Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
5. dec 2008

Vianocny vecierok? Mna to caka vo stvrtok v Tatrach a potom o tyzden v Prahe.
Len skoda, ze bez tych miesanych napojov, ktorymi je ten prazsky podnik znamy ☹

tilly
5. dec 2008

janetkaaaaa zober ma so sebou na chinaskiiiii

janetka
5. dec 2008

janne: nooo tiez mas zaujimave vyhliadky xi....
aj tu miesaju koktaily, ale asik sa dam na nejaky fernet, z toho clovek menej cura... 😀

tilly: zavolam ti a budes so mnou pocuvat, ok? 😀

janne6969
5. dec 2008

Chinaski? No ked myslite 😉

angua27
5. dec 2008

janet, tak si to uži. ja som bola na vianočnom večierku minulý týždeň, ale na ten váš to teda nemalo. my iba tak komorne, husacinka, cimbaľová muzička, pokecali sme. aaaale dobre bolo. a mňa do kabelky dnes tiež nezoberieš?
babuľky, Maťko dnes znova spí u svojho tata, tak idem aj ja žiť večer. zajtra budem vypekať, ak teda budem schopná. 😀

janetka
5. dec 2008

angua: super, tak si troska uzivas... a ako "boyfriend"? 😉

bezaz
5. dec 2008

boze baby vy sa mate, ja som sa prave uspesne osprchovala, som happy, ze mala spi aspon hodku cez den, aj ked v noci spi fajnovo 6hodin a potom este 2-3hodky, tak sa vyspime 😉
ale ze pecenie a pod.. brrr nehrozi, pokial nepride babina, aby malu zabavila

angua27
5. dec 2008

janet, boyfriend ok. aj keď sme posledný týždeň nemali na seba čas. 😉

bez, neboj, to sa poddá, ja som tiež minulé Vianoce nič neriešila, nemala som chuť ani silu. bude lepšie. 😉 🙂

kira0039
5. dec 2008

no baby, ja chytam druhy dych...az nato obrvoske brucho som celkom FIT...tak to rychlo vyuzivam,....vyupratane a medovnicky napecene uz mam 🙂...uvidime ako na tom budeme dalsie dni, ale fakt sa citim vyyyborne 😀 , akurat, mala je nejaka nepokojna...akoby hladala miesto kadial von (vsade strka nozicky, rucicky),len ho nenachadza (mohla by)

janetka
5. dec 2008

KIRA: to je to hniezdenie, v sobotu bude malicka na svete 😉
angua: no tak super, len tak dalej...

tilly
5. dec 2008

janetka, dlouhej kour, OK? 😀 alebo si na tom stejne jako jaaa, alebo 1.signalni, vtedy mi volaj 😀

erika1983
5. dec 2008

ahojte baby tak vas zdravim
jarka ty si nejaka bosorka??? 😀
kira neboj bude to ok, ono vie kedy ma ist von. a uz sa tesime na foto, a naozaj hod nejake foto aby sme vedeli kto si predsa 😎
mi mame vcierok 12.12. jaj tak sa tesim aj ja sa odreagujem

angua27
5. dec 2008

kira, tiež si myslím, že keď si chytila druhý dych, tak malá bude zachvíľku vonku. budem na Teba myslieť, aby to bolo rýchle. 😉

tak, malý je preč a mne je už teraz smutno. musím ísť niečo robiť, aby som si zabavila myšlienky. idem si umyť gebulu a pustím sa do cesta na medovníky.

janetka
5. dec 2008

angua: to ti verim, nasi si chcu stale zobrat kubka na par dni a ja mam stale s tym problem... asi staci to raz skusit a potomt o uz je ok..

tilly: pozor na vyzvy, lebo ked sa o...m, tak ti budem vyvolavat v noci.... 😀

zuzkaaaa
5. dec 2008

ahoj, môžem sa pridať? chcem sa spytať či ste boli na 3D sono? a ak áno kedy v koľkatom týždni? a kde? fuuu ale som zvedavá 😉

bezaz
5. dec 2008

angua fiha, nejako sa nechytam, pritel na obzoru? 😲 😀 gratulujem
zuzka my sme boli v hlohovci, stalo to aj za to cestovanie 😉 boli sme myslim v nejakom 24tt

tilly
5. dec 2008

juuuj, janetka, už som sa vypla 😀 ešteže si na noc vypínam telefón, lebo ty budeš určite na lečo 😀

zuzka vitaj 😉 a dotiahni aj ostatné kočky, čo píšu do "čierneho" 😀

angua27
5. dec 2008

zuzkaaaa vítam Ťa u nás. ja som na 3D sone nebola. ale nedávno som videla jedno z 16tt a nič moc nebolo vidieť. tie bezazkyne fotky z 24tt boli omnoho lepšie. na tom 16tt nič nebolo poriadne vidieť. takže ja by som odporučila asi neskôr.

bezaz, no stretávam sa s jedným chlapíkom. ale je to len na telesnej úrovni. 😎 ale dobré, aspoň si občas vychutnám mužskú náruč a nemusím riešiť ostatné veci okolo vzťahu. 😀

janet, ako? už som zvedavá.
ja som bola vonku s jednou kamoškou-mamičkou. vytiahla som ju od dvoch detí, tak sme pokecali, nasmiali sme sa. len to strašne rýchlo utieklo. ešte kuk na TV a pôjdem do hajan. som zvedavá do kedy vydržím ráno spať. 😅

tilly
6. dec 2008

angua, tak ja bonznem na janetku, že bola do piatej do rána, že veľa trsala a že jej bolo straaaaašne dobre... no a teraz už fíčí s mamkou po meste... 😲

janetka
6. dec 2008

caute, uz som tuna... janne: sak som ta skoro v tej dmke nespoznala, mala som susaky, len kolu som si bola kupit 😀
baby, bolo taaak straaaasne super.... konecne chlapi okolo mna 😉 doma ich mam malo, co? chi.... o deviatej som zacala tancovat na IMT Smile a skoncila som o stvrtej rano... chinaski nemali moc uspech, imt smile boli lepsi, co ma mierne prekvapilo..

kira0039
6. dec 2008

zuzkaaaa...ja som bola na 3D sone 2x...prvy raz v 13-tom tyzdni...co bolo fajn, bo ma to upokojila, kedze som prvy krat videla, ze dieta sa vyvija uplne normalne (morfologicky) a druhy krat zas v 24-tom tyzdni a to uz bolo o niecom inom...tam sme videli jasnejsie tvaricku, oci, usi, prstiky,...vyplazila jazyk...atd.
3D som absolvovala v Dunajskej strede u Dr. Foldesa...
obe vysetrenia trvali nejak cca 20 minut...druhe aj dlhsie mozno. cely cas nam lekar vravel co vidiet, co co znamena...vsetko nam opisoval a vysvetloval. pre mna to boli velmi upokojujuce zazitky...
v 13tt to bolo za 500Sk a v 24tt zas za 1500Sk.
podotykam, ze plod v 13tt je maly, cize sa UZV robil z vaginalnou sondou...
druhy krat to bolo klasicky...cez brusko 🙂

bezaz
6. dec 2008

caveste..
jarka isli sme okolo vas, aj som pozerala, ci ta neuvidim v kuchynskom okne 😀
kira 1500,- za 20minut? 😲 v hlohovci sme platili 1000,- a utz bol 4D, trval celu hodinu, mame asi 30fotiek a DVD

tilly
6. dec 2008

bez a okolo nás ste nešli? ja som celý deň upratovala... juj aký bol dobrý malý bytík...

janetka
7. dec 2008

bez: boli sme v BA na vianocnych trhoch, prave tam mali motorkari mikulassku akciu, rozdavali detom cukriky,cokoladky... tak tam bolo veeela mikulasov 😉 a aj certi... tilly, mali take masky ako mame doma tu jednu strasidelnu, domco by sa aj posr.., jakubko sa na mna hodil a ani pozriet na nich nechcel 😲

bezaz
7. dec 2008

tilly aj okolo vas, len stale neviem, ktory dom to ste..
jarka myslela som, ze ste doma, parkovala felda pred vasim domom

kira0039
7. dec 2008

jj, bezaz...ono to je vlastne tiez 4D,len pisem auto 3D... 🙂.
o Dr.Foldesovi sa vravi, ze ma rad peniazky 🙂 a jedna dolezite vec je, ze nema utierocky na utretie sa, cize je lepsie ist tam vybavena so vsetkym....ale co sa fotiek tyka, mame 70 fotiek z kazdeho uzv a tiez tolko isto video sekvencii...comu sa naozaj tesim...pre man to i tak stalo zato...

angua27
7. dec 2008

čaute babuľky, čo tak niekedy skočiť na varené vínko, ešte pred Vianocami? 😉

janne6969
8. dec 2008

Varene vinko 😀 😀 😀 😀 Aspon deci by bodlo 😀
Janetka ani ja som Ta skoro nespoznala. Bola si nejaka unavena 😉

tilly
8. dec 2008

😀 spoločensky unavená 😀

nooo, na varené ma nemusíš dva krát prehovárať 😀

utorky a štvrtky cvičím, ale inokedy v poho, len už mi starý začal nadávať, že furt niekde lietam...

janne6969
8. dec 2008

akcna to zena. Ved dietko uz mas velke, tak preco by si nebehala, ze? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre