Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
22. nov 2009

Ste mi narobili chute s tou cinou. Asi tam dnes skocime na veceru 😉
Chrumi my sme teraz zacali papat to babylove mlieko s DM a Vikine velmi chuti. Ale ona uz je predsalen vacsia a tak sa az tak nebojim jej ho dat. A okrem toho uz papame aj ine, takze 😉
A ja by som Ti tiez rada zobrala dietky na prechadzku, len si to neviem velkom dobre predstavit s takym velkym kocikom v jednej ruke a mojim v druhej ruke.

bezaz
22. nov 2009

balambi robim na ZUS samorin 😀
tak som zvedava, aka ta cina nakoniec bude.. a hlavne, co ja bez zlcnika si tam dam?

tilly
22. nov 2009

ahojte, my sme mali dnes konečne trošku lepšiu noc, aj keď sme mali problém s prdíkmi, ale aďko to krásne zvládal, ani oči neotvoril, len sa popučil a prdel 😀 to domčo reval ako tur v jeho veku, keď mal taký problém...
teraz aďko zas spinká, chlapi boli s maxom a idú do hamuliakova, takže my budeme zas celý deň sami doma s aďkom...

ozaj a na tretiu idú na divadielko do kormošu, jari, idete?

janetka
22. nov 2009

tilly: ideme....pridate sa?

chruminka
22. nov 2009

ahojte tak s tym kocikovanim to je ok,ja som ich v podstate este ani sama nekocikovala takze sa nestazujem,a aj mne dobre padne ist aspon raz za den na cerstvy vzduch, vcera sme neboli,ale dnes sa chystame aspon na chvilku.
Baby mi sme zistili,ze oni asi v noci preto vystrajali ze boli hladne!Tuto noc sme sa v pohode vyspali,Zasa sme po 22:00h krmili baby vypili 125ml ale nie a nie zaspat a a po hodine a pol uz zuzlali pesticky a kricali tak sme im dali zasa najest,vypili dvacku a v podode zaspali.Spali od polnoci do 4:00h,zasa sa najedli Alexia vypila 160ml!Viktoria len 130ml ale spali az do 8:30h,som bola normalne v soku,tak dufam,ze to takto uz ostane.

tilly
22. nov 2009

chlapi idú, my budeme doma...

chrumi, tak im skús dávať viac...

bezaz
22. nov 2009
bezaz
22. nov 2009

baby akurat mi volala kamoska, co mi strazi opicu, ked ucim, ze od tohto tyzdna az do vianoc mi ju nebude moct strazit.. a som v pr.eli 🙄

majusa
22. nov 2009

chrumi, dávaj im viac a uvidíte. Naša tiež plakala len keď bola hladná. No a aspoň vidím, že keď naša Viki vypila v ich veku 120 ml a všetci mi hovorili, že je to veľa, tak to bola poriadna blbosť. Každé dieťa si vypije toľko koľko potrebuje. Teraz niekedy len 60 ml 😅 . Ale bolo obdobie asi v 4 mesiacoch, keď vypila aj 230 ml mlieka. A zrazu začali zúbky, potom sme už jedli aj iné a teraz niekedy mlieko ani nechce. Dôležité je, aby boli spokojné a pekne spinkali 😉

arusska
22. nov 2009

bezii ja som si dala inzerat ze budem prave do vianoc strazit deti, ale nie dlhodobo 🙂)

bezaz
22. nov 2009

gabi, no jo a este daj taxu a sme skoncili 😅 😀

arusska
22. nov 2009

bezii nakolko este nejsom JUDr 😀 😀 😀 😀 😀 tak som si dala 2 - 2,5 na hod. (podla dlzky) ale zatim sa nikto neozval 😀 😀 😀 ale ze si to ty dam ti mnozstevnu zlavu 😀

majusa
22. nov 2009

arusska, a na ako veľké deti si si dala inzerát? A ešte aj tá taxa ma zaujíma. Ak nechceš sem, daj do IP

arusska
23. nov 2009

Majusa od 0 rokov som si dala, taxa je 2-2,5Eur na hodinu, ale to je podla toho na kolko chces varovanie. Ale nie je to ako niektore ze kazdyden a cele dni. Do konca januara niesom v robote a ani sa nemusim ucit, ale od februara sa asi budem ucit, ale vlastne uvidim aj ci sa niekto najde.. Dnes mi uz jedna volala tak uvidime 🙂 Ak by ste inak niekto mali zaujem tak rada uvitam 🙂 Hlavne ide o to ze som na RD, maly je v skolke ja som doma a nedostavam od statu nic, ani len jedno euro, tak som sa zatial takto rozhodla......

bezaz
23. nov 2009

gabi mne by to pomohlo, len neviem, ako by som stihala ist s malou do mliecna a este naspat na opacny koniec samka 😅 kedy chodievas pre maleho do skolky?

erika1983
23. nov 2009

ahojte tak uz sme tu
bez na tej fotke vyzeras bohovo super 🙂
uz som doniesla aj orechy tak kto chce hlaste sa odvoz domov 🙂
chrumi ked budem na metrskej tak ti zoberem jezibabky von 🙂
my mame dva tyzdne a zaciname robit na novom potomkovi 🙂

arusska
23. nov 2009

bezi ak ti to bude vyhovovat tak si pre malu mozem aj prist, no problem 🙂 a pre maleho chodievam okolo 15 - 16 ako mi to vyjde, niekedy chodi mama a bere si ho k sebe takze mi ho nosi az po 18-tej

tilly
23. nov 2009

erika, ja by som tiež také kilečko zobrala

my sme mali zas jednu otrasnú noc... od druhej do piatej sme boli hore, nechcelo sa mu spať... tuším si budem dávať každý večer medovkový čaj, lebo vtedy krásne spinká... potom ráno spal do pol desiatej a znova zaspal až teraz, pred cca. 15 min. a aj to až vonku v kočíku...

otras, až teraz raňajkujem... som bola na výlete 😀 na upsvar a v tescu, ďalší výlet o týždeň v pondelok na sociálku...

jari, kedy pôjdete pre kubka?

erika1983
23. nov 2009

ok tilly donesiem mozno este dnes budes doma okolo pol piatej, piatej?

tilly
23. nov 2009

jasne, my sme už takto podvečer doma, vlastne ja som stále doma s aďkom 😀

tilly
23. nov 2009

chrumi, kedy pôjdete von? nebudete okolo 15.15 vonku?

chruminka
23. nov 2009

tilly mi budeme okolo 15:00h papat
Chcela som ist von teraz kym vyslo slniecko,ale strasne sa mi zle teriga s tym kocikom samej po schodoch!!
Tak pockam na Doda pride okolo 16:00h a pojdeme potom spolu na chvilku von.

Potrebujem im ist kupit dake veci vsak som zistila ze im nemam co obliect,mame sice vela veci ale vsetko c.62 a to nam je velike.Teraz potrebujem c.56 aj to nam je este trosku velke ale da sa.Len c.56 nemame tolko vela ks.a baby vela grckaju.V stredu ideme na kramare a ja im nemam co obliect!!

Ale zajtra ak nebude uplne brutalne kosa tak budem musiet ist von sama,tak sa budem aj tak dako musiet terigat s tym kocarom.

arusska
23. nov 2009

kraaasne pocko 🙂

tilly
23. nov 2009

dnes bolo neskutočné počasie poobede, až na to, že do čiech má doraziť orkán dnes v noci, takže zajtra večer je tu 😖 tak snáď ešte zajtra bude pekne, ale v stredu už asi nebude... no uvidíme, ako sa to vyvŕbi...

aj aďko dosť grcká, takže často perieme, ale vecičiek máme dosť... on bude ešte asi dosť dlho v 62jke a moja mamka sa už chystá na 68, už mi dnes volala, že čo má kúpiť... a od 74 máme toho dosť po domčovi...

janne6969
24. nov 2009

Dobre ranko.
Vonku je zasa onicom pocasie. S malou sme asi preto spali do pol deviatej. Ale aj tak budeme musiet ist von. Mam nieco na poste.
Vcera sme boli cely den v BA a to moje dietko ani raz nezaplakalo. Som myslela, ze uz okolo obeda toho bude mat dost a bude mrzuta, ale ona ako prava bratislavska babenka bola cely den s usmevom 😉

arusska
24. nov 2009

No to je pocko, kurnik... ani psa von neposlat 😀
My sme vcera mali hystericky zachvat ked sme prisli domov zo skolky, vsetko len rozhadzoval, neposluchal, reval a mrncal - sa mi zda ze malo spinkal v skolke, ale zato ked sa ukludnil tak ani bohovi zasa vecer spat....

arusska
24. nov 2009

zaaazracne sa vyjasniloooo 🙂)))

janne6969
24. nov 2009

Aj nabuduce sa postazujeme a mozno to tiez pomoze 🙂

tilly
24. nov 2009

bolí ma zuuuuuuub 😠 😢
celú noc som nespala...

krásne svieti slniečko, idee von na kolečko, nech sa aspoň krpec vyspí na vzduchu

arusska
24. nov 2009

tilly ja som si to uz odtrpela... nezavidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre