Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

janne6969
4. feb 2008

Kde sa vsetci podeli? Ani na MS nikdo ani tu nikdo ☹
Sa tu budem bat sama....

bezaz
4. feb 2008

jani neboj, ja som tu aj na MS, veru tam skapal pes, neviem, kde sa vsetky nevesty flakaju 😅

janne6969
4. feb 2008

Mne sa nic nechce. Dnes som este nic neurobila. Len poriadok v sanonoch a na stole. Dnes sa mi velmi zle pozera na ten monitor. Toci sa mi z neho hlava.

bezaz
4. feb 2008

jani napodobne, boli ma hlava az hroza.. 😝

janne6969
4. feb 2008

Migrena prisla? Tak ju poslli prec. Ja asi zdrhnem domov. Sef tu neni, tak mato laka.

bezaz
4. feb 2008

jani picla som si brufaca a hned je mi lepsie.. mne sa dnes tiez nechce, tak robim len najnevyhnutnejsie veci 😝

janne6969
4. feb 2008

Ja zdrham. Este zbehnem do Billy na centralu a pomaly sa budem kotulat domov.

erika1983
4. feb 2008

ajojte
no tenisove kurty som videla aj tam pri parku co je pomle a tenis by som si dala aj ja ale to necham na leto teraz staci squash a squash je tu pri nas na veternej a tiez aj aerobic

a ja mam tiez migrenu boli ma hlava jak kona to asi z toho ze sme v noci ela nespali a tžiez aj z pocasia
🙄

bezaz
4. feb 2008

erika na veternej je squash? isla by som.. na tenis ale hadam vytiahnem aj manzu.. pri tom pomlo nevies, co stoji prenajom kurtov?

tilly
4. feb 2008

tak ja som dnes cvičiť nebola... zdrhla mi parťáčka, som zvedavá, či išla cvičiť 😠

na veternej je squash, tam kde je ten aerobic, brušáky by som potrebovala aj ja, len dnes som odpísaná, zas sme lietali po obchodoch 😠 ale mám úlovok, kúpila som krpcovi nike za 600 Sk 😀

bezaz
4. feb 2008

tilly ty si nakupny maniak 😀

aruska
autor
5. feb 2008

bre ranko, my sme dnes spali vynikajuuuuco 😵

janne6969
5. feb 2008

Dobre ranko. Ja som mala hrozne sny celu noc. Stale ma chcel niekdo zabit 😕 To preto, lebo som isla spat ked mi bolo zle a zaspala som....

tilly
5. feb 2008

mne sa snívalo o škole 😠

janne6969
5. feb 2008

No mna skola strasi takmer stale.

bezaz
5. feb 2008

tilly inak ako? este ziadna odpoved na tu ziadost?

tilly
5. feb 2008

bez, nič... už som sa zvdala myšlienky na koniec štúdia v tomto roku ☹

aruska
autor
5. feb 2008

tilly doma si dnes alebo robis? videla som ti manzela a kokos vcera ste inak nabliskali bleska (oktavku) 😅

janetka kedy idete na prechadzku?? Ja by som sla tak okolo piatej

janetka
5. feb 2008

aruska: chcem ist vonkaj okolo piatej, len teraz zaspal kubko, tak ak donde manzel skor, pojdem len s matkom a ak neskor, tak pojdem s obomi.... 😉

janetka
5. feb 2008

aruska: s tym blyskanim to je teraz este ok v zime, ale cez leto... to uvidis, az ta to oslepi kazdy den 😉 nasa obyvka neni taka cista 😀

chruminka
5. feb 2008

Ahojte,.....som mala co robit kym som to docitala......

My v robote zablokovali konika.... 😠 ,spiny nemecke.......vsak som stihala aj robotu aj vsetko ☹

Teraz sa sem dostanem az vecer ak sa mi este bude chciet.
Nieco na mna leze nam vcera v praci nekurili,ze praskol kotol.... 😝 uz som zahajila liecbu,homeopatikami a bylinami,ale asi si este uvarim aj vinko....
Inac co stym stretkom? ste to nejako zahovorili. 😉

janetka
5. feb 2008

chruminka: a kde to pracujes? 😉 mali ste vyfasovat nejake ohrievace 😎
ja s tym stretkom nemozem vyskakovat kazdy tyzden, ale ob tyzden preco nie...takze buduci tyzden utorok?

janetka
5. feb 2008

aruska: no tak dnes si mala moznost vidiet nasu "ulicu" v plnej parade, dufam, ze si sa nezlakla. Teraz sme dosli domov, jakubko s hovienkom na topankach, tak pekne periem cele topanky aj overal.

chruminka
5. feb 2008

nic nam nedali a tak sme cely dem mrzli.....

mate este niekto skype..... s Erikou sme si uz pisali.....vsak nemusime si volat
😀

bezaz
5. feb 2008

ja mam skype v robote, ale len na pisanie, nemam mikrofon..
a mne nikto neodpovedal, ze kde a co stoji ten tenis pri pomlo 😅

janetka
5. feb 2008

chruminka: mam aj ja skype... poslem ip

janetka
5. feb 2008

bez: ja netusim...

tilly
5. feb 2008

budúci utorok, aj pondelok je OK, ale radšej utorok, lebo ráno idem na GTT a po 18stej by som nemala nič jesť ani piť sladké, takže ani alkáč nie... tak radšej ten utorok a mliečňaky, mohli by sme ísť pešo, čo poviete? ak by nebola moc kosa? by sme si zobrali nejaké vínko alebo niečo do plastových pohárikov a po ceste by sme ešte čo to popili 😀 my sme tak v lete chodili s pohárikmi večer po ulici 😀

kašlite na skype, veď máme koňa, zatial fičí...

chruminka
5. feb 2008

tak teda v utorok 12.2.08 o kolkej a kde zasa v Baste?

tilly
5. feb 2008

môže byť, môžme tak ako minule, či skôr?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre