Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janetka
18. jan 2008

tilly: videli sme danka s babkou?? ja som to nejak neregistrovala...erika a o kolkej si bola? ja este teraz vydrzim nepit, ale potom, ked prestanem kojit, tak to riadne roztocime 😉 mam hroznu chut uz dlhsie na nejaku dobru hruskovicu, hehe bezne to nepijem, ale teraz sa mi ziada 😉 podme teraz do basty a na buduce pojdeme do kormoranu, kormoran je super cez leto vonku, tam vnutri to je take strohe

aruska
autor
18. jan 2008

davidko chodi teraz na polovnicku, tam mu to vybavila moja mamina a ma to blizko k svojej babke bo ta byva na Novej.

do Kormorana suhlasim aj ja, mame oktafku alebo moju starucku Gretku 😅 to je moje faro od kedy som spravila vodicak a bojim sa co i len spomenut ze ju vymenim bo ma niekde necha 😀 😀 😀

jeeej kua a ja sa musim ucit ked vy sa prechadzkujete 😒 ☹ ☹ ☹

aruska
autor
18. jan 2008

joj a cez leto pojdeme na bycikli s deckami a naspat pojdeme len popri bycikli aby sme sa nezdruzgali 😀 😀 😀 😀

erika1983
18. jan 2008

no mi sme boli okolo 14:00tej

oki tak 28.1.2008 v Basty a okolo 19.30 moze byt??? 😀 😀 😀

aruska
autor
18. jan 2008

a kde je ta basta??? 😕

aruska
autor
18. jan 2008

jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiis ja som blba no viem kde je 😀 moze byt aj to.

idem bo mi ide dieta papat 😀 😀

erika1983
18. jan 2008

oki potom ozvi
a napis ako to dnes slo dufam ze si sa naucila vela vela vela

janetka
18. jan 2008

aruska: no teda jakubko bude smutny, ze uz davidko s nim nebude chodit, ta polovnicka je sympaticka, ale pre nas dalekooo
ja som tak chodila s kubkom a kamoska s dcerou na hradzu a potom do kormorana bud na obed, alebo kofcu.. lenze kubko mi vzdy zaspal v tej sedacke na biku, tak mame aj jednu fotku ako vylovena rybka lezi rozvaleny na hradzi na deke v bunde a slnecnych okluiaroch 😀

erika1983
18. jan 2008

aj ja sa vzdy tesim na leto ze budeme chodit ku kormoranu tam sa budu deticky hrat a mi budeme sediet na kave 😀 😀 😀

tilly
18. jan 2008

a na polovnícku berú aj harantov s plienkami??? škoooda, že som to nevedela, hneď by som tam domča šupla

erika1983
18. jan 2008

baby este ma napadla aj podkova - podnik ale je to pri bille aj tam sa mi paci je to hadam lepsie ako basta, basta byva nafajcena 😀

tilly
18. jan 2008

mne je to jedno, hlavne nech tam majú fernet 😀

aruska
autor
19. jan 2008

😀 😀 😀 tilly tak to potom mozete prist aj k nam - my mame fernetu pre pol samorina. Muz vzdy nakupi pre pol dediny 😀 😀

Boze aby ste sa do toho 28 vobec dohodli kam pojdeme si sadnut 😀 😀

jo na tej Polovnickej je to daleko pre vela mamiciek preto je tam zvacsa vzdy nejake to miesto volne.

erika ☹ sa hambim skoro nic som sa vcera nenaucila a az teraz som sa dnes zobubila 😒 ale akoze som z tohto pocasia ako ovalena lopatou, kua a taky fasa sen sa mi snival 😀 podobny ako tebe minule 😝 😅 😀 😀

tilly
19. jan 2008

ja som dnes tiež ako prachom meštená 😀 strašne ma bolí hlava, ale aspoň, že sme boli trošku vonku, susedia si kúpili malého psíííka, malého retrieveríka, taký je zlatý, huňatušký, malilinký, k sežrání

janetka
20. jan 2008

tilly: ktori susedia???

tilly
20. jan 2008

hneď vedľa, samkovci 😉

erika1983
20. jan 2008

ahojte no musime sa pochvalit mame zubok🙂 a ani sme neboli zly
no supisssss 😀 😀 😀

janetka
20. jan 2008

erika: no supeer...keby tak isli vsetky, co? ale my sme so zubkami nemali problemy, sme tak kubkovi nasli prvy zub v 4 mesiacoch, sme ani netusili, len zrazu ma nieco "porezalo" 😉

erika1983
20. jan 2008

super no dufam ze takto pojdu aj vsetky ostatne
😝 😀
dnes sme boli zase v mliecne na prechadzke???

janetka
20. jan 2008

erika: urcite okolo druhej, my sme boli vonku seci na ulici od 11-13.00

erika1983
20. jan 2008

jasne a kade vy byvate ???
my cchodime stale vtedy ☹

aruska
autor
20. jan 2008

baby viete mi polopate povedat co je to ten kontumacny rozsudok??? drbe mi z toho obcana ☹ asi ho vo stvrtok nespravim - som len na ot. 30 z 51 😒 😒 😖

aruska
autor
20. jan 2008

a nam uz ide druhy zubok a spali sme vyborne tuto noc, ale zobudili sme sa o 6:16 😀 😀 tak sme dokonca aj stvrthodinku prescasovali 😀 😀 😀

erika1983
20. jan 2008

super gabi no uz aj mi mame zubok 😀

tilly
20. jan 2008

erika, bývame na takej trošku vedlajšej ulici, nie na tej, čo ide presne stredom mliečna, ale na tej vedľa 😀
všimla si si taký strašnezelený bungalov so žltým komínom a šambránami? tak to je naša ulica, tá, kde majú vchod, oproti je taký bordový bungalov...

a na začiatku ulice je taký pekný dom, taký hnedý, plot má taký tehličkový...

aruska, tak toto vôôôôbec netuším 😀
ja dúfam, že z občana mi bude drbať v marci, ale to mi najskôr musí začať drbať z MPV 😖

aruska
autor
21. jan 2008

tilly, janetka, tak so zapisom do skoliek nebudete mat problemy kôli trvalemu pobytu. To ze nemaju maly alebo vy prihlaseny trvaly pobyt tak sa vam len zvysuje mesacny poplatok za skolku zo 180 na 200 SK. a treba co najskor ist zahlasit maleho (najlepsie uz teraz) este vraj maju vsade volne miesta!!! tak netreba protekciu ak davate maleho od septembra....

v samorine je v kazdej skolke slovenska aj madarska trieda len na gazdovskom su dve slovenske...

tak sup sup vybavovat aby bolo miesto. 😀 😀 😀

janetka
21. jan 2008

aruska: ved tilly tam bola, ja som tam volala a povedala, ze mame prist 1. marca, skor nie... ze prihlasky nam dovtedy nedaju 😕

janetka
21. jan 2008

aruska: dnes pojdeme pred obedom na prechadzku po mliecne, kto sa prida?

aruska
autor
21. jan 2008

janetka ja som uz dieta dnes odovzdala babke tak jedine s hafom 😉 ale chcela by som dnes prebehnut cely obciansky sudny poriadok a ete aj tych 51 ot aby som zajtra a pozajtra len opakovala tak neviem. Uvidim ako na tom budem. Ako sa ma Martinko??? 😵 dufam ze poslucha, my sme dnes trhli rekord zaspali sme o 19:30 a vstali sme 6:40 rano 😀 😀 😀

aruska
autor
21. jan 2008

janetka fakt len v marci? To co je? Tak to bude vyzerat ze 1.3. tam budete stat šoooru 😀 😀 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre