Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
25. sep 2009

som hovorila teraz s jarkou, že sa ešte dohodneme, či ideme, tak o jedenástej sem znova mrknem, zatiaľ idem makať

chruminka
25. sep 2009

ok tak dajte o 11:00h vediet ci sa ide na obed ci nie

tilly
25. sep 2009

už mi dorazil mm, takže ja nič, ideme do BA, musím ísť do roboty

arusska
25. sep 2009

tak my sme uz zdravy a v pondelok mozeme ist do skolky, som zvedava ako to zvladneme 🙂

a zajtra sa ide na vynobranie do Modry - sa tesiiiiim 😅

janetka
25. sep 2009

baby, tak nechajme uz ten obed tak pre dnesok......

arusska
26. sep 2009

rysuje sa nam krasny vikendik - o hodinku ideme do Modry na vinobranie 😅

tilly
26. sep 2009

mali ste tam byť včera večer, bol tam david koller 😀

v modre boli vždy najkrajšie vinobrania, modra je krásne mestečko...

bezaz
28. sep 2009

caveste
jarka plati dnes prepadovka u vas? nemam nic nachystane 😝

chruminka
28. sep 2009

dobre ranko
zuzi jarka isla asi s malym do skolky 😅 ,vsak hadam sa ozve,lebo dnes ma byt este pekne,ale od zajtra hlasili dazd vsak uvidime...

janetka
28. sep 2009

caute, my sme dnes zaspali, volala som do skolky, ze kubko pride na 9.00 😉 nemali sme budicek ala matko, spal s nami do 8.15 😲
tak vas po 9.00 cakam

december
28. sep 2009

Caute mamičky a čakateľky,len tak medzi rečou viete že v Babaklube je burza jesenných a zimných detských vecí?
Oplatí sa , dnes sme boli aj my, je tam toho dosť.

arusska
28. sep 2009

ahojte, len tak do placu, zajtra alebo v stredu nedame obed??? SOm doma posledne dva dni a od 1veho iden do prace, tak nech vas este vidim. Zuzi zisti dovtedy tu sumu, lebo ja motak to neviem najst...

erika1983
28. sep 2009

ahojte
tak my sme este cely tyzden doma
cez vikend sme boli na svadbe bolo uplne super cely clovek ma boli som tancovala celu noc 🙂
ale na nestastie som aj ja uz chora asi som to chytila od malej ☹

janetka
29. sep 2009

Miška, všetko najlepšie k meninaaam

janne6969
29. sep 2009

Ahojte.
My ideme dnes na Antolsku na ten ultrazvuk a zajtra nas caka ockovanie ☹ Tak ja ten obed nestiham, lebo o jedenastej mame byt u lekarky.
Miska vsetko naj 😉 Takto dva rooky do zadu sme svadbovali 😀 😀 😀 😀

arusska
29. sep 2009

MIska hlavne vsetky palce drziiiim, aj na noháááách 😀

arusska
29. sep 2009

takze nikto dnes so mnou na obed nejde??? No tak idem zacat nieco varit...

bezaz
29. sep 2009

jeej miska vsetko naj k meninkam 😉
ja som za obed zajtra, dnes este volaco na jedenie mam 😀

arusska
29. sep 2009

dobre tak obed zajtra o 11,00 hlaste sa. Zatial ja a bezii

janetka
29. sep 2009

aj ja za zajtra

arusska
29. sep 2009

oka, jarka, bezii a ja zajtra o 11,00

tilly ked budes vediet vysledok statnic tak daj vediet, som nervoznejsia ako ty....

chruminka
29. sep 2009

Miska vsetko najlepsie k meninam a drzime palce na tie statnice ci co to mas 😉

Janka ty ides na kolku v piatok k tomu zubarovi? My by sme mali byt na kramaroch tak okolo 10:00h moze byt aj skor aj trosku neskor.Ale to ti je asi skoro,ze?Nechcem ti zbytocne robit starosti a otravovat ta.
Dodo si zobral volno takze aj busom to zvladneme.

Zuzi staci ak by som ti zajtra na obed doniesla ten hojivy zazrak?
Ja by som zajtra tiez isla rada s vami na obed ak sa budem dobre citit.Som uz fakt taka lemrava z toho lezania ze po vcerajsej malej prechadke ma boli cely clovek a hlavne brucho akoby som bola tri hodky v posilke a robila brusaky 😝 ako total svalovica,tak to uz fakt nechapem.

arusska
29. sep 2009

Super tak sa nas tam aj zopar stretne, chruminka dnes oddychuj a zajtra sa streneme 🙂

arusska
29. sep 2009

tilly tak ako???? Dnes sa oslavuje na ulici???

tilly
29. sep 2009

dakujem 😉

štátnicu nemám...

kto prednáša proces občana? taká žena to bola, velikánske oči mala, asi 45-50 rokov?

tá tam bola v komisii + fogaš + dulaková, akože výborná komisia, keby som si nevytiahla PDV 😖

inak, na to, aká super bola komisia, neurobila 1/3 ľudí, čo tam boli... oni boli zo začiatku super, pomáhali, nepýtali sa moc, len potom sa to nejak zadrhlo, strašne dlho skúšali a fogaš začal nadávať, že je nás tam veľa, že ráno nás bolo 10 a stále chodia noví a noví ľudia... no začal byť nepríjemný...

ja si vždy vytiahnem také hrozné otázky 😔 zánik BSM, super, pohodička, tým som aj začala, trošku ma tam potočili, ale OK, vynašla som sa... potom právomoc súdov, to už bolo trošku horšie, ale ako tak sa dalo, v podstate sme to preskočili, dali mi asi dve otázky, z ktorých jednu som zodpovedala, druhú som nepochopila, tak som tam čumela ako blb, trapne mi bolo, ale to PDV, tam som len vymenovala niektoré tie práva a zhasla fajka, nič som nevedela... takže o rok a 330Eur... ☹ 😢

ja uvidím, ako budem na tom zajtra s časom, ak by sa mi podarilo vybaviť UP, čierneho, tak by som došla, ale ešte musím ísť aj do robotky (držte mi palce, teraz potrebujem urobiť obchod, na ktorom záleží viac ako na štátnici), takže uvidím, veď zavolám, kde ste 😉

angua27
29. sep 2009

miška, všetko naaaaaj k meninám. 😎

je mi ľúto, že štátnice nevyšli. a na zajtra držím na ten obchod palce. 😉

ja zajtra obed zase nie. malý chodí spávať o 11 a bol by strašne nervózny, možno budúci týždeň, ak by ste to dali na piatok, to už bude doma dedko a ja nebudem v piatok robiť. 😉 tak rada by som vás videla.

Aďka, dobehli by sme zajtra ráno okolo 9 na hoďku. môžeme?

chruminka
29. sep 2009

Tilly aj mne je to velmi luto sme asi slabo drzali s jezibabami palce 😒

Kika jasne dobehnite ja budem len rada aj ked je tu brajgel ako v tanku,ale upratat nezvladnem a Dodo pride dnes neskoro cize nestiha ani uvarit a nieto este upratat ☹ ,takze tu budu bojove podmienky

tilly
29. sep 2009

juj, baby dík... som krava, ja som k tej právomoci vedela viac, len som sa potom zasekla a nejako som nepokračovala, je to celé moja chyba...

inak, som tam bola ako debil, som si nevedela spomenúť na slová ako reštitúcia, kompetencia, akože po pár sekundách som to vždy povedala, len to vyzeralo fakt úchvatne...

kebyže dávate stretko v piatok, tak by som to snáď stihla z DS... idem na živnostenský... a vo štvrtok by som asi mohla tiež...

rokovanie o tom obchode budeme mať 6.10., ale musím to celé popripravovať, kebyže ten obchod vyjde, to by bol zázrak storočia 😀 už sa to naťahuje strašne dlho, keby som to stihla uzavrieť ešte pred pôrodom, hmmm, to by bolo žúúúžo 😀

janne6969
29. sep 2009

Ahojte.
Chrumi ja som objednana na 12, takze o 9 mozeme vyrazit zo Samorina. Ak nahodou trochu stvrdneme trochu v zacpe, tak budes mozno trochu meskat.

arusska
30. sep 2009

ahojte baby, tak ideme dnes o 11tej na ten obed? Ja uz zajtra idem do prace takze uz tak skoro na obed s vami nepridem.

Inak vcera a dnes uz celkom dobre do skolky sme isli, este trosku sme posmoklili ale od zajtra uz zacina mlady pan s tatinkom chodit do skolky tak som si to dnes uzila 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre