Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
12. aug 2009

baby dik za blahozelania
kika no cista sestka, len ja som si myslela, ze to maju len take male deticky 😲
jani, teda, si pochybovala? inak ta torta je nepecena, podobny styl ako trasena, len tu vrstvis kyslu smotanu a ovocie s piskotami

chruminka
12. aug 2009

zuzi no ja davam tie väcsie smotany 250ml a stych mi to vyjde v pohode,alebo ked mam tie mensie 200ml tak zvyknem pridat este aj tvaroh

kika som citala,ze ked uz su vyrazky tak to uz vlastne konci ta choroba,tak uz by mal byt maly ok.

baby ja uz dnes musim vybehnut aj trochu von,vsak som bola dva dni doma a uz mi z toho hrabe!

bezaz
12. aug 2009

adi jaaaaj, som zohnala len 200fky

erika1983
12. aug 2009

ahojte tak ja sa tiez chystam nieco napiect nejaky kysnuty 😝 nech kysnem ked uz vyzeram jak spekacka 😀

chruminka
12. aug 2009

zuzi ja som ti zabudla napisat,ze tie 250ml lebo kedysi len take predavali a v recepte to tiez nemam ,sorry ospravedlnujem sa a treba aj tie viac percentne aby to dobre stuhlo...najlepsie su na to tie rajo aspon ja som s nimi spokojna

erika ako bolo na dovolenke,ale ako citam tak si si asi az moc oddychla ked tolko upratujes a vypekas....chcela by som tvoju energiu 😀

tilly
12. aug 2009

baby v piatok doo by ste mohli? este neviem, mame to teraz dost nabite, v piatok ideme az poobede do BA, tak by sme doobeda mohli dat stretko

janetka
12. aug 2009

dnes dodju nasi, tak tu od rana makam jak fretka, maso nakladam, salat, kolac peciem..... upratujem... uf...
tilly: robila som ten pudingac, nevyzera to moc dobre a ja krava som dala do tej smotany navrh trochu tvarhohu a mlieka a je to take roztecene... posypala grankom, nech nevidno nezrovnalosti, vecer donesiem na ulicu 😀

tilly: my v piatok mozme 😀 😀

chruminka
12. aug 2009

Miska nevies nahodou ci v tych baby-obchodoch v rakusku maju aj oblecko pre nedonosene deti napr.c.46 ,48 ?
Lebo u nas to tazsie zohnat....
Ale ty si si take cisielka ani asi nevsimala kedze vam aj 56 bude asi mala 😀 ,ja len ci nahodou nevies....
A v piatok mozem aj ja teda ak mozem prist otravovat....uz by mi dobre padlo niekam vypadnut s domu a s niekym pokecat

Jarka ty stale len upratujes a vyvaras ked maju dosjt vasi 😉

janetka
12. aug 2009

inak kolac velmi pochvalili...
teraz ma prehovaraju aby som im dala kubka do piatku... ufuf, prvykrat bez nas... ani stevo mi nechce dovolit.. a kubko stale place ze chce ist s nimi....

chruminka
12. aug 2009

jarka tak ho pusti vsak keby daco je to kusok zbehnes po neho...potom si budete vzacnejsi a on je uz velky chlap!

bezaz
12. aug 2009

misi myslis ku vam na dvor alebo k talianovi?
v piatok ma peto dofcu, tak ak by sme sli k vam na doobedie, poviem mu, nech ide na ryby

janne6969
12. aug 2009

Ahojte. Tak som napiekla supisne muffinky. Nastasie som mala mrazene maliny, tak ked ine nebolo, hodili sa skvele.
Ja sa v piatok odhlasujem. Idem rano s maminou do Ikea a potom k nasim.
Mala mi spi ako zarezana. Ten Aupark ju unavil 😵

janne6969
12. aug 2009

balambi vdaka za link. Mozno skusim, ale skor nie... Ja som skor na ten aktivny pohyb a nie na tieto pristroje. Niekedy som chodila do na tie rekondicne stoly, ale strasne ma to nebavilo.

tilly
12. aug 2009

chrumi 100% majú aj v kik aj v nkd pre skorsie narodene deticky vecicky a za rozumne ceny, raz sme to pozerali, ked bol domco babo a sme sa nad tym tak usmievali, ze je to ako pre babiky 😉

janetka, pošli ho!!! veď sú to dve noci do piatku, čo si, musí si zvykať, prečo števo nechce dovoliť???

bez, to je jedno, môžme aj tak aj tak... potom po obede odchádzame do rakúska, len ešte neviem, či do viedne alebo do hainu, podľa potreby

chruminka
12. aug 2009

miska a kik a nkd su aj v hainburgu?

chruminka
12. aug 2009

prave som to nasla ,ze oba obchody su aj v Hainburgu....tak tam asi dakedy budem musiet skocit mrknut....

tilly
12. aug 2009

áno, sú aj v haine, ja tam určite ešte v rámci septembra pôjdem, tak ak budeš ešte môcť, tak ťa vezmem

angua27
12. aug 2009

jani, jasné, že existuje. 😀 medzi Maťkovými rovesníkmi ju už mali skoro všetky deti, ktoré poznám. ale tiež som o nej prvýkrát počula asi tak pred rokom. 😉

babuľky, ďakujeme za priania uzdravenia. dnes malému tie vyrážky už skoro nebolo vidieť. som ho včera na noc natrela celého Fenistilom, aby sa to rýchlejšie vstrebalo, lebo fakt to mal po ceeeeelom telíčku. iba na opálených miestach to nebolo tak vidieť. 😀
bez, ja som si tiež myslela, že to väčšinou deti okolo 1 roka chytia, ale čítala som teraz, že až do 3 rokov to môže prísť.

my by sme sa tiež prihlásili na piatkovie doobedie na stretko. 😉 ako písala chrumi, už nie sme infekčný, keďže sa už vyhádzal, tak nás hádam neodvrhnete. 😎

achojka
12. aug 2009

Ahojte, v piatok sa mozem aj ja pridat?

majusa
12. aug 2009

ahojte,

dlho som tu nebola, ale čítam všetko. Boli sme na týždeň u rodičov (aj som si myslela, že si oddýchnem, ale nič také sa nekonalo. Babka ochorela, tak som malú nosila aj ten týždeň).

... ja len tak chodím po šamoríne a spoznávam vás podľa kočíkov. Minule som videla bezaz a dnes babulku. Kde bude v piatok to stretko? Žeby sme sa pozvali aj my 😅 . Ale zasa nesľubujem, lebo malá už druhý deň vstala o pol jedenástej (tým nechcem samozrejme nikoho provokovať, ja sa len teším). Keby náhodou, kde to bude?

janne6969
13. aug 2009

Majusa aj ja som Ta tusim vcera videla. Teda aspon podla kocika myslim, ze si to bola ty. Isla si do Billy. ja som tam cakala aj s malou na muzika 😉

majusa
13. aug 2009

janne, aj ja som si myslela, že si to ty 😀

chruminka
13. aug 2009

ahojte kde ste vsetky?
Ja mam daku malu depku uz od vcera poobedia...nic sa mi nechce pritom sa nudim a mam tu veru dost roboty co by bolo treba spravit,ale stale to odkladam.....asi mi blbnu hormony

tilly
13. aug 2009

kika, nám už šiesta choroba nehrozí, takže aj keby ste infekční boli...

takže to stretko, ak to môžme urobiť, tak sa stretnime v pizzke, lebo ráno idem na krv a o jednej potom padáme do BA, kde idem fotiť jeden byt a potom idem až skoro do viedne sama autom, tak budem asi trochen v strese... moji drahí si vymysleli, že chcú ísť do viedne vláčikom OBB, potom pôjdeme do prátru a kuk na večernú viedeň, domov chcú prísť až úplne neskoro večer... chceme ísť na origoš šnicel so zemiakovým šalátom vo viedni
😀

potom niekedy na budúci týždeň vo štvrtok alebo v piatok môžme dať našu garden party

chruminka
13. aug 2009

takze zajtra o 11:00h v pizzerke ako vzdy?

a ozaj nikde na nete nebolo ze by ta siesta choroba bola infekcna

tilly
13. aug 2009

ona je infekčná keď sú teploty, keď sú vyrážky, tak už by infekčná byť nemala, suseda bola u nás už s vyrážkami a my sme to nedostali, ale to sa tuším dá dostať len do troch rokov

ja som za 11.00 v pizzerke, potom poletime asi do BA

majusa
13. aug 2009

tá pizzerka je kde? Len pre istotu, nech nepôjdem do inej 😀 Tilly, ja potom idem tiež do BA, tak sa môžme predbiehať 😉

tilly
13. aug 2009

ja pôjdem asi medzi tým domov, podľa toho, kedy budem mať byť v BA... veď uvidíme, môžme tomu potom vyťať 😀 😀 😀 😀

pizzerka je pri hlavnej ceste, pri pošte partner, oproti bašte, v samaria centre

angua27
13. aug 2009

babuľky tak my zase nič. na 11 sa mi moc neoplatí niekam sa trepať, keďže mladý sa už o 11.30 pýta spať. a tentokrát ho nechcem naťahovať, lebo o 15 prídu pre neho dedkovci, tak aby bol vyspatý a napapaný. 😔

balambi
13. aug 2009

ahojte babuľky, môžem sa zajtra pridať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre