Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
18. aug 2009

ružová so šedou je nádherná, taká jemná kombinácia... škoda, aj ten zelený je pekný, videla som tie bumbleride v avione v alltoys a bordová nie je dobrá? to sa dobre kombinuje s jemnou ružovou...

jaaaj, mám také nervy... robím jednu zmluvu a mám tam plno pripomienok, čo tam akože má byť a teraz to nedáva vôbec zmysel, nemá to hlavu ani pätu... vety na 5 riadkov, nenávidím to

janne6969
18. aug 2009

Chrumi ta zelenkava je krasna. Vobec to podla mna neva, ze budete mat dievcatka. Ale mne sa paci aj ta oranzova. Ale je pravda, ze nazivo som to nevidela. Ale cez tyzden sa chystam na nakup, tak mozno to zbehnem omrknut.

angua27
18. aug 2009

chrumi, na pocity iných sa vybodni. ak sa vám páči zelená, zoberte zelenú. 😉 veď pozri na mňa, Maťko sa vozí v oranžovom kočíku. 😉

bezaz
18. aug 2009

hojte
adi ta zelena je velmi pekne, vobec nie je chalanska
boze baby, ze dieta spi 6-8 hodin v noci??? co to je?? ja sa takeho asi nedockam.. teda mozno ked ninka bude na strednej a z postele ju budem tahat buldozerom 😝

zuzkka
18. aug 2009

ahojte samorincanky.. mozem sa pridat 🙂

chruminka
18. aug 2009

zuzkka vitaj medzi nami jasne ze sa mozes pridat 🙂
Nemas nahodou maminu Betku ,ktora robi v slovnafte? 😉

zuzkka
18. aug 2009

uplnou nahodou mam 😀

chruminka
18. aug 2009

zuzkka spoznala som ta podla fotiek,ja som s tvojou maminou robila kedysi v slovnafte a par krat sme sa stretli v parku ked ste tam boli vonku s malym a ja som sla z prace....

zuzkka
18. aug 2009

aha..
aj mne si ty bola povedoma.. teda aspon podla tej profilovej foto.. do albumu mi ani nenapadlo pozriet.. nie som prilis zbehla v MK.. a na svoje fotky tu som aj zabudla

janne6969
18. aug 2009

Tak si ich rychlo dala prec 😉

angua27
18. aug 2009

ahojte,
zuzkka vitaj medzi nami. máme podobne staré deťúrence. môj malý bude mať 2 roky v septembri. 😉

bez, chruminka mi hovorila, že sa Ti malá často v noci budieva. mne Maťko v noci vstával 8-10x až kým sme ho v jeho skoro 6 mesiacoch nepresunuli do jeho izbičky. hneď prvú noc sa zobudil iba 3x a časom to zosekal na 2x. zistili sme, že má ľahký spánok a budí sa v noci, keď sa točíme na posteli. ak máš možnosť, skús dať Ninku spať do inej izbičky. aj keď malý spal iba vo vedľajšej izbe a dvere sme mali otvorené, prvé noci som mala vysielačky zapnuté. potom už nebolo treba, prebrala som sa na každé jeho zamrnkotanie. no a keď sme sa presťahovali a začali sme spávať znova spolu v izbe, tak frekvencia vstávania v noci sa už našťastie nezhoršila, dokonca zlepšila, vstáva už iba jedenkrát v noci. 😉

zuzkka
18. aug 2009

janne, dala som ich prec, lebo ma niekto nastrasil, ze nemam davat takto verejne svoje dite.. 😉 nie kvoli vam, zienky, skor kvoli inym ludom, co nechcem aby tie fotky videli.. ale inak nemam paranoju 😀 😕
dala som ich tam davnejsie, aby videli v robote fotky synceka a potom som na to zabudla.. ale dam tam par, ale ozaj len par a hlavne aktualnejsich.. 😉

angua, mozno sme sa uz v meste aj videli.. chodievate do parku, na pieskoviska, ...?

ozaj, citala som, ze chodite spolu do sqash klubu na aerobic.. videla som plagat v Alex-e, ze tam budu aj spolocenske tance, nabor pre dospelych je 12.septembra (pre deti 7.9.)
ak vam hovori nieco Erik Narjas, tak vas mozno navnadim viac 😎 😝
kazdopadne - ja by som chcela chodit, lebo spolocenske su moja srdcovka ALE planuju to na soboty o 17,00, co nam, mamickam, ktore by sa chceli cez vikend venovat rodinam, nevyhovuje..
co vy na to? nechceli by ste chodit aj vy? ak ano, kedy?

erika1983
19. aug 2009

ahojte
vitaj zuzka 😉
aj moja Frederika spala lepsie uz vo svojej izbičke ako u nás v izbe
ja chodím na squash, aerobic začína tuším 3.9 bola som v pondelok na squashi a bola tam akurat cvicitelka tak nám vravela
ja by som tiez potom chodila, kto sa pridá??
ja na spoločenské tance nie, bude tam podľa mna milion ludi.

chruminka
19. aug 2009

dobre ranko
baby tak mi asi teda objedname ten zeleny kocik ,lebo farebne sa nam velmi paci a je to jedno co si ludia budu mysliet
Dnes nam pridu montovat kable na chello koli netu,lebo zajtra nam konecne konci tento otrasny t-com s ktoreho ma poraza ked sa to tu stale odpaja....len neviem ci nam to chello hned aj zapoja (pri t-come sme mali kablik natiahnuty ale aj tak sme este vyse mesiaca cakali kym nam spojaznili net 😠 ) tak mozno budeme chvilku bez internetu
Ak by sa organizovalo dake stretko na piatok (alebo iny den) rano ci na obed Kika alebo Zuzka vy mate na mna cisielko dajte mi vediet poslite mi sms,keby som nahodou nemala uz internet ☹

Erika ako bez malej?Je ti smutno?

zuzkka
19. aug 2009

erika, jeee tvoja dcerka sa narodila v rovnaky den ako ja.. len o par rocikov neskor 😎
myslis, ze bude vela ludi na spolocenskych?
ja na aerobik e-e... to ma nebavi..

janne6969
19. aug 2009

Ahojte.
Ja by som aj na spolocenske isla, ale v sobotu tu skoro nikdy niesom.
Erika tak zacneme s tym aerobikom? Od septembra. Este ze si to spomenula, lebo ja uz mam tasku zbalenu a bola som nachystana, ze vecer pojdem. Ale pojdeme teda asi s muzom radsej behat.
A na tom squashi sa daju pozicat rakety? Lebo ja nemam doma naradie. Kdo by isiel so mnou? Hocikedy vecer.

zuzkka
19. aug 2009

janne, to je super kombinacia, ze by si sla ale v sobotu nemozes 🙂 TOTIZ - ja som na tom podobne a taktiez dalsia moja kamoska.. v sobotu ani nam nevyhovuje chodit, lebo to je jediny cas kedy mozeme travit cas spolu s rodinkami.. telefonovala som s Erikom a hovoril, ze keby vacsine vyhovoval iny termin, tak by sa to presunulo.. takze ked si trufalo zaratam medzi zaujemcov aj Teba, tak sme tri, ktore by sme chodili, ale nie v soboty 😉

zuzkka
19. aug 2009

ozaj, co hovorite na tych co zbieraju peniaze na detsku onkologiu pred postou? co o nich viete?

chruminka
19. aug 2009

baby taka som vytocena!!!
Mali nam prist dnes montovat kable na to chello ze medzi 9:15 a 11:15h myslite ze tu niekto bol?!
Ani sa z UPC nikto neozval ze sorry ale nestihame alebo co tak som ako debil doma a cakam a potim sa .....
Dovolat sa tam neviem tak som im poslala vyhrazny e-mail 😠 ,som zvedava kedy zareaguju.
Keby si clovek koli nim musel brat dovolenku tak by ho aj porazit mohlo ze ostal doma a caka ako.....a nikto nedojde.
Takze od zajtra sme bez netu ☹

janne6969
19. aug 2009

Chrumi klud. Oni niekedy pridu,
Zuzkka kludne ma rataj ako zaujemkynu pre iny termin 🙂

tilly
19. aug 2009

chrumi, oni ešte prídu, len oni nikdy nechodia včas... keby si náhodou zostala bez netu, kočky, dávame piatkový obed?

tilly
19. aug 2009

sa mi tu bláznia decká v bazéne, zlatí sú 😀

janne6969
19. aug 2009

A kolko ich mas?

chruminka
19. aug 2009

no pochybujem ze pridu este dnes a aj keby chceli maju smolu lebo ja ich uz cakat nebudem!
To mam byt teraz akoze kazdy cely den doma a cakat kedy sa tym magorom uraci prist aj ku nam? 😠
Naco potom volaju a robia si terminy od do?!
Chudatka babetka tak kopu teraz ako som rozculena ze mi ide brucho roztrhat asi nadavaju so mnou 😀

tilly
19. aug 2009

chrumi, možno sa niekde zdržali + obed... možno ich niekde čakala atraktívna blondínka a tam sa zdržali 😀 a kurnik, asi ten privat spice zablokujem 😀 😀

jani, dve, domča a susedku, ale tie rečiiii 😀

chruminka
19. aug 2009

miska vsak napis co debatia? 😀 take dospelacko-detske? 😉

majusa
19. aug 2009

chrumi, ja čo som si dávala v Šamoríne robiť, na všetkých som čakala celý deň. Už som si zvykla 😉

chruminka
19. aug 2009

majusa mna poslednu dobu poraza,nic a nikto nepride nacas,stale vsetko treba obvolavat a obhanat akoby clovek fakt uz nemal nic ine na praci!
Urcite este aj ten hlupy kociar namiesto do 48h pride do 48dni!
Vlastne ho ani objednat teraz nemozem,lebo s tou pani (ona je dodavatelka na SK) komunikujeme len cez e-maily a kedze neviem dokedy budeme bez netu (kedy sa uraci niekomu z UPC prist nas zapojit) tak nejdem racsej ani nic riesit....preco sa vzdy vsetko komplikuje?!

tilly
19. aug 2009

rozdelili si bazén na dve polky, jedna polka je natálkina a druhá je dominikova a chodia sa navštevovať a také tie dospelácke reči a potom skáču z bokov bazéna, sa aj bojím, aby sa nezrazili a grgajú ako sú naloganí tej vody 😀 a akože kakajú na brehu... ale už sú vo vode od jednej... 😅 budú ako žaby 😀

tilly
19. aug 2009

natalka: "ahoj, nemáš tu kuchyňu? potrebujem sa vysr..." "urobíš mi granko s maslom?"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre