Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

erika1983
23. jan 2008

no tak sa dohodnite mne to je v podstate jedno muzik sa postara, aspon si uzije 🙂

erika1983
23. jan 2008

baby tak ked uvidim oplujem no to moze byt naozaj kraaaaaavo 😒

tilly
23. jan 2008

je hnusná a ešte potom bola taká hnusne arogantná 😠

bezaz
24. jan 2008

no teda, hnusna madarka 🙂 ked ju uvidim, hned budem plut..
takze ako sme sa dohodli? o tej 19.30?

chruminka
24. jan 2008

Ahoj je tu niekto?

janne6969
24. jan 2008

aj ja budem plut. Len som take auto este nevidela.
No a kedy to teda pojdeme? A netreba to rezervovat?

bezaz
24. jan 2008

jani neviem, baby nepiiisuuu 😲 😕

tilly
24. jan 2008

ja neviem, ako sme sa dohodli, utorok a čas? a kde? tá bašta? no máme ešte pár dní na to, aby sme si to upresnili 😀

chruminka
24. jan 2008

kto vie ako sme sa vlastne dohodli? Tusim 29.1.08 v utorok o 19.30h.

janne6969
24. jan 2008

No tak to bolo povodne. Kludne navrhujem aby sme to presunili na 19:00. Mam tam zavolat a rezervovat? Koklo nas bude? Alebo to uz niekdo vybavil?

chruminka
24. jan 2008

ahoj je tu niekto? Samorin to nejako flaka 😎

chruminka
24. jan 2008

janne mamini tusim chceli stretko az o 19:30 aby mohli ulozit deticky.

erika1983
24. jan 2008

no ahojte tzak mi sme sa vratili z prechadzky. dnes bolo krasne

a to stretko 29.1. 2008 a nechajme to tak na 19:30, v tej baste

janne ak vies rezervuj to okolo 10ludi 😀

aruska
autor
24. jan 2008

no janetka, tilly k tej p.ce, (ani ja nenadavam zvycajne ale tej krave sa inak neda povedat)

Akoze NO COMMENT, my sme mali tiez s nou jeden incident a rada sa on s vami podelim. Ona tak krasne zvykne stat v strede cesty aby sa akoze ledva dalo autom prejst. Mali sme za autom prives a isli me nieco vyhodit na smeticko ale nedalo sa pred nami otocit tak sme sli akoze na kruhac a hovorime jej ze nech si trochu posunie auto a ona hned na nas vybehla ze co sa co mame tocit na konci ulice ked byvame na zaciatku, ze preco a naco tam chodime. No pica, co ine sa na to da povedat.

A inak len tak naokraj - v 17tich porodila syna, odisla na nejaku lod pracovat neviem kde do Ameriky a nechala tu na 3 roky syna matke... no a teraz sa hra na velku frajerku lebo "AKOZE ONA VIE PO ANGLICKY" kokos ako keby ja som nevedela. No proste ta podla mna este v rannom veku musela utrpiet nejaku poruchu mozgu...

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

aruska
autor
24. jan 2008

inak baby vcera mala na aute dve vajcia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - boli ste sa pomstit??? 😀 😀 😀 😀

aruska
autor
24. jan 2008

vsak to stretko dajme od 19,00 a ked pridete o pol hodku neskor tak budete dohanat pohariky 😀 😀 😀 sak preto sa predsa nepobijeme ze niekto bude este doma deti ukladat do HAJAN ked ine uz budu nasavat 😀 😀 😀

erika1983
24. jan 2008

dobre tak mozme na 19:00 ved mi uz o 19:00spime 😀 😀 😀

aruska
autor
24. jan 2008

erika moj cestou domov nezaspal, zaspal teraz pred pol hodkou a uz je aj hore 😠 ale nedovolim mu - musi spat!!!!

aruska
autor
24. jan 2008

inak baby spravila som obcana na A 😎
a v nedelu mame vystavu s Arusou v Trencine

A este ma tak napadlo Tilly, Janetka že by sme mali vymysliet nejaku POMSTU, aby to tu slecna p..a nemala jednoduche, napr ze budem davat vysravat psa rovno pred ich barak, a tilly aj ty Maxovi musis zasadne zavelit kadenie len pred ich domom 😀 😀

erika1983
24. jan 2008

aruska to je ale super pomsta 😀 😀 😀

no tak to si mala veselo ked ti nezaspal, isto nebol umrncany ☹

my uz spime zaspali sme za sekundu, gabi a ty ides na stretko autom ???
a zajtra tak potom medzi 13-14:00 ti volam pojdeme smerom ku vam a dame spolocnu prechadzku, NEPRIPOJI SA NIKTO???

tilly
24. jan 2008

aruska 😀 😀 to boli naše vajká po záruke, také už pomaly záprdky, ono to dosť hnusne smrdí, keď to zatečie do kúrenia 😀 😀 😀 😀 a tiež som si tak povedala, že maxa budem venčiť zásadne len tam 😀 ale maxo neserie na povel 😠

ale ona je vážny psychopat tá ženská, normálne nenormálna, dnes išla pre istotu veľkou rýchlosťou po našej ulici...
a to som počula, že nechala mamke decko a išla do ameriky, ona fakt k deckám vzťah nemá, krava, ja si na ňu len spomeniem a už mám nervy...
raz odo mňa dostane na hubu, ale to bude strašný hluk, lebo ja hučím "jak piliňák", takže keď na ňu začnem hučať, tak radšej utečie

fííííha, občan za A, no ty si iná šikulka, gratulujeeeem, aruske (hafanke) držíme palce v nedeľu 😉

a nám s janetkou je to v podstate jedno, či o siedmej alebo o pol ôsmej, ale môžme to urobiť tak, že stôl rezervujeme na siedmu, kto môže príde na siedmu a kto nestíha, tak príde na pol ôsmu... ja aj tak nikdy nestíham, takže mne keď sa povie, na siedmu, tak som tam o pol ako na koni 😀

erika1983
24. jan 2008

no super tak mate niektora tam cislo aby sme si to re 😀 zervovali

erika1983
24. jan 2008

tilly tie vajka mohli byt super 😀 😀 😀
ja by som jej asi vykopla okno, p...a

aruska
autor
24. jan 2008

moj tip bol spravny 😀 dnes by mi aj sportka vysla 😀 😀 tilly dobre, tak ked budem mat nejake vajco po zaruke tak viem kam s nim 😀 😀 😀

tilly
24. jan 2008

aru, tuším budem v lete vytŕčať vajcia na slnku, nech rýchlo skysnú, nech sú to poriadne záprdky, hnusne smradlavé a to jej hodím za okno, keď jej to stečie dole, tak to neskutočne smrdí a predstav si v lete ten smrad 😀

aruska
autor
24. jan 2008

len aby ten smrad nepachol az k nam 😀 😀 a moja tiez nekadi na povel, ale kazde rano ked ideme von tak viem ze nakladie, tak pojdeme len po nich a ked nebude inde tak myslim ze to nevydrzi a nakladie rovno pred nich - vies si predstavit kolko taky "kon" toho da??? (inak fajnova tema) 😀 😀 😀 😀 😝

erika1983
24. jan 2008

vy ste expertky 😀 😀 😀

js budem odkladat frederikine hovienka a budem ich nosit tam 😅 😀

bezaz
24. jan 2008

aruska gratulujem k obcanovi 😀 sikulka..
mne je to v zasade jedno, dojdem na tu 19.00, mozem aj spravit rezervacku, dufam, ze na to nezabudnem zajtra v robote 😉
nuz nam dnes jedna taka mila cica vbehla do cesty, asi jej niekto pozical passata ani sa nepozrela, vychadzala z bocnej ulice, keby som nemala rychle reflexy, tak druha buracka za pol rok 😝

aruska
autor
24. jan 2008

fuha bezaz dufam ze nic vazne 😒

tilly
24. jan 2008

aru 😀 😀 to si viem predstaviť, aj maxo toho dosť nakladie, a to nie je taký kôň 😀 a môžem jej tam chodiť hádzať fajnové smradlavé domčove hovienka 😀 😀

juuuj, bezaz, takže si do nej našťastie nevrazila... ešte, že si taká šikulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre