Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

angua27
9. júl 2008

babuľky, dík za pekný večer. trošku to bolo krátke, ale bolo fajn. len malý sa prebral a nechcel bezo mňa zaspať. tak si naši užili pernú pol hoďku. nejak je na mňa moc naviazaný, asi to budem musieť nejak začať riešiť, lebo inak budem do 18 trčať po večeroch doma. 😀

erička, zajtra tatúš príde Ti podpísať čo potrebuješ. 😉

janne6969
10. júl 2008

Ahojte. Stretko bolo fajn. Robik uz spal, ked som prisla, tak ani nefrflal 😉

bezaz
10. júl 2008

vidis jani a taaak si sa ponahlala 🙂

chruminka
10. júl 2008

Caute stretko bolo ok,trosku kratke....skoda,aj tak sa mi rano nechcelo vstat do prace 😠 .

Ozaj Jani nepoznas nahodou Silviu Hanzelovu teraz neviem ako sa vola,lebo sa tusim minuly rok vydavala...robi u vas ma take super brckave vlasy 😀 ,ak ju poznas tak ju pozdrav od Andrey Miselinej kamosky zo strednej 😉
inac dnes bola dalsia moja kamoska u vas v Krafte na pohovore 😀

Kika tak ako prestahovana?Vsetko ok?

aruska1
10. júl 2008

ahojte, tak maly koncne dnes zaspal....

angua27
10. júl 2008

ahojte, tak sme znova v BA. ani som sa tak moc nemusela ponáhľať, keď som mala všetko zbalené a telefonovala som už 5x s Peťom, tak mi len tak medzi rečou povedal, že príde domov až po ôsmej, lebo má večer anglinu. to sme sa mohli sťahovať aj zajtra. ale už keď bolo všetko zbalené, tak sme išli. no a doma, hneď nervy, lebo s Maťovej izby skladisko a ešte tak blbo naukladané veci, že by sa Maťo len v izbe 50x zranil. tak som bola vytočená, že som to Peťovi hneď povedala, keď znova volal. ale zase sa celý deň o nás zaujímal, že kde sme, kedy už budeme doma a tak. teraz sme ja za notebookom a on v spálni číta knihu. len mi večer povedal o novej práci a inak nišť. tak neviem, len aby som ja za chvíľu nebola zase v Šamoríne. 😀 😒

chruminka
11. júl 2008

Tilly:chcela by som sa ta spytat aky mas nazor na kociky Peg perego,Kamoska chce kupit od nich daku zostavu za 23 000sk co sa mi zda velmi vela.Je v tom hlboky kocik ,autosedacka a zevrej jej k tomu este daju zvlast daku bugynu ci sportak.
Zda sa mi to privela podvozkov a haraburd na to ze dnes su uz kociky ktore sa lahko zmenia neskor na sportak.
Podla mna by oni potrebovali nieco jednoduhsie dobre skladatelne do auta kedze byvaju mimo mesta,nejaky odlahceny podvozok s vanickou popr. nieco na co sa da nasadit autosedacka.
Ty si taky nas odbornik tak prosim porad. 😉 ,Dik velmi pekne.

chruminka
11. júl 2008

Angy-kika drzkaj sa ,neboj vstko bude ok. 🙂

janne6969
11. júl 2008

Chrumi nepoznam. Popravde poznam len zopar ludi tu zo Sales. A to je vsetko.

bezaz
11. júl 2008

kika tak drzim palce, ale u nas to vyzera doma takto normalne 😅

janetka
11. júl 2008

angua: tak ked on bol v spalni, asi Ta cakal.... 😀

bezaz
11. júl 2008

aha len naopak.. muz pri compe a ja v spalni s knihou 😅
jarka prosim ta to koleso je aka znacka? chcela som si ho najst na nete a ukazat muzovi

aruska1
11. júl 2008

ahojte,

kristinka drzime palce nech to vyjde...
chruminka my mame PegPerego GT3 a je super, akurat je dost velky...ale maly sa v nom v pohode vyspi a je priestranny prenho aj teraz ked ma 13mesiacov - neni tam stlaceny

janetka uz hotova zavlaha??? nam vcera vybrali hlinu aj tam kde nebolo treba a dnes nam maju doniest nejake tatrovky hliny tak som zvedava kedy pridu....

tilly
11. júl 2008

chrumi, to budú asi dva podvozky a hlboká vaňa, športová časť a autosedačka, nie? neviem, ja by som na to miesto mala, ale chápem, že v paneláku je to asi problém, ale ja som mala vždy min. dva kočíky doma... mám bambino velikánske na spinkanie doma a potom vždy nejakú buginku alebo športiačik, alebo boli časy, že som tam mala tie kočíky aj 3 - 4 😀

janetka
13. júl 2008

bezaz: zn. GALT playnest jungle...najdi na nete...
aruska: este nestriekame 😖 furt sa tam zanasa ten piesok, tak neviem, kedy to spojazdnia

bezaz
14. júl 2008

jarka dik.. uz ti nabehli peniazky? ozi a travnik ti poleje super dazd, niet nad prirodu 😀
baby tak ja som sa stala zavisla na mojej novej pekarnicke chleba, ked bude nabuduce nejaka akcoska, tak donesiem ochutnat.. vcera som na oslavu robila pivny chlieb s nivou a cesnakom, mnamyyyy 🙂

aruska1
14. júl 2008

jezis to je pocasie

beziii tesime sa, niekedy vyzeniem muza von a mozeme dat kafe a fernetik u nas doma 😝

bezaz
14. júl 2008

gabi ale v robote sa aspon prijemne drieme 😉
no jasne, muza poslem na ryby a mozeme akcoskovat 😀 posledny julovy tyzden mam dofcu, tak budem asi sama doma, kedze muz si setri dovolenku na poporodne obdobie, takze by som mohla aj cez tyzden

janetka
14. júl 2008

bezaz: nooo, mnam to by som si dala...moja oblubena kombinacia. Takze vravis, ze sa oplati ta pekarnicka?
Arus: veru..to je pocko, sme sli do obchodu tuna a aj to sme museli utekat.

My sme boli cely vikend v SNV, sme sa flakali po trhoch a clnkovali na ruzine a v noci mal uz kubko 40tky, predpokladam, ze je to z prehriatia, sak sme cele dni boli vonku a ani nespal poriadne. Muz ma dnes narodky, nemam ani darcek poriadny, chcela som dnes browsovat po meste, ale nic z toho, idem aspon upiect oblizprst - jeho oblubeny kolac. 😉

bezaz
14. júl 2008

jarka no odvtedy, co sme ju kupili sme zatial chleba nekupovali.. najma sa mi paci, ze rano si nacasujem pekaren a pridem domov z roboty a cerstvy chlebik na mna caka 😵
ja som vcera robila tu trasenu tortu, bola zozrata za cca 10minut 😲

janetka
14. júl 2008

bez. a kupujes tie kompletky? ze vlozis a upecie sa?

bezaz
14. júl 2008

jari aj aj.. v biskupiciach jedna firma predava zmesy za velmi dobre ceny, ale je kopec receptov, ze si namiesas sama podla chuti.. v obchode sa neoplatia kompletky, lebo su strasne drahe

tilly
14. júl 2008

ahojte, mne sa dnes nič nechce, domčo chrápal 13 hodín v kuse, len si večer vypýtal kakavko a ráno vodičku a chrnel, sme ho zobudiť nevedeli 😀
teraz má u seba babinu (moju mamku, nie svokru 😀 ), tak je šťastný, ráno skákal keď ju videl... už to chytil od kubka to tešenie a trepotanie rukami 😀

janetka
14. júl 2008

aj jakub sa uz nevie dockat babky a deda, dojdu k nam buduci pondelok na cely tyzden, stevo ide na splav. V SNV stale omielal, ze chce ist do skalice, teraz... 😉

tilly
14. júl 2008

juuj, tak sa budeš mať celý týždeň budeš mať pokoooj, tak to by sme mohli skočiť do kina, čo povieš?

čo kočky, dáme spoločné kino?

erika1983
14. júl 2008

ahojte baby bolo super na stretku
no nove mame tolko ze janci dokoncil vcera stierkovanie a tak nam zostava uz len malovanie,a cez vikend mozem zariadovat, juppi 😀
v sobotu sme kupili plazmu taku vyse metra takze v obyvacke mame plnu stenu 😀
stretko mozme dat tiez hocikedy, lebo nam pride dnes svokra 😝 mala je totiz chora a tak taraz ju nechcem vozit tak bude doma s nou,
jarka muzikovi prajeme vsetko naj

janne6969
14. júl 2008

Aj ja chcem kino. Ale nie doobeda. Jedine, ze by som si zobrala volno. 😅
Aj to je riesenie. Takze ide sa do kina.

aruska1
14. júl 2008

ahojte,

janetka vsetko naj manzelkovi - vsak muzovi najlepsi darcek sex - tak to mas zadara a nemusis browsovat 😀 😀
erika a aj vam ide nejaky program? Lebo naposledy si vravela ze chytate akurat mravce 😀 😀 😀 , a aby sa k vam ta svokra nenastahovala natrvalo, posledne tyzdne je tu viac ako doma 😀 😀
niekedy tento tyzden idem k Lubi

inak jarka moj muz ma zajtra narodky, rezervovala som noclah maleho u babky tak ideme na veceru, do kina a na dobry spanok.... juuuuj ale sa tesim

bezaz
14. júl 2008

aruska tiez mas nachystany taky darcek, ako si radila jarke? 😀
my by sme mali ist zajtra do kina na batorycku, len muzovi sa nechce a ja neviem ci vydrzim 140minutovy film bez cikania 🙄

janetka
14. júl 2008

arus: jaj, tak niekto sa ma... ale ja mam nastastie tilly a ta mi prave pre muza darcek zabezpecila.... zlati moji susedia.
btw muz nechal otvorene stresne v piatok, vsimli si to susedia, a kedze zurkovali od obeda, tak boli odvazni a pred burkou nam vyliezli na strechu a zatvorili okno 🙂

janne: kino vecer ... 😉 neboj
ale batorycku nemusim ...
ja som teraz v snv povypravala vsetkym ako som po hodine musela odist z akcosky, ja chuda 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre