Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
15. okt 2009

jarka nepacila sa im zumba? my s jankou a ivankou sme sa zabavili 😉
jasne, squash mozeme dat

tilly
15. okt 2009

gabika a beatka sú moc náročné 😀

inak ma ide poraziť, počas tehu sa mi zhoršil prudko zrak 😠 mám 1,5 dioptrie 😠 doktorka povedala, že to riešiť nebudeme, lebo to môže byť spôsobené aj hormónmi v tehu... ale ak mi to zostane, tak ma porazíííí...
7 rokov dozadu som si dala robiť laserom oči, bolo to dosť bolestivé, nechcem, aby sa mi to vrátilo späť... 😢

janetka
15. okt 2009

dame zajtra obed?

tilly
15. okt 2009

ja by som dala, ale asi sa nestihnem vrátiť

bezaz
15. okt 2009

ja som za, sice mam vynimocne navarene 🙂

angua27
15. okt 2009

ahojte,
Aďka vás všetky pozdravuje. ešte stále sa nič nové nedeje. zajtra začína 38tt, stále dostáva lieky na udržiavanie, zajtra sa hádam na vizite dozvie niečo nové. 😉

janne6969
16. okt 2009

Juj Adka sa drzi hrdinsky 😉
Ja asi obed nestihnem, lebo mala bude okolo 12-tej papat 😉

janetka
16. okt 2009

bez: nechajme ten obed na buduci tyzden niekedy, nechala som si aj kubka doma, matko mi tu uz hodinu mrnci, dam ho teraz spinkat, asi by som tambola nervna.
..

janetka
16. okt 2009

angua: dik za info o chrumi... ako to cele vnima?

tilly
16. okt 2009

žiadne správy o chrumiježibabkách?

ja mám novú správu, čabika je otočený stále tváričkou, vraj je na omak dosť veľký a teraz len začne veľmi priberať, ale stále mi nemôžu dať odporučenie na SC, sono budú robiť až v 40tt, ak dovtedy neporodím, čo vraj neporodím, lebo CS mám 0! na toto obdobie býva tak 3... 😅

janne6969
16. okt 2009

Miska a meno stale nic? Co tak Atila? 😀

tilly
16. okt 2009

nie, ešte stále nič, ale snaha bola, včera sa chlapci niečo snažili vymyslieť, ale nič nevymysleli, takže je to stále čabika

angua27
16. okt 2009

tily, adka sa dnes neozvala. asi jej nepovedali nič nové. ale teda berie to hrdinsky. hovorila, že v nemocke jej ten čas ubieha rýchlejšie, lebo nie je celé dni sama. ale zase leží na šestonedelí a nie na nadštandarte a veru na psychike jej to nepridáva, keď vidí ako sa tam niektorý s personálu správajú. tak som sa ju snažila povzbudiť.

teda tilly, Ty budeš ako jedna moja známa. celé tehu nevedeli vybrať meno, tak sa pár dní pred narodením malej dohodli na Anne. no a nakoniec, keď malú prvýkrát uvidela tak sa rozhodla pre Martinu. 😀

tilly
17. okt 2009

hmmm, naťahujú ju tam chudiatko... a prečo leží na šestonedielkach, to je divné... ale apoň má spoločnosť celé dni...

no, s tým menom fakt neviem, ale keď nič iné nevymyslíme, tak to bude adam, len to sa mi nepáči kvôli meninám a každý druhý je adam... len domčo strašne chce, aby bol braček aďko a adrian sa mi nepáči...

angua27
17. okt 2009

tilly, tiež som sa čudovala, prečo Aďka leží na šestonedelí. ale mi to vysvetlila, že na gynde ležia iba baby na začiatku tehu. ku koncu už dávajú na šestonedelky, aby boli bližšie k pôrodným sálam. dúfam, že ju tam už dlho držať nebudú.

a ešte k menu a čo tak Andrejko? ale to by mal blízko narodky aj meniny. tak neviem. Adam sa mi tiež páči. 😉

arusska
18. okt 2009

tilly tak co ides v utorok risknut trest?? Budem drzat palce, ide aj moja kamoska Zuzka. Boze ako vam zavidim aj ja uz chcceeeem.

KUa asi sa inak hodim naspat na rodicak, lebo v tej praci je to nahouby. Ale chcela som aspon nieco do decembra ale vidim to tak ze do decembra nevydrzim. Ale si stale este hovorim ze ved bude maly chory, tak sa dam vypisat na OCR a aj ja si vybavim nejaku PN tak nech sa ONDIA - drbovia jedny. Si myslia ze zo mna budu pindu robit, tak na to som uz dost velka 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
18. okt 2009

andrej sa nepáči tatinkovi...

aru, nejdem na ten trest, som blbá, na budúci rok sa fakt zbláznim, ale nedokážem to, fakt sa nedokážem vôbec sústrediť na učenie a tak... o rok to bude ešte horšie s dvomi deckami, ale ten občan ma tak zdecimoval, že som sa nepozbierala na trest... možno stihnem ešte správko...

majusa
18. okt 2009

ahojte,

tilly, ja som tiež takto odklada robotu, keď som bola tehotná. Účtovala som si len toľko, koľko sa mi chcelo a hovorila som si, že šak keď sa malá narodí, tak keď bude spinkať, tak môžem pracovať. Ale realita je taká, že malá nespí a ja nepracujem 😀

... ja sem každý deň idem s radosťou, že už niektorá z vás to má za sebou. Ale myslela som si, že chruminka porodí skôr ... ale ježibabky sú super, že takto dlho vydržali a pekne narástli u maminky v brušku. 🙂 A k tomu menu, možno v tom okamihu sa vám budú páčiť aj také, ktoré teraz zamietate 😉

tilly
18. okt 2009

ja nerátam s tým, že sa mi bude učiť lepšie, bude to už len horšie, ale teraz mi to skrátka nevyšlo 😝
tak som chcela mať aspoň jednu za sebou 😒

tilly
18. okt 2009

ozaj, zuzi, môžem si zajtra prísť po buginu? tak, keď pôjdem pre domča do škôlky cca. 15 - 15.30
chlapi idú nakupovať do viedne, tak ho potrebujú...

arusska
19. okt 2009

tilly tak to budeme statnicovat spolu, mozeme sa potom aspon podporovat a teoreticky aj spolu ucit 😀

bezaz
19. okt 2009

misi zavolam ti 😉 inak ti tvoji chlapi furt chodia nakupovat 😀
baby, nemate referencie na plavanie s detickami v DS? som si vsimla oznam na obchode s detskym obleckom v dome sluzieb
majusa podobne to bolo u mna, ja ze v pohodke pocas tehu zvladnem statnice a houbeles 😠

tilly
19. okt 2009

aru, no, mám obavu, že ty skončíš tú školu skôr ako ja 😀

bez, no, chodia, ale teraz berie dano moju mamku do obchodov a idú kúpiť domčovi novú autosedačku a idú pokukať crossové biky a kúpiť adaptér na autosedačku, overal, oteplovačky a tak... majú toho dosť na nakupovanie, okrem toho dostanú zoznam vianočných darčekov a budú nakupovať... 😀

ja som sa trošku spoliehala na to, ako mi bruško pomôže pri štátkach, aj keď teda vedela som, že v našej škole mi nepomôžu ani šestorčatá, ale prd to zabralo...

inak, jeden neskutočný crosskový bicykel sme našli v moste v takej predajni bicyklov.. je to normálne, že honda kapotáž, celoodpružený, dano sa v bicykloch vyzná a hovoril, že je super, tak bude mať dominik neskutočného ježiska, stojí síce dosť, ale tak nebudeme mu kraviny kupovať, takýto bike si užije a teším sa, ako s tým bude jazdiť po snehu, bude to lepšie ako lyžovanie... tatino má tiež super terénny bicykel, tak budú spolu jazdiť po terénoch, len na to treba špeci chrániče a prilbu, takže ježiško bude musieť byť straaašne štedrý, hmm, že finančná kríza...

jari, ste chorí? agneška ráno hovorila, že celý týždeň neprídete do škôlky...

arusska
19. okt 2009

no tilly takze pekne vianoce 😀

a v nasej skole by ma prekvapilo ak by ti brucho pomohlo co i len pri skuske a nie pri statkach 🙄 🙄 🙄

tilly
19. okt 2009

aru, keď si predstavím tie jeho očká, keď to zbadá 😀 len pochybujem, že ak ten bicykel zoženieme teraz, že to vydržíme do vianoc... 😅

v našej škole ti nepomôže nikdy nič, niekedy ani vedomosti nepomôžu... inak s tými štátkami ma to serie, lebo vždy mi bolo povedané, no viete, keby to bola obyčajná skúška, tak by sme vám to dali, ale toto je štátnica...

arusska
19. okt 2009

tilly 🙄 akoze na to sa neda nic ani povedat. No ale co uz budem ta potom v marci nahanat aby si sa ucila 😅

janetka
19. okt 2009

tilly: nie sme, kubko ano 3x zasmrkal z noci a stevo, ze ho mam nechat doma, ze v skolke su virusy a ideme do tej snv, ze aby tam zbytocne este neochorel... a odvtedy ani raz nesmrkol za cely den. ale normalne som dve hodiny spala a on sa hral dole, hore.... sa zabavil.

bezaz
19. okt 2009

baby tak vas mam pozdravit od adi, zajtra 8.30 ma planovanu sekciu, drzme palce 😉

erika1983
19. okt 2009

jej super drzime adke palce jooooj tak jej zavidim babatko ☹ aj ja chcem ☹
bez ty nechces peniazky??? kedy dobehnes

arusska
19. okt 2009

bez je asi charita, ani odo mna nevymaha 😀 , bezi ale teraz sme doma cely tyzden, zajtra a v stredu mam skolu ale vo stvrtok by ste sa mohli stavit po peniazky, nech na to uz nemusim mysliet....

a adi drzim palce nech to ma co najrychlejsie za sebou a nech sa skoro uzdravii.. 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre