som celkom spokojná, a preto uvažujem nad zmenou... Ďakujem veľmi pekne za akékoľvek informácie.

iris17
21. mar 2014

Ahojte, nechodite niektora na tehotenske cvicenia k pani Janekovej? Neviete mi povedat ci ich este robi a v akom case? Cakam druhe babo a pri prvom som k nej chodila, tak som chcela mat nejaku aktivitu aj teraz. Dakujem.

ganesh
23. mar 2014

Ahojte,prosim Vas, uvazujeme, ze sa prestahujeme z BA do Samorina. Ako sa tam byva? Ste spokojne? Obchody, skolky, skoly....dochadzanie do Ba 🙂 dakujem

bafinka
23. mar 2014

@ganesh ahoj, obchody su v pohode, mala chodi do sukr skolky tak neviem, ako su na tom statne. Sukromme su v Samorine len 2. Dochadzanie zavisi od tvojej pracovnej doby. Ak robis ako vacsina slovakov od 8:00 do 17:00. Tak treba ratat plus minus 2 hodiny denne 😒

ganesh
23. mar 2014

@bafinka rano dve aj poobede dve plus? Ci dokopy? 🙂 nastastie nemala som standardnu pracovnu, od 7:00 - 15-00 ....no neviem ako to bude po materskej. A co ludia a kriminalita?

bezaz
23. mar 2014

@ganesh my sme velmi spokojni, deti chodia do statnej skolky, akurat mame dilemu, ci dat starsiu do ZS do samorina alebo do blavy, rano deti vodime ako prve do skolky na 6,30, ja musim byt o 7.30 v praci, zvycajne v pohode stihame, poobede tiez cesta trva cca 30-40minut, chodime autom.. kriminalita, jedine, co mi vadi, su bezdaci, co sa zvycajne v lete zabyvaju v parciku na namesti.. ostatna vybavenost super, zozeniem tu vselico, co inde nie

staga
23. mar 2014

@ganesh Ahoj, my sme sa do Samorina nedavno presta
hovali a sme velmi spokojny sice my sme isli z dediny do mesta a to je ine, viac obchodov, lekary, skolky, skoly a aj kocikovat mam kde.

9puma999
23. mar 2014

Milé žienky, kamarátky, mamičky, tatinkovia, babičky, dedkovia - ak máte záujem o krásne detské vecičky za v pohode ceničky neváhajte kliknúť na https://www.facebook.com/pages/Fashion-4-Kids/1... a za každý like ste v hre o úžasné hodinky Quartz !
Výhercu žrebujeme večer 30.4.2014.

ganesh
23. mar 2014

@bezaz
@staga
Tak to ste ma celkom potesili 🙂

ganesh
23. mar 2014

@bezaz urcite ich nie je viac ako pri tescu vo vrakuni....tych bezdakov 🙂

bezaz
23. mar 2014

@ganesh asi ano 😀 za tych pomaly 8 rokov, co tu byvame, si clovek odvykol od "velkomesta" 😉 do blavy by som sa uz nevratila, jedine koli detom, keby ma donutili nejakou strelnou zbranou 😵 😵

hruveop
23. mar 2014

@ganesh Ahoj, ja som v šamoríne vyrastala a zažila tam krásne detstvo 🙂 už bývam síce niekoľko rokov inde, ale vždy sa veeeľmi rada vraciam. Je tam príroda, obchody, lekári. a ako som postrehla v poslednej dobe, je tam stále viac slovákov - prisťahovalcov. Osobne som s maďarmi nikdy problém nemala a bolo to len plus naučiť sa druhý jazyk. Dúfam, že moje malé sa tiež naučí keď bude prázdninovať u starých rodičov..
Ja určite šamorín odporúčam. Na cestovanie si zvykneš a teraz keď majú stavať rýchlostnú cestu tak to bude v poho hádam 🙂

bafinka
23. mar 2014

@ganesh myslim, ze od 7 do 15 je este celkom ok. Ono zavisi aj od toho, kde v Ba pracujes. Ja pracujem v Ruzinove a pod 40 min som este nesla. Ale odchadzam nieco po 16. Na tvojom mieste by som si to skusila prejst z Ba do Samorina poobede po 15 a potom uvidis, ci mas na to nervy a cas. Je to individualne. Niekto tu radsej predal nehnutelnost a isiel spat do Ba, ini si zvykli. A k rychlostnej ceste - ta ma byt najskor v r. 2018 az vobec, lebo odkedy tu byvam, co je uz viac ako 11 rokov sa ma zacat stavat 'dalsi rok'...

ganesh
24. mar 2014

@bezaz
@hruveop
Dakujem za pozitivne ohlasy 🙂

@bafinka
Tak to si urcite vyskusame....akoze mame predstavu, uz sme tak isli na kompu,ale treba oprasit spomienky 🙂

bezaz
24. mar 2014

@bafinka to fakt? a chodis autom? lebo mna muz vozi na safko a fakt 40minut je max pri strasnej zapche 😉
@ganesh a ked nebudes musiet vozit deti do skolky, ja som chodila na 7, o 6 z domu a okrem pondelka som bola okolo 6.40 uz v praci aj so slapanim z parkoviska do roboty a o 15 ked pojdes, to je tiez v pohode, treba si to vyskusat

ganesh
24. mar 2014

@bezaz ja som doteraz cestovala 45 min do prace a to v ramci Ba :-/ bez kolon.

ganesh
24. mar 2014

@bezaz a mas predstavu kolko prejazdite financii?

bezaz
24. mar 2014

@ganesh netusim, nejakých 120? nejako sme to neratali, kedze chodíme muzovym firemnym.. teraz som to schvalne pocitala, ked som jazdila mojim autom, tak cca 50km denne (meralo mi to 22km od domu na parkovisko), pri 20 pracovnych dnoch a spotrebe 8l/100km a cene 1.4e za liter to vychadza 112e 😀

ganesh
24. mar 2014

@bezaz krasny vypocet 🙂 aj nam to tak vyslo 🙂 len som si chcela overit realitu :D
no akoze nazhavena som dostatocne 🙂 uz len najst tu spravnu nehnutelnost 🙂

bezaz
24. mar 2014

@ganesh a co hladate? kolko izbovy? kamosi predavaju 3izbak pekne prerobeny

ganesh
24. mar 2014

@bezaz my nieco so zahradou 🙂 a neviem kolko penazi bude k dispozicii, kedze najprv my musime predat byt...

bezaz
24. mar 2014

@ganesh jaj baracik, jasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre