Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

tilly
14. jan 2010

v ba je milion sukromnych skolok, tu ani jedna 😠
dufam, ze do dvoch rokov sa tu nieco udeje

janetka
14. jan 2010

tilly: tam islo o tu adamcovu

tilly
14. jan 2010

aha, no vsimla som si ju tam... odborny garant, ktory na poradni ani neskontroluje zakladne reflexy babatka... 🙄

sme sa s chruminkou bavili, ze ona len odvazi a pytajte sa... to ta moja mi babo pol hodinku prezera a kontroluje, komplet vsetky reflexy, fontanelu, gulky, nozicky, vsetko... aj sa s nim porozprava, aj mi poradi...

bezaz
14. jan 2010

baby, plz, nepojdete niektora do mesta? potrebovala by som z lekarne cebion kvapky a paralen sirup.. mlada ma uz 38 a nemam ako ist, ani koho poprosit 😅

angua27
14. jan 2010

ahojte krásky,

teda, pekne, že Adamcová takto, u seba nič, ale hlavné, že je garant škôlky. 😔

iba rýchlo som prišla. babuľky, v Tescu majú akciu na ich plienky, ak niektorá používate. 😉

držte sa tu. chorým prajem skoré uzdravenie. 😎

chruminka
14. jan 2010

zuzi my sa chystame von ale az tak okolo 15:30-16:00h skor nestihme,ale mozem ti zbehnut do lekarne ak potrebujes

bezaz
14. jan 2010

adi, ak by som ta mohla pekne poprosit.. panadol sirup a cebion kvapky.. moooooc vdaka

chruminka
14. jan 2010

zuzi a cebion kvapky multi alebo c-cko?
Panadol sirup bez prichute? a je to dako oznacene od veku ?

janetka
14. jan 2010

tilly: dik za spajle.... ja som si lahla o 12.30 a teraz som sa zobudila, aj to na matkove MAMAMAMA z detskej....
Bez: skoro sa uzdravte.....

bezaz
14. jan 2010

adi cebion ccko a panadol bez prichute, myslim, ze byto malo byt ako ibalgin do 30kg, teda nejaky detsky
jari sa niekomu zije, dieta je sice chore ale fici ako duracellko 😝

chruminka
14. jan 2010

zuzi ok tak ideme sa vyterigat konecne von ked vybavim lekaren tak ti zavolam

tilly
14. jan 2010

myslela som si, ze spis, lebo som zvonila a nic, tak som isla dalej...

janne6969
14. jan 2010

Ahojte, hlasim sa z civilizacie 😀
My mame siestu chorobu jak vysitu. Treti den horucka skoro 39 a dnes uz prisla aj vyrazka. Tak hadam uz je koniec.
Ani Huberova tej poradni moc neda. Ani ju naposledy nepozrela. len sestricka ju odvazila a odmerala. Ona ju ani nepopocuvala. Dnes som bola u mojej byvalej detskej a ta ju poriadne prezrela. Tak som bola trochu pokojnejsia. Zajtra ideme este na kontrolu a ked budeme mat este horucku, tak jej zobere krv a predpise nejake lieky. tak snad nebude treba.

majusa
14. jan 2010

... na tej fotke s Adamcovou je naša Viki spred 2 mesiacov 😀

... ináč k tej poradni, mne malú stále skontrolu. A keď bola úplne maličká, tak kontrolovala aj reflexy. Ja som s ňou nemala nikdy žiaden problém. Vždy mi všetko vysvetlila.

... my sme už bez teploty, konečne, lebo stačili 2 noci bez spánku. Ale ako vidím, je to tu nejaké nákazlivé. Tak nech sú všetky detičky rýchlo zdravé

arusska
15. jan 2010

caute, tak janne nech sa skoro vyzdravite. Teraz sa to akosik rozbehlo s tymi chorobami. Nech to moj maly len nechyti, ked sme boli teraz tak dlho doma, nech aspon 3 tyzdne chodi pekne do skolky....

bezaz
15. jan 2010

caveste, tak aj u nas to vyzera na 6tku, ideme teraz k adamcovej, uvidim, co povie 😝
gabi, tak ostanem s malou doma, nebudem ta prehanat, lebo je to virusove, ak to danny este nemal, aby si to domov nedoniesla 😒

arusska
15. jan 2010

ok bezi tak teda nepridem.. v pohde ako chces..

angua27
15. jan 2010

babuľky, sa to tu rozmohlo nejako s chorobami. nech sú deťúrence skoro zdravé a tie čo sú zdravé nech neochorejú.

jani, my sme mali tiež 6-tu chorobu. začiatkom posledného leta. nič, iba vysoké teploty, malý bol spavý a na štvrtý deň sa vyhádzal po celom tele a bolo po chorobe. dobre to vtedy znášal, len ja som bola hotová s tých teplôt.

u nás všetko ok. dnes po dlhej dobe som mala deň s malým a boli sme doma, trošku v meste. inak sa válame v posteli, čumíme na rozprávky, bláznime sa a hráme. dobre mi to padlo. budúci týždeň bude zase nabitý. 🙄

tilly
15. jan 2010

ahojte, tak my sme boli dnes na poradni, 6340 g máme 😀 idem kuk, koľko mal dominik v dvoch mesiacoch, nech to viem porovnať...

inak, moja doktorka má aj ten crp prístroj...

sme boli aj v tescu na zlatých, mali tam pozlacňované veci, ale väčšinou dievčenské, ale pre domča tepláčiky také tenšie, že 2,50.. alebo tričko pre aďka 1,20 a tak...

erika1983
15. jan 2010

ahojte tak aj mi prajeme skore uzdravenie vsetkym chorým, dufam ze mi nebudeme chorý lebo ma asi porazi
ja som mala strasny tyzden v robote tak sa strasne tesim na vikend 😀

arusska
16. jan 2010

erika, videla si vytvory nasich deti? Oni maju rovnake vnimanie. AJ tie auticka co predtym nalepovali - uplne rovnake len ina farba a teraz ten sneh - no uuuzasa 🙂)))

a tiez nech vydrzime v skolke aspon mesiac bez choroby ......

tilly
16. jan 2010

baby, to ten prvy rok v skolke su take chorlave tie deti, buduci rok to uz bude lepsie... ale je krasne dnes, sice mrazivo, ale krasne, dali sme si hned z rana dlhociznu prechadzku, do tesca odtial do mesta a domov, tak sme ponakupovali este drobnosti a mozem zacat varit zas...

chruminka
17. jan 2010

Zuzi chcem sa spytat ,este pouzivate tu prebalovaciu podlozku co si mala na stole?Ak nie nemohla by si mi ju pozicat?

jarka som sa ta zabudla spytat na tu cestovnu postielku,ty si ju tusim uz chcela predat ci nie?Za kolko ju budes predavat?

bezaz
17. jan 2010

adi podlozku este pouzivame po kupani, ale postielku ti mozem predat, mame fungl novu 😅

arusska
17. jan 2010

jakaaa zima je tam vonku....

chruminka
17. jan 2010

zuzi postielok uz mame dost 😀 ,len mozno ku nasim este taku cestovnu budeme potrebovat,lebo zatial tam maju len jednu,ale uz sa spolu na noc nezmestia.
ale vsak si ju nechaj nepredavaj ju ked chces druhe babatko to mozno bude pekne spinkat v postielke 😉
Nemas navyse nejake hniezdo do postielky zicat?

bezaz
17. jan 2010

sak cestovnu som myslela, my sme ju ani raz nepouzili 😉
hniezdo? to je co? 😅

bezaz
17. jan 2010

ozaj, my uz sme spat z letista, som tam kruzila ako debil, kym som pochopila, kde mam ist parkovat, sak to pomenili 😝 stratila som tam nausnicu, co som dostala od peta na 30tku a petovi nedosla batozina, ostala kdesi v parizi.. asi na dofci 😝

arusska
17. jan 2010

no pekneee zuzi to je tak na nervy....

janetka
17. jan 2010

bez: teeda, to si pamatam tie nausky, ktore si dostala, smola....

chrumi: tak ak zuzka preda jej novu, tak ju zober od nej, my ju mame pouzivanu..... ta nasa ma aj hrazdicku so slonikmi, polohovanie sa da dat az hore...ja by som ju predala tak za 20 EUR, je to znacka GRACO... bola dovezena z USA, a sluzila nam ako ohradka, nova stala cez 3000 tis. vtedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre