September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

winona24
7. sep 2008

ani ew sa neukázala....

claudinka
7. sep 2008

asi si uzivaju slnecny vikendik 😉 ja citam Mamu a ja 😀

winona24
7. sep 2008

asi áno... no už si ho konečne kúpila???? 😀 😀

claudinka
7. sep 2008

mnoo hura hura vcera 😉

winona24
7. sep 2008

misím ju aj ja dobre preštudovať.... zajtra pri čakaní na uzv... 🙂 🙂

claudinka
7. sep 2008

winon neni tam ale vela clankov pre nas, skor pre skolacikov je tam toho habadej.. ale je tam clanocek o fontanele a o velkostiach oblecenia, topanociek.. 🙂 co mate dnes v plane?

terezicka
7. sep 2008

Ahojte, máme nové maminky? Ja akurát varím obedík, Marek spí po nočnej takže tu môžem s vami celkom aj byť a nebude ma vyháňať od PC 😀
Inak asi som v noci mala kontrakciu, lebo som sa zabudila na takú menšiu bolesť, bruško tvrdé a bolelo ma 😕 Tak som začala predýchavať a potom to prešlo a ja som zas zaspala...

ba80
7. sep 2008

ahojtem, babulky... 🙂 ako sa mate? ...teda okrem toho, ze ako pozeram, uz nemozete spavat...
pridala som nejake nove foto mojej milovanej babulky... 😉

ba80
7. sep 2008

claudi, dnesny plan... prebalovanie, kojenie, chvilu konik, nejake jedlo... prebalovanie, kojenie... 😅 😀
...a vecer ideme pozriet svokrovcov, este nevideli malu, v piatok sa vratili z dovolenky...

terezicka
7. sep 2008

Ba80 ahojky no a vy sa ako máte? Ako si zvykáte na život vo trojici? 🙂

claudinka
7. sep 2008

terezi prvu si mala? 😕

ba ahoooj 😉 ako sa s malinkou mate? vsetko v poriadku?

ba80
7. sep 2008

...a uz to zacina... zatial packo... 😉

terezicka
7. sep 2008

Claudi toto bola asi 3, aspoň čo si tak riadne uvedomujem 😕

claudinka
7. sep 2008

terezi mozno ma este predbehnes 😉

evitkamalicka
7. sep 2008

ahoj kocky 🙂

claudinka
7. sep 2008

ba fotecky su inak kraaasne.. a super program 😉 jeej tak potom napis reakciu, ale to je asi jasne 😀

claudinka
7. sep 2008

ahoj evitus 😉

terezicka
7. sep 2008

Claudi no len aby, uvidíme čo bude v stredu na poradni 😨
A ty si na tom inak ako? Stále nič?
Evitka ahojky 🙂

evitkamalicka
7. sep 2008

ja som dnes nepouzitelna, celu noc som nespala, krk ma boli, hrdlo boli, nadchu mam...akurat muzik siel do lekarne pre paralen, jedine to mozem

terezicka
7. sep 2008

Evit a prečo si nespala? Kvôli tomu že ti je zle alebo malý vystrájal? Inak ja som si teraz asi dva týždne zvykla spať na dvoch vankúšoch, takže som o dačo vyvýšená a to mi robí dobre a asi aj malej, lebo je v noci neobvykle kľudná 😕 Až mi je to niekedy divné, ale som veľmi rada že sa vyspím

evitkamalicka
7. sep 2008

kvoli tomu ze mi je zle, som chora jak pes, ledva dycham a doma ako na potvoru nemame paralen tak som celu noc trpela, ale uz za chvilu muzik donesie, tak potom si dam, zalahnem a budem sa potit

claudinka
7. sep 2008

evitus chora v tychto horucavach? 😕 juuj to sa ti ako podarilo?

terezi ja stale nic nove 😒 nic sa nehybe..

evitkamalicka
7. sep 2008

claudi no to je moja specialita, ja som vzdy chora vtedy ked je velmi teplo a v zime mi nic neni...ale uz som nebola chora asi 2 roky

terezicka
7. sep 2008

Claudi tak predsa sa asi dočkáš ďalšej poradne 😅 Kedy ju máš? Som veľmi zvedavá či ti dr povie po nej 😝
Evitka to ma fakt mrzí že ti nie je najlepšie a ešte v týchto horúčavach sa ísť potiť 😅 ja som si ľahla s Marekom keď prišiel domov a za chvíľu som bola mokrá ako myš, čo je tak strašne horúco všade 😝

claudinka
7. sep 2008

evit to musi byt strasne.. tak snad to vypotis 😒 nejako sa musis prekonat 😒

terezi vo stvrtok mam dalsiu poradnu, tak som zvedava, ci si ma tam rovno nenechaju 😀

evitkamalicka
7. sep 2008

idem do postele kocky, ozvem sa neskor ked mi bude lepsie...pohladkajte bruska 🙂

terezicka
7. sep 2008

Pa Evitka a aj ty pohladkaj bruško 🙂
No ja som bola naposledy chorá asi keď som bola v 10tt, a vtedy som mávala aj horúčky - predtým som poslednú horúčku mala možno pred 5 rokmi 😅
Claudi no veď uvidíš, som na teba veľmi zvedavá 🙂

claudinka
7. sep 2008

terezi mne hovor, ja som uuuplne zvedava najviac 😀 😀

terezicka
7. sep 2008

Claudi to ti verím 😀
No nič, idem sa ja presťahovať do kuchyne lebo o chvíľu mi treba zaliať mäsko a potom idem pripravovať pohostenie pre návštevu 🙂
Tak sa mi tu majkajte a snáď sa ešte dnes ukážem 🙂 pa

winona24
7. sep 2008

claudi neviem...možno pôjdeme do toho Čunova pozrieť...neviem ešte...a VY??? 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre